Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

gençliğini adamış bir kardeşinizim.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbf 150
    efendim merhabalar;
    foruma yeni üye oldum. kısaca kendimi tanıtmak isterim:

ismim ergun. istanbul beylikdüzünde ikamet etmekteyim. bahçeşehirpark dominos pizza şubesinde mağaza müdürü olarak çalışıyorum. yaşım 24, önlisans mezunuyum. askerlik yapmadım

motosiklet merakım dominos pizzada çalışırken gidip gelen motorları izleyerek başladı. o dönemlerde sabah dükkanı acarken, dükkanın önündeki hafif meyilli zeminde scooterı salarak dükkanın karsısına götürmekten büyük keyif alırdım
    gel zaman git zaman, yer yer kurye arkadaslardan rica ederek, zaman zaman anahtarı aşırıp dükkandaki motorları kacırarak iyice sardığım iki teker sevdası, a2 ehliyetimi cebime koyup dominos pizzada kuryeliğe adım atmamla birlikte ayyuka cıktı. ehliyet sahibi olduktan sonra 1 yıl dominos pizzada kurye olarak calısıp ayrıldım. ve baska firmalarda motorlu kuryelik yapmaya devam ettim. bu arada kendime bir tane çin malı 125cc vitesli bir motosiklet aldım. bu dönemde yüzde 50 evrak kuryeliği de yaptım fakat, cok ağır geldiği için kısa zamanda bıraktım. çin malı motorum 12 000 km de vibrasyondan dolayı bütün granajlarını düşürdüğünden beni kendisinden soğuttu, en son debriyaj teli de kopunca kendisinden iyice tiksindim ve o günden sonra o motora bir daha hiç binmedim. hala babannemin evinin bahcesinde naylona sarılı ve debriyaj teli kopuk halde mahzun mahzun durur. vergisi de sürekli işliyor. ruhsatı üzerine alacak bir arkadasa motoru hediye edebilirim debriyaj teli koptuğunda motor 5. vitesteydi ve 5. viteste biraz zorlayarak motoru kaldırabiliyordum kısacası harika bir makinedir

bundan sonra araya üniversite yılları girdi. bu dönemde pek fazla motosiklet kullanamadım. üniversite bitince istanbulda okuduğum alanla ilgili hiç iş aramadan direkt olarak yine bir restoranda kurye olarak işe başladım. ikamet değişikliği sebebi ile burayı bırakıp yine kuryelik işi arıyordum ki; dominos pizza bu sefer beni yönetici adayı olarak istedi. motosikletle uğraşmaktan kopmayacağım için kabul ettim ve fast food sektöründe düşük düzey yöneticiliğe başladım, halen de devam ediyorum 8 tane kuryem var, dünyanın en zor insanlarının kuryeler olduğu konusunda tereddütsüz büyük bahse girebilirim

bu süreçlerde aklınıza gelebilecek 250 cc altı her türlü scooterda büyük tecrübe edindim. ayrıca maddi hasarlı trafik kazalarında masraf karsı taraftan nasıl tahsil edilir konusunda ihtisas yaptım forumda bulunacağım süreçte, bu tecrübelerimden faydalanmak isteyecek büyüklerim, yaşıtlarım, küçüklerim olursa, elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.

su an da altımda sirkete ait bir activa var, insallah cuma günü son model 0 km full aksesuarlı gümüş rengi cbf 150 im geliyor

vay be, amma gevezelik ettim. üşenmeyip okuma nazikliği gösteren herkese sonsuz teşekkür eder, forumda bulunmaktan cok mutlu olduğumu bilmenizi isterim. herkesin kalbinde yatan makinaya sahip olması dileğiyle, mutlu günler efendim)
    .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    artiiist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Öncelikle hoşgeldiniz..Umarım aradığınızı bulur ve güzel vakitler geçirirsiniz..
    Yazınız gerçekten güzel..İçten ve sıcak.. o 5. viteste kalan motoru da adam edin de fazla üzülmesin..Çok kahrınızı çekmiştir..
    Tekrar hoşgeldiniz...

furkanmg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f
    okudum :D
    hosgeldınız:D

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Merhaba hoşgeldin. Yakınız.
    Kazasız belasın iyi günlerde kullanman dileği ile.

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı kerkenez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    efendim merhabalar;
    foruma yeni üye oldum. kısaca kendimi tanıtmak isterim:

ismim ergun. istanbul beylikdüzünde ikamet etmekteyim. bahçeşehirpark dominos pizza şubesinde mağaza müdürü olarak çalışıyorum. yaşım 24, önlisans mezunuyum. askerlik yapmadım

motosiklet merakım dominos pizzada çalışırken gidip gelen motorları izleyerek başladı. o dönemlerde sabah dükkanı acarken, dükkanın önündeki hafif meyilli zeminde scooterı salarak dükkanın karsısına götürmekten büyük keyif alırdım
    gel zaman git zaman, yer yer kurye arkadaslardan rica ederek, zaman zaman anahtarı aşırıp dükkandaki motorları kacırarak iyice sardığım iki teker sevdası, a2 ehliyetimi cebime koyup dominos pizzada kuryeliğe adım atmamla birlikte ayyuka cıktı. ehliyet sahibi olduktan sonra 1 yıl dominos pizzada kurye olarak calısıp ayrıldım. ve baska firmalarda motorlu kuryelik yapmaya devam ettim. bu arada kendime bir tane çin malı 125cc vitesli bir motosiklet aldım. bu dönemde yüzde 50 evrak kuryeliği de yaptım fakat, cok ağır geldiği için kısa zamanda bıraktım. çin malı motorum 12 000 km de vibrasyondan dolayı bütün granajlarını düşürdüğünden beni kendisinden soğuttu, en son debriyaj teli de kopunca kendisinden iyice tiksindim ve o günden sonra o motora bir daha hiç binmedim. hala babannemin evinin bahcesinde naylona sarılı ve debriyaj teli kopuk halde mahzun mahzun durur. vergisi de sürekli işliyor. ruhsatı üzerine alacak bir arkadasa motoru hediye edebilirim debriyaj teli koptuğunda motor 5. vitesteydi ve 5. viteste biraz zorlayarak motoru kaldırabiliyordum kısacası harika bir makinedir

bundan sonra araya üniversite yılları girdi. bu dönemde pek fazla motosiklet kullanamadım. üniversite bitince istanbulda okuduğum alanla ilgili hiç iş aramadan direkt olarak yine bir restoranda kurye olarak işe başladım. ikamet değişikliği sebebi ile burayı bırakıp yine kuryelik işi arıyordum ki; dominos pizza bu sefer beni yönetici adayı olarak istedi. motosikletle uğraşmaktan kopmayacağım için kabul ettim ve fast food sektöründe düşük düzey yöneticiliğe başladım, halen de devam ediyorum 8 tane kuryem var, dünyanın en zor insanlarının kuryeler olduğu konusunda tereddütsüz büyük bahse girebilirim

bu süreçlerde aklınıza gelebilecek 250 cc altı her türlü scooterda büyük tecrübe edindim. ayrıca maddi hasarlı trafik kazalarında masraf karsı taraftan nasıl tahsil edilir konusunda ihtisas yaptım forumda bulunacağım süreçte, bu tecrübelerimden faydalanmak isteyecek büyüklerim, yaşıtlarım, küçüklerim olursa, elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.

su an da altımda sirkete ait bir activa var, insallah cuma günü son model 0 km full aksesuarlı gümüş rengi cbf 150 im geliyor

vay be, amma gevezelik ettim. üşenmeyip okuma nazikliği gösteren herkese sonsuz teşekkür eder, forumda bulunmaktan cok mutlu olduğumu bilmenizi isterim. herkesin kalbinde yatan makinaya sahip olması dileğiyle, mutlu günler efendim)
    .
    Teşekkürler ve hoş geldiniz....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    Regal Raptor
    Hoşgeldin

Sonuna kadar okudum ve ALLAH o 8 kuryeye sabır versin ) kardşim iki satır yazı yazıp kendini tanıtman yeterliyken nerdeyse hayat hikayeni anlatmışsın senin kuryelerin işi harbiden zor )
    ASALET;boyda değil, soydadır! İNCELİK;belde degil, dildedir! DOĞRULUK;sözde değil,özdedir! GÜZELLİK;yüzde değil, YÜREKTEDİR!!

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı KurtÇobanı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin

Sonuna kadar okudum ve ALLAH o 8 kuryeye sabır versin ) kardşim iki satır yazı yazıp kendini tanıtman yeterliyken nerdeyse hayat hikayeni anlatmışsın senin kuryelerin işi harbiden zor )
    haklısın ama cidden yazıya başlarken amacım kısaca bir kac cümle kurmaktı ama yazdıkca aklıma geldi ve cümlelerin hatrı kalır diye korktum

maviada58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldiniz, yazınız güzel ve akıcı olmuş, azminizi takdir ediyorum
    Kazasız keyifli sürüşler dilerim.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hoşgeldin arkadaş
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    ayrıca maddi hasarlı trafik kazalarında masraf karsı taraftan nasıl tahsil edilir konusunda ihtisas yaptım forumda bulunacağım süreçte, bu tecrübelerimden faydalanmak isteyecek büyüklerim, yaşıtlarım, küçüklerim olursa, elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/tani...#ixzz1Q6eTIq14

burası bayakı iş görürü gibi hoş gelmışsın kardeş.
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Hoşgeldiniz, siz de kuryeliği bıraktıktan sonra mağaza müdürü olarak çalışanlara "bu pizza 30 dakikada yetişecek uleyn!!!" söylemcilerinden mi oldunuz yoksa?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz, siz de kuryeliği bıraktıktan sonra mağaza müdürü olarak çalışanlara "bu pizza 30 dakikada yetişecek uleyn!!!" söylemcilerinden mi oldunuz yoksa?

tabiki üslubumuz daha sevecen, daha yumusak oluyor ama son tahlilde o pizzanın 30 dakikada yetişmesi lazım

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Aramiza hosgeldiniz.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    hoş geldin sevgili ergün yazacaksın tabiki burası ahlak sınırların aşmadan forum kurallarını mümkün mertebe çiğnemeden, kimseyi kırmadan paylaşımın bulunulduğu bir platform ,

ne güzel okurken hiç sıkılmadım ve aramıza bir arkadaş daha katılmış buna sevindim bile tekrar hoş geldin...
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    hoş geldiniz efendim...
    16 BH 631

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    sempatiklik mi deseeem, popülarite çalışması mı deseeem...
    hah buldum, tezgahtarlık yapıyorsun gibi geldi ( hepsi bir arada yani )
    nasıl geldiyse ve nasıl geldiysen, hoşgeldin...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hoşgeldiniz.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Hoşgeldin dostum iyi forumlar dilerim....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)