Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Öncelikle merhaba, lütfen bakın yardımınıza ihtiyacım var.

Motovento
    REKLAM ALANI

Tekrardan merhaba herkese. Uzun zamandır okuyorum forumu, açıkçası okumaktan daha fazla keyif aldığım için bugüne kadar da hiç yazmadım. Yalnız önemli bir sorunum var. Yarın a2 ehliyet sınavına gireceğim, yani öyle umuyordum fakat biraz önce sınav yerini sorgulamak için MEB in sayfasına girdiğimde şok oldum. Sertifika türü B olarak kaydedilmiş. Hemen kursu aradım durumu anlattım, şu anda onlardan telefon bekliyorum. Daha önce başına böyle birşey gelen var mı acaba. Bir gün bile kalmadı sınava benim pek düzeltileceğinden umudum yok ama sizce düzeltilme ihtimali var mıdır bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Valla bende doğruydu, sınavı verdim evrakları falan kurstan alıp emniyete gittim, ertesi hafta gittiğimde A2 ehliyet yerine B ehliyet vermişlerdi Ne oluyor dediğimde bi kağıda A2 yazıp ehliyete yapıştırdılar, halada öyle geziyorum bazen diyorum çaktırmasa mıydım

Ama senin olayda yanlışlık baştan kurs A2 yerine B girmiş anladığım kadarı ile kursla hemen irtibata geç...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    büyük ihtimalle bir sonraki sınava kalabilirsin bu arada bir sonraki sınav tarihi ne zaman bende b ye a2 ekleticemde

Valla bende yarın B'ye A2 ekletmek için sınava girecem sonra ki sınav büyük ihtimalle 2 ay kadar sonra.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:12 ----------

Bir daha ki sınav Temmuz'da arkadaşlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler