Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: motoruyla yurtdişina çikmak isteyen kaç kişi war

Katılımcı sayısı
22. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • bunun için neler yapmak

9 40.91%
  • sizcede yurtdişi zevkli olmazmı

13 59.09%

macera sewenlerrrrrrrrr

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar ve sayın motorsewerler
    bırıcık dostumuz olan ,motorlarımızla bı grup yapıp yurt dişina bı seyahat düzenlesek nasil olurdu?düşünsenıze bı suru foto ve anı.ben bıkeresınde bı dergıde okumuştum ;iki motor burdan bı çıkıyorlar bulgarıstan,yunanıstan falanfilan derken fransa almanya bayagı bı gezmişler heriflşer hemde 15 gunde.ılk baharda çok guzel olur ben düşünüyorum.eger şoyle bı kaç kişilik grup yaparsak buna degr.en azından nıyetı cıddı olanlarlada tanişip guzel bı araştırma yapıp ,fıkır alişwerişinde bulunabiliriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu nasıl bir anket tir Cevap larda Evet yada Hayır olsa yeterliydi

İsterim Tabi neden olmasın
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    cevaplarda ne zormuş öss de zannettim kendimi.boş bıraktım sonra cevaplayım sakin kafayla
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

ne biçim bi anket bu ya ben gitmek istemiyorum mesela şimdi hangini işaretlemem gerek
    [B][I][U]KARANLIĞA ŞİKAYET EDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK [/U][/I][/B]:cat:

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    oylama Sacma Olmuş Ama Böyle Büyük Bir Aktiviteye Büyük Paralar Lazım
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Avrupa Birliğine girdikde benim mi haberim yok yahu? O kadar ülke gezmek için kac tane konsolosluk gezmek gerekiyor vize için?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Aslında çok güzel olur ama benim daha bir ehliyetim bile yok

RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir anket tir Cevap larda Evet yada Hayır olsa yeterliydi

İsterim Tabi neden olmasın
    benimde baya bi kafam karıştı

Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevaplarda ne zormuş öss de zannettim kendimi.boş bıraktım sonra cevaplayım sakin kafayla
    ahmetle annesinin yaşının toplamı 57 dir 3 yıl sonra ahmetin yaşı annesinin 5te1i olduğuna göre ahmetin babası kaç yaşındadır
    Bi ülkede "KÖPEKLER" istedi diye atlar ölmez...!!!

Drift Religion

kusurabakmayın

anket te yanlişlik oldu duzeltemedım silecegim yerı bulamıyorumm.gelelim gezi işine arkadaşlar;
    en azından bu işe ufaktan başlayabiliriz mesela bulgaristan olabilir.bunu ben araaştırmiştim .
    aracınla bulgaristana gıtmek için once motoruna trıptırık mı ne ole bi belge warmiş onu alıyorsun otomobıl federasyonlugundan oda lewentteymiş.sonra wizeydı pasaporttu.onlar kalıyor he bıde sıgorta kestırıyorsun.ben gıdecektım bulgarıstana ama sonra tek başima deymez dedım .eger nıyetı cıddı olanlar warsa ena zından bulgara gıderız ilk baharda nedersınız. ankaete takılmayın .warsa bılennasıl sılerım bu anketııııııı

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    hakikaten ii fikir ama o dediğin olaya ben scooterla katılamam bulgaristan - yunanistan neysede ilerisi motorla zor olur bulgaristan boş çantayla gidin bence malum hayat ucuz. .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    süper olurdu biriniz beni artçı alırmıyıdınız
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    gezı super olurda baya bı tecrubelı olmak dıl bılmek gerek...ama kesınlıkle unutulmayacak bı gezı olurdu...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

unutulmayacak bı adımmmmmmm

Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezı super olurda baya bı tecrubelı olmak dıl bılmek gerek...ama kesınlıkle unutulmayacak bı gezı olurdu...
    arkadaşim benım bulgaristandan 1.5 senedır konuştugum bı kız arkadaşım .war bana takıldıgım her konuda yardımcı oluyor kendısı sag olsun. ben bayagı bı araştırma yaptım.hatta ınanamazsınız bulgarcayı bıle bana yavaş ta olsa ıyı kotu ogretıyor.bızım kafamıza ne takılırsa emınım kı bana yardımcı olacak merak etmeyın.adı ustunde nede olsa macera yaşayacagız.ama donuşumuzde çektıgımız o fotolar we yaşayacagımızı o anılar hiçbir zaman unutulmayacak.cefa çekilmeden sefa surulmez degilmi.bence hepimiz bır araşrıtma yapalim.bırbırımızle tartişalim.hazırlıklı gıdelim.kafasına bişi takılan olursa yazsın.msn adresım kadircbr600@hotmail.com.bu işe nıyetlıyım dıyen lerı beklıyorum.benı ekleyın . yazişalim.ena zından yakın bı ulkeyle başlayıp daha sonra bı gezı daha duzenlerız inşallah.ena zından tecrubemız olur.

Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında çok güzel olur ama benim daha bir ehliyetim bile yok
    kardeş ehlıyet herzaman için lazım zaten.ben hiç unutmam .sırf ehlıyet alacam dıye 350lik jawamla alamanmezım wardı .gıttım mz i sattım .en azından ehlıyetım lsun motor herzaman alınır dıye .şimdi ehlıyetsizlikten yakalananlara adam oldurmuş gıbı muamele yapıyorlar.5 ay hapis cezasını paraya çewiriyorlar.sonra sonra savcilik falan ugraş durrrr negerek war

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Bizim arkdaşlar var Bulgaristana gitmeye niyetli ben bi çıtlatayım bu konuyu onlara belki beraber gidersiniz...
    Bu arada benim me motola almanyaya gitme hevesim var..amaa çok düşük ihtimal benimkisi

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim arkdaşlar var Bulgaristana gitmeye niyetli ben bi çıtlatayım bu konuyu onlara belki beraber gidersiniz...
    Bu arada benim me motola almanyaya gitme hevesim var..amaa çok düşük ihtimal benimkisi
    hocam ıyı olur walla gıtmeyı düşünenler yazsın buraya hep bırlık te bı araştırma yapalım .bı grup yapar gıderiz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    innova (şimdilik)
    Durumlar elverirse neden olmasın

OzCaN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gts 250i Evo
    Aynı bizim kafadansın belli Bizde düşünüyoruz bu yaz böyle bir gezi yapmayı ve bizim vize gibi bir derdimiz yok Bulgaristanında vatandaşıyız Sadece triptik ve benzin Neyse haberleşelim yine daha çok zaman var önümüzde şartlar uygun olursa neden olmasın

ok arkadaşlar yavaş yavaş ozmana herkes nıyetını açiklasin.gelecek olanlar benı eklesin msnden.grup işiyle ben ilgilenıyorum saygılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)