Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

slm

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    olsa tükan senin babam varolsun
    bence sen kelimeyi gerektiği yerde kullan cunki ilk mesajda bana kikirik diyeceğin kadar yakon değilsin o mesafesen öyle bir laf attığığn için boyle bi tepki versim etkiye tepki

sende bana bak dev insan nasıl karsılık verdiyseniz oyle karsılık veriyorum etkiye tepki sizin içinizdeki setmiş belli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    hehehehehehehehhhe................................ ..... lol (:
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı javagirl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkur ederim yine de cok sagolun taman ozur dilerim bir daha guzel ve duzgun cumleler yazarım ama nolur damarıma basmayınnnn
    bak ufaklık sen sen ol abilerinin cevaplarına cevapla karşılık verme en nihayet burası saygın kişilerin sitesi siz motorcuları serseri görsenizde belki sen buraya dalga gecerim diye seçtin belkide birisi tavsiye etti sen iyisimi otur dinle bence yoksa sonu yok sen burdaki arkadaşlar kadar hazır cevap olamassın tavsiye
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı os.ozgen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuyucadısı topıgının acılısını bende uygun bulmadım ama azarlamasan nede olsa yenı ve hala banlanmadı dımı en azından gercek karaktermıs yanı sahte karakterlerle uye olup sonrada banlanan ve burda kız pesınde kosturan erkeklerın tacızlerıne uyrayanlardan degıldır sanırım
    Alıntı os.ozgen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harbi harbi düzgün cümleler kuruyorsun helal valla sana bak sımdı guzel ve bucur ınsan bak ben ıcımden geldıgı gıbı yazdım ınanıyorum ı butun arkadaslaımda ıcınden geldıgı gıbı yazdı kuyucadısıda dahıl neyse burası8 durust ınsanların yerıdır emın ol benım durust ınsan olduguma ınanmayanlarda olsada neyse hosgeldın bu topıc kıtlenmeden sen en ıyısı yenı bır topıc ac
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak istiyince ne kadar aklı başında ne kadar olgun cümleler yazabiliyosun
    keşke topiğinide böyle açsaydın da hoşbulsaydın dimi güzel kardeşim
    tekrar hoş geldin
    ne azarlaması ne alakası var yaa........
    bu yol göstermektir azarlamak değil istersen bikez daha oku?
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cok guzel karsılıyormussunuz yeni gelenleri hepinizi tebrik ederim.cocuk dienlere bişi demiorum cunki herkesi kendileri gibi gordukleri bellı on yargı ile yaklasmamanızı tavsiye ederim ıslak sacın bi alakası yok evet ama bu kadar uzatmanızın da hiç gereği yok insanı yazdıgına pişman edebiliyorsunuz gercekten
    nerenin ne oldugunu kavrayabiliyorum ayrıca nese yaa o slm ı yazarken de oruclu idim tutmayanlardan da deilim by

biraz değil fazlaca yuklenmıssınız java yı kullanmadım sesine bir sempatım var
    hiç kikkirdek kızlardan ya da zamani kızlarından deilim heke sizin kucuk gormenizi gerektirecek birisi hiç değilim eşarbımın üzerine takıyorum o kaskı iehliyetin de zamanını bekliyorum sedece motorlara olan ilgimden dolayı ve hiç motor kullanan insanlar babam hariç tanımadıgım için girdim bu siteye hor gorulmek ya da küçük gorulmek için herkesin kimliği belli diyecek bişi yok

insan her doğum gununde ölume bir adım daha yaklasır bunu solylemek için yazdım ve neyi nasıl yazacağımı biliyorum uçuran birsey de yok beni

densiz diyenın kendi densizliği yenı katılan birisine boyle davranması lutfen duzgun konusun yine de insanca hosgeldin diyenlere tesekkur ederim ama hiççç de hos bulmadım

yaşa baglama gereksizliğinizi anlamadım nasıl bakarsan ole gorursun keçileri falan da kacırmadım

benden de saçmasınız
    arkadaşım kabalık yapan arkadaşlarıma verdiğin cevaplar için seni tebrik ederim.daha ortam kurmadan geyik doğru deyil bence alınmalar olabiliyor şu anki gibi
    hiç hos bulmadım
    sen hoş bul.olur burada hepimiz arkadaşız
    hay dilim kopsa idi de demese idim ne kadar büyütüldü yaa oylesine düşündüm bu kadar abartılacagını bilmiyordum

avatarımı sana soracak değilim sen de karısamazsın sonradan koydum
    nasıl yapıldıgını bile bilmiodum
    degiştirmeyi bilsem o resim orda durmaz
    zaten
    kocaman bir HOŞGELDİN SEFA GETİRDİN kalıcı ol
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    tamam. asayiş berkemal. hanım kızımız biraz esprili bi dille yazmış, büyütecek bişey yok. ben o yaşlardayken 3 kelimeden uzun cümleler kuramazdım, halada zorlanıyorum hoşgeldin gayserili.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    degerli abicim saygın kişiler oldugunuzu bildiğim için ve saygı duydugum için bole benim motorcuları serseri falan gordugum yok ayrıca verdiğiniz ne ise onu alırsınız cidden abi gibi karsılasalardı kardes gibi yanıt verirdim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    uzatmanın gereği ve anlamı yok arkadaşlar her neyse...hoşgeldin javagirl burada gerçektende seçkin ve saygın insanlar var!! ve artık sende bu insanlardan birisin ....motosiklet.net''te kalıcı olman dileğiyle....

Motosikleti
    tesekkurler aynen

killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    hoşgeldin javagirl sen millete aldırma son zamanlarda form böyle.
    MoToCroSS RuLeZZ

hoşgeldin javagirl

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    arkadaşlar tüylerim diken diken oldu burdaki mesajları okurken. Neler demişsiniz kıza! biri eşarbın da pek güzelmiş deyip böyle böyle bi smiley koymuş, diğeri kikirik demiş, biri kafası güzel demiş falan.. Yeni gelen, sizden yaşça küçük birine nasıl bu kadar sataşabilirsiniz? sanal ortamda olmanızın verdiği cesaretle bunu yapıyorsunuz sanırım. Bir motor buluşmasında bu arkadaş yanınıza gelip size bütün samimiyetiyle selam verse, jawa'nın sesinden hoşlandığı için bu nicki seçtiğini söylese ve espriler yapsa onu bu kadar aşağılar mıydınız?
    Çok utandım.. Arkadaşa hoş geldin diyorum, tüm site kullanıcılarının bu düzeyde olmadığını, aslında çok misafirperver, anlayışlı, ılımlı üyelerimiz olduğunu hatırlatıyor ve kalıcı olmasını diliyorum.
    Şimdiden para biriktirmeye çalış, ehliyeti kaptığın gibi bir motosiklet çek altına =) Kayseri motosiklet buluşmalarına renk katacağına eminim =)
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

Motosikleti
    cok tesekkur ederim cok mersi zaten para kazanıyorum kayseri devlet hastanesi ameliyathanesinde anestezi satajerliği yapıorom okulla 2 yıldan da anestezi yeknısyeniyim inşallah bilmeyen varsa anestezi ameliyata girerken bayıltma narkoz verme sonra da ayıltma oluyor

Alıntı killing_machine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin javagirl sen millete aldırma son zamanlarda form böyle.
    ama nedense bi bayan tanışma topic acınca böyle patlama oluyoBu arada Hoş Geldiniz

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    tesekkur ederim yine de cok sagolun taman ozur dilerim bir daha guzel ve duzgun cumleler yazarım ama nolur damarıma basmayınnnn
    işte buyazını okuyunca takdir ettim seni şimdi hoşheldin kardeşim aramıza,sakın geldiğine pişman olma güzel dostluklar tartışmayla başlarmış.

Alıntı matrixkamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama nedense bi bayan tanışma topic acınca böyle patlama oluyoBu arada Hoş Geldiniz
    senin gözünden kaçmış baylardada oluyor

http://www.motosiklet.net/forum/tani...iyim-yeni.html
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    tesekkur ederim evet guzel dostluklar tartısmayla asklar ise nefretle baslarmıs cok dogru allah tan kımseye nefretim yok hepinizi iyi insanlar oldugunuza inanıyorum

Motosikleti
    italjet dragster 180. gilera runner
    bak heleeee kimler burdaymışşşşş.. hoş gelmişsen sefalar getirmişsen... benim motoru tamir ederken de uyutsak nasıl olur... sence

Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar tüylerim diken diken oldu burdaki mesajları okurken. Neler demişsiniz kıza! biri eşarbın da pek güzelmiş deyip böyle böyle bi smiley koymuş, diğeri kikirik demiş, biri kafası güzel demiş falan.. Yeni gelen, sizden yaşça küçük birine nasıl bu kadar sataşabilirsiniz? sanal ortamda olmanızın verdiği cesaretle bunu yapıyorsunuz sanırım. Bir motor buluşmasında bu arkadaş yanınıza gelip size bütün samimiyetiyle selam verse, jawa'nın sesinden hoşlandığı için bu nicki seçtiğini söylese ve espriler yapsa onu bu kadar aşağılar mıydınız?
    Çok utandım.. Arkadaşa hoş geldin diyorum, tüm site kullanıcılarının bu düzeyde olmadığını, aslında çok misafirperver, anlayışlı, ılımlı üyelerimiz olduğunu hatırlatıyor ve kalıcı olmasını diliyorum.
    Şimdiden para biriktirmeye çalış, ehliyeti kaptığın gibi bir motosiklet çek altına =) Kayseri motosiklet buluşmalarına renk katacağına eminim =)
    arkadaş eşarp takıyorum demişti.ama avatarındaki fotosu ne hikmetse eşarplı deildi onun için yazdım o yazıyı oq?
    Gerçekci ol,imkansızı iste.

Motosikleti
    bisan
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak ufaklık sen sen ol abilerinin cevaplarına cevapla karşılık verme en nihayet burası saygın kişilerin sitesi siz motorcuları serseri görsenizde belki sen buraya dalga gecerim diye seçtin belkide birisi tavsiye etti sen iyisimi otur dinle bence yoksa sonu yok sen burdaki arkadaşlar kadar hazır cevap olamassın tavsiye

iyi yazmışsın abi diyecek başka bi söz yok bence dikkat etmek lazım mesela şaka bile yapıyorsak dengeli ve belden aşağı olmasın bi kaç konuda buda gözüme çarptı yeri gelmişken söyleme gereği duydum saygılar
    [B][I]DENGESİZ MOTORA BİNMEK ORGANLARINI BAĞIŞLAMAK DEMEKTİR...[/I][/B]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)