Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

tüm forma selam yenı motorcuyum ılgınıze ihtiyacım var :)

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar öncelıklke merhaba
    ankarada motora yenı başlayan ve şuan 250 mct kullanan ( fiyatlar buna itti iki teker dostuyum motor değiştirmek aslında race ss e gecmek ıcın buradakı bılgılerınıze ve yorumlarınıza başvurdum ve hyosung gt 250 r almaya karar verdım umarım doğru bı karar vermısımdır

herkese kazasız belasız özgür tekerli günler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Hoşgeldin, kazasız belasız sürüşler
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    hoşgeldin Aramıza umarım forumda iyi vakit geçirirsin hyoyla iyi bi karar vermişsin...
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin,

Güzel karar vermişsin umarım istediğin motoru alırsın. Madem bizlerden tavsiye almaya geldin, öyleyse sana ilk olarak şunu söyleyeyim. Şu anda kullandığın motor 250 cc almak istediğinde öyle, aerodinamik yapılarının farkları nedeniyle aralarında ufak güç farkları olacaktır, ama görüntüsü nedeniyle sanıyorum Hyosung 250 GTR istiyorsun. Haklısın bir çoğumuz istiyoruz, unutmamanı isteyeceğim tek şey var, SS motorlar diğerlerine nazaran agresif, ve agresif oldukları kadar esnek olmayan motorlardır. En az bir 15.000-20.000 km. yapmadan bu tarz bir motora başlama. Resim sana aitse yaş oldukça genç, bu tip bir motoru kullanıcılarını tahrik eden çok olur, tecrübe kazanmadan binersen felaketle sonuçlanabilir sonucu. Onun için önce tecrübe sonra Hyo ;)

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    ailemize hoşgeldin
    umarım kalıcı ve katılımcı olursun
    hayırlı sohbetler
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Sadık1453 , esnek olmayan derken , hataları daha zor affeden demek istedi yani. Sürücüye daha çok iş düşüyor. GT güzel motosiklet . Bayağı kalıplı.

Tüm gözler üzerinde olacak ona göre alınca Nazar boncuğu tak plakanın arkasına
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aramıza hoş geldin umarım aradığını bulur daimi katılımcı olursun.
    hyosung hakkındaki bilgi ve paylaşımlara buradan ulaşabilir fikir sahibi olabilirsin

http://www.motosiklet.net/forum/moto...da-hersey.html
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

Motosikleti
    yok ama olucak inşallah oda seneye
    hoşgeldin hyosung bence iyi bir motor aramızda uzun zaman görmek dileğiyle ii sohbetler

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    Aramıza hoşgeldin
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin,

Güzel karar vermişsin umarım istediğin motoru alırsın. Madem bizlerden tavsiye almaya geldin, öyleyse sana ilk olarak şunu söyleyeyim. Şu anda kullandığın motor 250 cc almak istediğinde öyle, aerodinamik yapılarının farkları nedeniyle aralarında ufak güç farkları olacaktır, ama görüntüsü nedeniyle sanıyorum Hyosung 250 GTR istiyorsun. Haklısın bir çoğumuz istiyoruz, unutmamanı isteyeceğim tek şey var, SS motorlar diğerlerine nazaran agresif, ve agresif oldukları kadar esnek olmayan motorlardır. En az bir 15.000-20.000 km. yapmadan bu tarz bir motora başlama. Resim sana aitse yaş oldukça genç, bu tip bir motoru kullanıcılarını tahrik eden çok olur, tecrübe kazanmadan binersen felaketle sonuçlanabilir sonucu. Onun için önce tecrübe sonra Hyo ;)

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

tecrubeye saygılar 6 ay once bır mopetle başladı sevdam 306 gtı mı sattım
    kanunı 100 cup aldım ondada bıraz ılerleyınce 250 mct adım adım ılerlıyorum ve fazla surat yapmayacak yanı mct ıle 120 yı devırıyorum ancak tamamen deneme amacllı ve uzun yolda tıtresımsız olması ıcın ayrıca ss zamanı gelmesede hyo yu epey kullanacagıma ınanıyorum

Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadık1453 , esnek olmayan derken , hataları daha zor affeden demek istedi yani. Sürücüye daha çok iş düşüyor. GT güzel motosiklet . Bayağı kalıplı.

Tüm gözler üzerinde olacak ona göre alınca Nazar boncuğu tak plakanın arkasına

bunu satıp veya takas ile kesin alcagım forumu epeydır takıp edıyorum yaklasık 2 yıldır bu nedenle epey bılgı sahıbı oldumhyo ıle ılgılı 180 yapan ancak krank kran arkadaslar varmıs tabı 180 e cıkınca hemen kıracak dıe bırsey yok redlıne de kalma suresı onemlıkı goruntu ve ekonomı surucusuyum bu nedenle 120 yı gececegımı sanmıyorum

Alıntı duygu06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin hyosung bence iyi bir motor aramızda uzun zaman görmek dileğiyle ii sohbetler

teşekkür ederim aslında epeydır aranızdayım ama nasıp bugune uyelık mıs ?

bırsey soru-acagım arkadaslar actığım konuları kontrol panelımden nasıl takıp edebılırım
    İKİ TEKER HERYERE GİRER
    RÜZGAR TENİME ESER .....

Motosikleti
    yok ama olucak inşallah oda seneye
    en üstte konyrol paneli ana sayfa forum falan yazıyo küçük her cvp attıktan sonra oraya tıkla yeni mesajları görürsün kimler yazmış falan ok

Guwencin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    slm hoşgeldin ....iyi sürüşler, iyi forumlar..
    motosiklet kullanmak maharet işidir, mazaret kabul etmez... ::tutkuy::

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Her motosikler krank kırar abi. Devir kesici yok sanırım hyo'da o yüzden redline da dolaşırsan fazla olabilir. 250 cc motordan 600 lük performans bekleyenlerin suçu o.

120 ye çıktıktan sonra daha fazla isteyeceksin 130 -140 derken ben büyüteceğim diyeceksin

Hyo iyi başlangıç ama grenajlar falan pahalı biraz :(
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Motosikleti
    Yok ama yaza olacak:)
    Hoşgeldin bende yeni üye sayılırım ama senden önceyim:

345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    öncelikle hoşgeldin.Hyosung gt250 ve 250r yi yaklaşık 2,5 sene bindim çok güzel makineler benim kullandıklarım 2006-2007 modeldi ve bu modellerde bildiğim kadarıyla krank problemi yok bende de problem çıkarmadı bakım zamanından başka servise gitmedim.Kullandığın motorlara göre oturuş pozisyonu çok farklı baya bi zorluk çekeceksin bileklerin alışana kadar ağrı yapacakama alışınca pek sorun olmaz.mct 250 cc bi motora sahip buda 250cc ne olacak deme çok fazla fark var arada tecrübeyle sabittir.Hyosung u satınca çok kısa süreliğine sky go 250 aldım ve bildiğim kadarıyla mct ve diğer çin üretimi 250cc motorlar hep aynıhyosungun gaz kolunu çevirince ilk diyeceğin şey benim mct gitmiyor gerçektende öyle yaklaşık skygo ile 3500km yol yaptım ve bu yolu 1 ay da yaptım hergün 120-160 km kullandım ve her bindiğimde bu motor 15-16 beygir üretiyosa bende 5 beygir üretirim heralde dedim.uzun lafın kısası gt250r güzel motordur

Motosikleti
    kymco ck 125
    Aramıza hoşgeldin bence en iyi kararı vermişin hyosung benimde hayallerimi süslüyor bir gün inşallah olur

Alıntı 345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hoşgeldin.Hyosung gt250 ve 250r yi yaklaşık 2,5 sene bindim çok güzel makineler benim kullandıklarım 2006-2007 modeldi ve bu modellerde bildiğim kadarıyla krank problemi yok bende de problem çıkarmadı bakım zamanından başka servise gitmedim.Kullandığın motorlara göre oturuş pozisyonu çok farklı baya bi zorluk çekeceksin bileklerin alışana kadar ağrı yapacakama alışınca pek sorun olmaz.mct 250 cc bi motora sahip buda 250cc ne olacak deme çok fazla fark var arada tecrübeyle sabittir.Hyosung u satınca çok kısa süreliğine sky go 250 aldım ve bildiğim kadarıyla mct ve diğer çin üretimi 250cc motorlar hep aynıhyosungun gaz kolunu çevirince ilk diyeceğin şey benim mct gitmiyor gerçektende öyle yaklaşık skygo ile 3500km yol yaptım ve bu yolu 1 ay da yaptım hergün 120-160 km kullandım ve her bindiğimde bu motor 15-16 beygir üretiyosa bende 5 beygir üretirim heralde dedim.uzun lafın kısası gt250r güzel motordur
    öncelikle çok teşekkür ederim umarım mct satıp bı hyo alırım v soyledıklerını bızzat yasamak mumkun olur
    İKİ TEKER HERYERE GİRER
    RÜZGAR TENİME ESER .....

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Aramıza hoşgeldin ; Doğru karar vermişsin...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoşgeldin ; Doğru karar vermişsin...
    teşekkür ederim
    İKİ TEKER HERYERE GİRER
    RÜZGAR TENİME ESER .....

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı ankuwash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelıklke merhaba
    ankarada motora yenı başlayan ve şuan 250 mct kullanan ( fiyatlar buna itti iki teker dostuyum motor değiştirmek aslında race ss e gecmek ıcın buradakı bılgılerınıze ve yorumlarınıza başvurdum ve hyosung gt 250 r almaya karar verdım umarım doğru bı karar vermısımdır

herkese kazasız belasız özgür tekerli günler
    herkezde bi hysoung 250 sevdasıdır gidiyo 250 mct ile iyice pekiştir kendini geçersin racer a kazasız sürüşler dilerim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)