Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

eskinin yenisiyim

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykut34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660ZA TENERE 2013, Honda Cy50
    evet arkadaşlar ben bir motor sevdalısıyım uzun zaman önce bu siteye üye oldum fakat nedense hiç foruma takılmak nasip olmadı ben aslında fanatik vosçuyum vosvos aldıktan sonra motorları unuttum nedense şimdi bir vosum yok ve şuanki düşüncemde çocuğum olmadan eşimle motor gezisi yapmak malum işin içine çocuk girdimi herşey zorlaşıyor ve buarada sanmayınki vostan vazgeçtim hayır şimdiki hedefimde motor sahibi olmak var herşeyin hayırlısı diyorum siz değerli dostlara selam gönderiyorum
    görüşmek üzere aykut
    YAMAHA XT660ZA TENERE 2013
    HONDA CBF600S 2006
    BMW F650 GS DAKAR 2002

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    bir motorsiklet sahibi olmak istiyorsun ve büyük bir tura çıkmak istiyoyrsun..bu iş 3 günde olacak iş değil.2-3 sene gözden çıkaracaksın..basamakları zıplayarak değil kazıyarak çıkman gerek. inş istediğin hayaline kavuşursun...
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    hocam sana vosvos motorlu, üç tekerli bi motosiklet iyi gider (ismini unuttum şimdi o motorların yaa) hem motor hem vosvos ihtiyacını tek kalemde halletmiş olurdun yani

ahanda böyle bişe olur kendileri

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bizde eskisinden bir hoşgeldin yenisinden bir motor alırsın

Motosikleti
    Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir motorsiklet sahibi olmak istiyorsun ve büyük bir tura çıkmak istiyoyrsun..bu iş 3 günde olacak iş değil.2-3 sene gözden çıkaracaksın..basamakları zıplayarak değil kazıyarak çıkman gerek. inş istediğin hayaline kavuşursun...
    ben bunları biliyorum dostum hatırlatmana gerek yoktu motorum yok dedim kullanmadım demedim senin gittiğin yolu ben yapardım yol bilgim çok yani
    senin bu bir hayal değil gerçekleşmesi tamamen bana bağlı
    HONDA CBF600S 2006
    BMW F650 GS DAKAR 2002

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam hoşgelmişsin..........
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı aykut34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bunları biliyorum dostum hatırlatmana gerek yoktu motorum yok dedim kullanmadım demedim senin gittiğin yolu ben yapardım yol bilgim çok yani
    senin bu bir hayal değil gerçekleşmesi tamamen bana bağlı
    öncelikle hoşgeldin inşallah istediğini yaparsın zaten sölenecek lafta koymamışın

benden tavsiye belki biliyorsundur ama ben yinede yapıyım kendine fazla güvenme fazla güven kaza riskini artırıyor gerçi benim düşüncem
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    aRora aR150t Yamaha yßr-125
    hoş geldin..
    25 karakter
    [B][I][COLOR="DarkRed"]aRamızdaki Tek Fark Şanzuman!. Sen: 6 viteS, 5 iLeri, 1 Geri.
    ßen iSe: 5 Vites,5 iLeri.[/COLOR][/I][/B] [COLOR="Black"][B]Saadettin KartoğuLLarı Sado.. O Rh (-)[/B][/COLOR]

Motosikleti
    dostlar sizden şimdilik tavsiye değil sadece merhaba demenizi istedik ben ilk defa forum kullanmıyorum iki bilek yapıp teker üstünde duran kendini motorcu sanmasın tek yapmanız gereken merhaba demekti biri başka diğeri başka akıl veriyo ama anlaşacağımızı ümit ediyorum bu işe gönül veren motorcu dostlarıda selamlıyorum
    sadece sevgisaygı
    HONDA CBF600S 2006
    BMW F650 GS DAKAR 2002

jackaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    caponord etv1000-simson schwalbe-yamaha wr125r
    tekrar aramıza hos geldın
    bır kursun kaleme benzer hayat tek eksıgı sılgıdır

mrsago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 (12)
    dostlar sizden şimdilik tavsiye değil sadece merhaba demenizi istedik ben ilk defa forum kullanmıyorum iki bilek yapıp teker üstünde duran kendini motorcu sanmasın tek yapmanız gereken merhaba demekti biri başka diğeri başka akıl veriyo ama anlaşacağımızı ümit ediyorum bu işe gönül veren motorcu dostlarıda selamlıyorum
    sadece sevgisaygı
    bunları yazdıktan sonra sana kimsenin merhaba diyeceğini sanmıyorum motorcu ruhunu göremedim sende görmekte istemem atla vosvosuna bul bi vosvos.net sitesi burda herkez birbirine akıl verir ve bu çok hoş karşılanır
    ya sev ya terket...

Motosikleti
    Alıntı mrsago adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunları yazdıktan sonra sana kimsenin merhaba diyeceğini sanmıyorum motorcu ruhunu göremedim sende görmekte istemem atla vosvosuna bul bi vosvos.net sitesi burda herkez birbirine akıl verir ve bu çok hoş karşılanır
    işte benim de anlatmak istediğim bu benim akla şimdilik ihtiyacım yok 100lira peşinatı veren motorcu olmuş burada yaa gülerim sadece benim ruhumu anlamak sanamı kalmış dostum eğer aklıma bişey takılırsa foruma yazar yardım isterim edip etmemekte size kalmış ilk önce beni anla sonra hakkımda fikir yürüt kimse merhaba demesin ben selamımı vereyimde hem ben vosvos forumlarınada takılıyorum ama orda kimse birbirine ukalalık yapmıyor sadece objektif olun biraz

bu arada selamımı alan herkese teşekkürler gerçek motorcular böylelikle belli oluyor
    HONDA CBF600S 2006
    BMW F650 GS DAKAR 2002

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    hoşgeldin umarım düşüncelerini hayata geçirirsin kusura bakma sedece merhaba veya hoşgeldin yazamadım çünki sistem kabul etmiyor
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    sadece sevgisaygı
    Hoş gelmişsin..Ama biraz ukalaca gelmişsin.... Bu işe gönül vermek öyle sözlerle olmuyor...

Yazılarını yazarken daha seçici davranmanı dileri...Yoksa bu site böyle tarz yazan arkadaşları kaldırmaz...

Burda herkes aynı... Az bilenide çok bilenide..Tecrübeliside tecrübesizide...Herkes aynı kefede...

Katılımlarını bekleriz...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hoşgeldin........................

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    hoşgeldin aykut,kalıcı ve katılımcı olmam dileğiyle

Motosikleti
    merak etmeyin katılımcı olacağımdan emin olabilirsiniz yazılarımda ukalalık yapmadım sadece bana gelen mesajları okursanız anlayabilirsiniz herkes bişey peşinde ben yazılanlara karşılık verdim sadece yinede hepinize teşekkürler şimdiden gerçek dostluklar kuracağıma eminim
    HONDA CBF600S 2006
    BMW F650 GS DAKAR 2002

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler