Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

bana bi yardım eli uzatacak kimse yokmu:(

Motovento
    REKLAM ALANI

öncelikle herkese selamlar diorum siteye yeni üye oldum çözmem ne kadar zaman alır bilemiorum ama bayağı yoğun bi çalışma içindeyim işi gücü bıraktım sitenin başındayım bi el atın allah rızası için de aranıza kolay katılabileyim buarada unutmadan adım sevda 21 yaşındayım istdanbulda oturuyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pre_lude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 A
    hosgeldin yukarda yeni msjlardan devamlı güncel konuları takip edebilirsin

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı tutku_rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkese selamlar diorum siteye yeni üye oldum çözmem ne kadar zaman alır bilemiorum ama bayağı yoğun bi çalışma içindeyim işi gücü bıraktım sitenin başındayım bi el atın allah rızası için de aranıza kolay katılabileyim buarada unutmadan adım sevda 21 yaşındayım istdanbulda oturuyorum
    burdasın zaten....neyi çözemediniz???

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Şukür bu siteye bahçelievlerden biri daha dahil oldu bu ne bıktım yanlız olmaktan.

Hoşgeldin sevda en cok ben sevindim.

Kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle...
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

nerden msj atılır bulana kadar bayağı bi uğraştım çok karışık gelio yani siz uuzn zamandır burda olabilrsiniz siz ilk girdiğinizde nasıldınız çok merak ediyorum :D lütfen bana sarışın muamelesi yapmayın mesela kullanıcıların resimlerinin olduğu bi bölüm gördüm bende resmimi koymak istiyorum ama nasıl yaparım onu bilemiorum:(

harbi türk teşekkürler hoşbulduk benimde tek dileğim katılımcı ve kalıcı olmak:D güsel sözmüş yeni farkettim:D

Motosikleti
    YEMEHE DT 125 R(inş.) KTM 640 adventure
    hoşgeldiiiiiin!

Diyarbakırlıyım ama şimdi İzmirde okuyorum
    Motosikleti
    TVS Apache
    hoşgeldin hiç sıkıntı etme çok kolay çok da zevkli bi şekilde yaşayacaksın giriş sürecini ki gelişme bölümünü saymıyorum bile..bu dileklerimin olması dileğiyle
    [B]O[/B]LMAZSA [B]O[/B]LMAZIN [B]O[/B]LMASIN:wiinkk:

Motosikleti
    gsr-x 1000
    aramıza hos geldın sevda aramıza motor tutkunu bayanları gormek gercekten guzel ışşallah annenı ıkna eder motor alırsın,sıte konusunda hıc sorma benımde senden hıc farkım yok
    ben rüzgara sevdalıyım ölüme diiillll :bounce:

sanırım annemi yaşadığı süre boyunca ikna etmem zor olacak:( ama şu site işini çözseydim ii olurdu bide burda arkdaşlar bazılarınızın msn adresleri yaızo eklememde bi sorun yoktur umarım

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin aramıza sen anneni tanıştır biz onu kafaya alırız dert etme yaaahiç olmadı buluşmaya getiririz offff ozman hayır demez
    Drift Religion
    fatih şubesi

kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    slm aramıza hoşgeldiniz annenizi ikna etme konusuna gelince... ewt kabul ilk etapda zor bi durum ama olaya en baştan başlayın derim mesela motorsiklet gezilerinden fotolar gösterin haraket yapan motorlar göstermeyin derim gözü korkmasın başıma böle bi olay geldi bi kız arkımın annesini ikna etmek bütün kışımızı aldı ama bütün yazda acısını çıkardık tavsiyem anneniizin tanıdığı bi erkek arkadaşınızla anneniz görüşsün derim sizin görüşlerinize saygı duyuyorsa eminim yavaş yavaş ısınacaktır ve en önemlisi sizin sürebileceğinize inanması ve görmesi şart

neyse tekrar hoş geldiniz...
    [url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin arkadaşım..
    Bikaç gün sonra çözersin forumu kullanmayı hatta deneme yapmak için konu dışı bölümünü kullan
    Resim eklemek içinde bir konu vardı arama butonuna tıklayarak konuya ulaşabilirsin
    Motosiklet olayına gelince olmaz diye birşey yoktur
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı tutku_rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım ana sayfada sag tarafta resmının altında ozle mesaj bolumun var okurmusun orayı
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    мση∂ιαℓ 151яѕ
    hoşgeldin kalıcı ve katılımcı olursun umarım forumda ii zaman geçirmen dileğiyle
    [B][COLOR="Red"]GAZLA UÇABİLİRSİN AMA FRENLE KONAMAZSIN[/COLOR][/B]::144::

agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    öncelikle hoşgeldin. Foruma nasıl resimkoyacaksın?çokbasit:
    www.imagewshac.us sitesini açıyorsun gözat tıklıyorsun. burada göndermek istediğin resmi seçiyorsun. daha sonra resize image da resim büyüklüğü olarak (640 X 480) i seçip host tıklanacak.Bu süreçte biraz bekleyeceksin.Açılan pencerede hotlink for forumsyazan satırın solundaki ktu için kopyalayıp forumuna yapıştırıyorsun. İşte resimi göndermiş oldun. Birden fazla resimi göndermek istiyorsan işlemi tekrarlayacaksın.

Anneyi razı etme yöntemlerinden biri şu olabilir. konu açıldığında anne hala olmazlanıyorsa. motor alınır, ve daha sonra motrorun alındığı anneye söylenir. Bunun üzerine anne ile 1 ay kadar küs kalınır. Bu süre içerisinde kaza yapmadan motora binilmiş ise doğal olarak anne ile aradaki buzlar da yavaş yavaş erimiş olur.

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    sana tavsiyem tv deki motosiklet kaza haberlerini kesinlikle gösterme anne ne izlemesin .bu arada

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldiniz sevda hanım aramıza...

Motosiklet aşkı karşınıza nezaman çıkacağı hiç belli olmuyor işte...
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Alıntı agokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anneyi razı etme yöntemlerinden biri şu olabilir. konu açıldığında anne hala olmazlanıyorsa. motor alınır, ve daha sonra motrorun alındığı anneye söylenir. Bunun üzerine anne ile 1 ay kadar küs kalınır. Bu süre içerisinde kaza yapmadan motora binilmiş ise doğal olarak anne ile aradaki buzlar da yavaş yavaş erimiş olur.
    Bu tam olarak benim yöntemdi işte ve çok işe yaradığı yaşanıp görülmüştür.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    neden bazılarımız aileleri kesinlikle karşı çıkarken bazılarımızın aileleri destekliyor? benimkilere motor aldığımı aldıktan sonra söyledim çünkü zaten karşı çıkmayacaklarını biliyordum, babam zaten destekledi, hatta yeni motorumu almamda yardım etti sağolsun ben biraz eğitim ile ilgili diye düşünüyorum, hem annem hem de babam İTÜ lü..

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    hoşgeldiniz sefa getirdınız katılımcı olmanız dilegiyle annenıze gelince siz istedikten sonra gerisi kolay...
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)