Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sakarya'dan Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Metal_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakında Olucak :)
    Merhabalar
    Adım Alper buradaki hoş ortamı görünce aranıza katılmaya karar verdim. Gerçekten motorlar hakkında çok faydalı bilgiler var. Özellekli de benim gibi yeni başlayanlar hatta yeni motor alacaklar için... Sakarya Üni de öğrenciyim 22 yaşındayım. Neden motorları seviyorum sorusuna gelince... Açıkçası 3 gün önce aklımda motor diye birşey yoktu sadece birkaç defa ne kadar güzel aletler diye düşünmüştüm hayatım boyunca o kadar. Zaten geçen seneye kadar İstanbuldaydım ve orada motor kullanmak çok tehlikeli özellikle de yeni başlıyacaksanız. Sakarya nın trafiği çok uygun motorsiklet için küçük bir şehir zaten. Biraz arkadaşlarımın gaza getirmesi birazda ortamın müsait olması nedeniyle 3 gün önce motor almayı düşünmeye başladım. Dün ise bir motor bayii ne gidip bir jinlun un üstüne binip motoru çalıştırıp bir - iki gaz verince benim için olay bitti. Resmen büyülendim. Ki bindiğim motor jinlun di yani işçiliği filan son derece kötü olan bir motor. Kimbilir bir Harley de neler hisseder insan... Şu an hayatımdaki tek hedefim bir motor sahibi olmak ve dünya ile bütünleşmek... Chopper tarzı motorlar benim favorim. Ne zaman bir motorsiklet hayali kursam aklıma hep simsiyah bir Harley ile uçsuz bucaksız yollarda ağır ağır seyrederken motorumla bütünleşmiş olduğum geliyor. Biliyorum daha sadece 3 günden beri bir motor hayranıyım ama inanın sanki hayatım boyunca motor hayaliyle yanıp tutuşmuş gibiyim . Aslında anlayamıyorum motor denilen şey o kadar da pahalı birşey değil özellikle çalışan bir insan için. Millet dandik dandik arabalar alacaklarına bir motor alsalar hayatlarının kararını vermiş olacaklar farkında değilller

Evet şimdi gelelim her yeni başlayanın sorduğu soruya : ) Biraz önce yazdığım gibi chopper hastasıyım. Yeni başlıycam, hayatımda ilk kez motor kullanıcam. Scooter mı Chopper mı? Asya AS125 T mi JINLUN JL150-5 CLASSIC mi ? gerçi siz ne derseniz diyin ben galiba jinlun alıcam : ) Scooter da çok şirin ama cohpper hayallerimi süslüyor. Eğer aranızda Sakaryada yaşayanlar varsa tanışmayı çok isterim. Belki motorumu alana kadar bana biraz deneme sürüşü yaptırırsınız : )
    Forever Rock&Roll !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    eyvaaahhh!!!
    senide kaybetmisiz.
    saka bi yana hosgeldin dostum.
    hayatinin kararini vermissin. insallah en kisa sürede hayaline kavusursun.
    buradaki arkadaslarin, kardeslerin her zaman yardimci olacaklardir sana.
    ufacik bir tavsiye. en önce donald duck abimizin/hocamizin yazilarini bi oku.
    sevgiyle kal.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Hoşgeldin kardeş, umrım doğru bir karar vermişsindir...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Hoş geldin hocam. Hem Sakaryada Hem jinlun alıcak birde Rock ve Metal dinliyorsan.
    Elimizden gelen yardıma hazırız.

Motosikleti
    ODUNCU merhaba sen de Sakaryadansın galiba.. Belki de görmüşümdür seni Sakarya küçük şehir. Senin jinlun kırmızıysa ve Gerenimo'ya gidiyorsan kesin karşılaşmışızdır...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aramıza hoşgeldin
    en kısa zamanda motorize olman temennisiyle

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Metal_Angel, Tabiki Sakaryadanız hocam. Motorda kırmızı ama Gerenimoyu filan bilmem (mekan olarak). Açıkçası uzun zamandır Sakarya merkezin topragınada pek ayak basmadım (kırmızı ışıklar hariç).
    Görüşürüz.

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    hosgeldin kardes scootermı choppermı sorusunun cewabını sen wereceksin ama illaki chopper dıyosan jinlun 150 den once bide keeway 150cc superlight modeline bi bak derim 2750YTL anahtar teslimi bence cok iyi link icin:
    http://www.motomax.com.tr/sc_motomax_superlight150.asp
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

Motosikleti
    Kesinlikle keeway 150cc superlight çok daha iyi gibi gözüküyor. Ama maalesf Sakarya da yok bu model...

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam toprak bende sakaryadan..as 125 t kullanıyorum..keeway i turanoglu(yamaha bayiisi)getiriyor.merak etme yakında oda gelir.bencede keeway cok guzel.ben bile motorumu sattıp yada parayı bulursam satmadan keeway 150 almayı dusunuyorum..ehliyetin yoksa hemen yazıl ekimde kartı eline alırsın.ben yeni yazıldım..polisler artık motorlara göz yummuyor.ehliyet istiyorlar

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkesin bir gün motoru olucak. Yazıları okuduysan jinlun hakkında iyi şeyler yazmıyorlar. Bence YBR125 ile motor dünyasına giriş yapabilirsin.

Donald Duck'ın yazılarını mutlaka ama mutlaka oku.
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

shadow-vt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow
    hoşgeldin kardeşim.
    Her zaman dogruyu söyle,ne söyledigini hatırlamak zorunda kalmazsın!!

Gencadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD250E-9
    Sakaryalı herkese merhaba. Ben de Sakarya Üniversitesi son sınıftayım, 2 senedir uzatmalı olarak Ayrıca Sakarya'da kalıyorum. Tanışıp, fikir alışverişi yapmak isteyen Sakaryalı arkadaşlar özel mesaj atabilirler, bekliyorum.
    [COLOR="DarkSlateBlue"][B]34 NVT 21[/B] - DADYW DD250E-9 - Görürseniz selam verin :)[/COLOR]

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Metal_Angel, Hoşgeldin rüzgar dünyasına.

Gencadam'a yazdıklarımı sana da yazdığımı kabul et.

http://www.motosiklet.net/modules.ph...&p=91490#91490
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

mehmethan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    merhaba arkadaşım. daha önce motorsiklet hiç sürmediysen ister scooter al, ister chopper iyice öğrenmeden, bir iki hafta pratik yapmadan trafiğe çıkma. Sakaryanın trafiği uygun, küçük bir şehir demişsin ama acemi şöförüde bol dememişsin. Sana tavsiyem iyice öğrendikten sonra ana caddelere çık. Özellikle Atatürk Bulvarı, İzmit caddesi, Çark caddesinin devamına ne diyorlarsa işte oralarda, kısacası il merkezinde kalabalık caddelerde gözlerini dör aç. Hem araçlar hemde yayalar açısından.
    Ama şunuda söyleyeyim, özellikle yazın Sakarya'da motoru olmak çok güzel birşey. Gerçi ben kışında üzerinden inmiyorumda. (Özellikle sabahları gizli buz olan günlerde motora binme, yağmurlu havalarda virajlarda çok dikkatli ol). Ben motorsikleti aldıktan sonra Sakarya'nın bir çok yerini keşfettim. Motorla gezilecek çok yer var. Ama herşeyden önce güvenlik...

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    aramıza hoşgeldin
    ERASER WİLL COME BACK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler