Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bursa'dan selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS200 / tvs rtr 200
    Herkese saygı ve selamlar. Aranıza yeni katılıyorum desem yalan olur. Sürekli girip okuyordum. Sohbetlerinizi şakalaşmalarinizi az daha koy YBR al diyişlerinizi😀
    Velhasıl yaş 35. Bursa'da yaşıyorum. Ama mecburi ikamet olarak. Depremden sonra Antakyadan buraya gelmek zorunda kaldık. Ufaktan bir motosiklet aldım. Daha önce tecrübem iş yerindeki scooter'dı. Bide yarım saat r25 sürdüm hepsi bu😀
    Tekrar tekrar saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Hoşgeldiniz. Bursa yaşanası bir yer. Umarım motosikletiniz de hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız binin.
    Angara'dan sevgiler.

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Hoşgeldiniz, eski üyelerdenim ama bir süredir MT forumlarından uzaktım, haliyle ben de hoşgeldim.
    Deprem için çok geçmiş olsun. Umarım bu günleri en hızlı şekilde atlatırsınız.
    Bursa yaşanılacak yegane şehirlerden bir tanesi. İş nedeniyle çok vakit geçirdim. Şehri ve komşu illeri keşfetmeye çalışın.
    Ufaktan dediğiniz motorun marka ve modeli yok mu?
    = = = Be Aprilia racer! = = =

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Hoşgeldiniz. Geçmiş olsun.

Motosikleti
    Çok tesekkür ederim temennileriniz için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:54 ----------

Çok tesekkür ederim temennileriniz için @arican

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:57 ----------

Tesekkür ediyorum @espresso

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:58 ----------

Ucuz olsun diye ikinci el kuba superlight 125 aldim. Ama şimdi satmayı düşünüyorum. Bende her acemi gibi çin görüntüsüne düştüm çok sükür bir sıkıntı yaşamadim ama bir tık iyisi olsa iyi olur sanki @aargh

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:00 ----------

Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz, eski üyelerdenim ama bir süredir MT forumlarından uzaktım, haliyle ben de hoşgeldim.
    Deprem için çok geçmiş olsun. Umarım bu günleri en hızlı şekilde atlatırsınız.
    Bursa yaşanılacak yegane şehirlerden bir tanesi. İş nedeniyle çok vakit geçirdim. Şehri ve komşu illeri keşfetmeye çalışın.
    Ufaktan dediğiniz motorun marka ve modeli yok mu?
    Ucuz olsun diye ikinci el kuba superlight 125 aldim. Ama şimdi satmayı düşünüyorum. Bende her acemi gibi çin görüntüsüne düştüm çok sükür bir sıkıntı yaşamadim ama bir tık iyisi olsa iyi olur sanki

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:11 ----------

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz. Geçmiş olsun.
    Çok teşekkür ediyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:12 ----------

Alıntı arican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz. Bursa yaşanası bir yer. Umarım motosikletiniz de hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız binin.
    Angara'dan sevgiler.
    Temennileriniz için teşekkür ederim

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    İshakpaşa hemşehrim, aramıza hoşgeldin.
    Ben de Antakya'lıyım ve deprem sebebiyle iki aydır Antalya Kaş'tayım.
    Bir hafta sonra memleket tarafına doğru dönüşe geçeceğim.
    Umarım daha sonra güzel Antakya'mızda biryerlerde karşılaşmak kısmet olur.
    Sevgiyle kal...
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İshakpaşa hemşehrim, aramıza hoşgeldin.
    Ben de Antakya'lıyım ve deprem sebebiyle iki aydır Antalya Kaş'tayım.
    Bir hafta sonra memleket tarafına doğru dönüşe geçeceğim.
    Umarım daha sonra güzel Antakya'mızda biryerlerde karşılaşmak kısmet olur.
    Sevgiyle kal...
    Antakyadan geri kalan biyerlerde demek istedin heralde hocam...
    Umarım karşılasiriz
    Guven ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı ishakpaşa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antakyadan geri kalan biyerlerde demek istedin heralde hocam...
    Umarım karşılasiriz
    Evet, maalesef Antakya'dan şu an için geriye pek birşey kalmadı.
    Anadolu'nun ilk camisi 1500 yıllık Habib-i Neccar Camii dahi yıkıldı.
    Antakya kalmadı.
    Ama yine de umutsuzluğa kapılmamak lazım.
    3,5,10 yıl... Birgün Antakya, Antakya'lıların gayretiyle yeniden ayağa kalkacak.
    Sabırla bekleyeceğiz ve yine, yeniden inşallah Antakya'da hep birarada olacağız.
    F54 ve espresso bunu beğendiler.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, maalesef Antakya'dan şu an için geriye pek birşey kalmadı.
    Anadolu'nun ilk camisi 1500 yıllık Habib-i Neccar Camii dahi yıkıldı.
    Antakya kalmadı.
    Ama yine de umutsuzluğa kapılmamak lazım.
    3,5,10 yıl... Birgün Antakya, Antakya'lıların gayretiyle yeniden ayağa kalkacak.
    Sabırla bekleyeceğiz ve yine, yeniden inşallah Antakya'da hep birarada olacağız.
    Duamız hep o yönde🤲
    Guven ve F54 bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    merhaba hoş geldin ishakpaşa
    beyler bende 1999 depreminde sakarya da idim nacizane tavsiyem sen kaçarsan ben kaçarsam o kaçarsa memleketimiz kimlere kalır bu günlerden geçmiş bir TÜRK olarak bu vatan toprağı bırakılmaz ne olursa olsun sakarya yı terk etmedik evimiz yıkıldı işimiz yıkıldı yakınlarımızı kaybettik ama bırakıp gitmedik evet belli bir süre uzak durulabilir ama komple terk edilmez allah sabır versin bizlere düşen bir yerlerden çalışmaya başlamak kolay olmuyor ama bir şekilde ayakta durup toparlanmaya çalışmak lazım
    Guven bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba hoş geldin ishakpaşa
    beyler bende 1999 depreminde sakarya da idim nacizane tavsiyem sen kaçarsan ben kaçarsam o kaçarsa memleketimiz kimlere kalır bu günlerden geçmiş bir TÜRK olarak bu vatan toprağı bırakılmaz ne olursa olsun sakarya yı terk etmedik evimiz yıkıldı işimiz yıkıldı yakınlarımızı kaybettik ama bırakıp gitmedik evet belli bir süre uzak durulabilir ama komple terk edilmez allah sabır versin bizlere düşen bir yerlerden çalışmaya başlamak kolay olmuyor ama bir şekilde ayakta durup toparlanmaya çalışmak lazım
    99 depreminde bende istanbuldaydim ve 12 yaşındaydım. Şuan kızım 12 yaşında. Mesele sen kaçarsan ben kacarsam meselesi değil ki. Mesele ailemin psikolojisi. Sonuçta bu bir savaş değil ki kaçip kacmama mevzusu olsun. Nitekim bedelli yapacak param olduğu halde ailemi bırakıp askere gitmişliğim var. Devlet millet ne demektir elhamdülillah iyi biliriz. Bidaha gider miyim? Ailem nerde mutlu olursa ben ordayım. Bir baba ve bir eş olarak boynumun borcu bu çünkü.
    espresso ve Mallaca bunu beğendiler.

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS ADV
    99 depreminde bende istanbuldaydim ve 12 yaşındaydım. Şuan kızım 12 yaşında. Mesele sen kaçarsan ben kacarsam meselesi değil ki. Mesele ailemin psikolojisi. Sonuçta bu bir savaş değil ki kaçip kacmama mevzusu olsun. Nitekim bedelli yapacak param olduğu halde ailemi bırakıp askere gitmişliğim var. Devlet millet ne demektir elhamdülillah iyi biliriz. Bidaha gider miyim? Ailem nerde mutlu olursa ben ordayım. Bir baba ve bir eş olarak boynumun borcu bu çünkü.
    Düşüncene katılıyorum. Çok güzel ifade etmişsin. Ben 44 senedir Bursa da yaşıyorum. Kafana takılan, sormak istediğin bir şey olursa özelden yaz bana elimden geleni yapmaya çalışırım.

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Çok tesekkür ederim temennileriniz için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:54 ----------

Çok tesekkür ederim temennileriniz için @arican

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:57 ----------

Tesekkür ediyorum @espresso

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:58 ----------

Ucuz olsun diye ikinci el kuba superlight 125 aldim. Ama şimdi satmayı düşünüyorum. Bende her acemi gibi çin görüntüsüne düştüm çok sükür bir sıkıntı yaşamadim ama bir tık iyisi olsa iyi olur sanki @aargh

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:00 ----------

Ucuz olsun diye ikinci el kuba superlight 125 aldim. Ama şimdi satmayı düşünüyorum. Bende her acemi gibi çin görüntüsüne düştüm çok sükür bir sıkıntı yaşamadim ama bir tık iyisi olsa iyi olur sanki

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:11 ----------

Çok teşekkür ediyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:12 ----------

Temennileriniz için teşekkür ederim
    Kuba Superlight 125? Hani şu V motor olan mı? Son günlerde duyduğum en ilginç cc ve motor tipi kombinasyonu.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Motosikleti
    Alıntı Mallaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşüncene katılıyorum. Çok güzel ifade etmişsin. Ben 44 senedir Bursa da yaşıyorum. Kafana takılan, sormak istediğin bir şey olursa özelden yaz bana elimden geleni yapmaya çalışırım.
    Teşekkür ediyorum hocam 🙏

ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    Hoşgeldin aramıza bende İnegöl den selamlar. Arkadaşlar YBR de kalmadı, azdaha koyup ne alalım��

Motosikleti
    Alıntı ARçİL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin aramıza bende İnegöl den selamlar. Arkadaşlar YBR de kalmadı, azdaha koyup ne alalım��
    😀😀😀 Aynen.
    Teşekkür ediyorum 🙏

Bergson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Hoşgeldiniz.Bende Antakyalı'yım.
    Haberlerde vs hiç denk gelmedim St.Pier klisesi de depremde hasar gördü mü biliyormusunuz?
    Guven bunu beğendi.

Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı Bergson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz.Bende Antakyalı'yım.
    Haberlerde vs hiç denk gelmedim St.Pier klisesi de depremde hasar gördü mü biliyormusunuz?
    Bir kısım çevre duvarları hasar almış. Ama mağara olan kilise bölümünde hasar yok diye duydum.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)