Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese Merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese Merhaba . İsmim Ferit . Yaşım 29 . Bu yaz motor sürmeye başladım şimdiden 4000km yi tamamladım . İlk motorm honda cb250r dı . Ehliyeti alır almaz Fulya Akçay'dan eğitim aldım . Şuanki motorum Mt-09 sp 2021 model(tercih etmemin sebebi güvenlik açısından dolu olması) . Bu motorumlada 1000km devirdikten sonra geçen hafta sonu yamaha riding academy den performans eğitimi aldım kapalı alan . Metehan hocama teşekkürler . Yakın zamandada tekrardan Zafer Akçay dan tekrar yol eğitimi almayı düşünüyorum .

Yeni motorcu olduğumdan tavsiyelerinize önerileriniz benim için çok önemli olacaktır . Şimdiden teşekkürler .
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Zaten eğitim aldığın hocalar en iyiler dediklerini kulak arkası etme iyi dinle trafikte uyarla yeterli gerisi trafikte pişmek altındaki motor da kuvvetli bir motor gücüne çok aldanma güvenme bir noktadan sonra o gücü kontrol edemezsen o güç senin düşmanın olur ..
    espresso ve FeRoLaS bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Zaten çok iyi eğitmenlerden eğitim almışsınız, onların dediklerini iyi dinleyip uygulayın demekten başka bir şey düşmez bize.
    FeRoLaS bunu beğendi.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Ben tamamım deme yeterli hocam .. Keske imkan olsa her sezon basında herkes egitimini tekrarlasa veya alsa..
    espresso bunu beğendi.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)