Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman UH 200 Yedek Malzeme

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba,

2012 model Suzuki UH 200 Burgman alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Motorsiklet ile ilgili bir sorum olacak. Gaz kelebeği ile ilgili sıkıntı yaşıyorum, motor yavaşlarken falan stop ediyor. Acaba bunu tamir etmenin kolay bir yolu var mıdır?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

sevgi ile kalın..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Bana soracak olursanız sorun gaz kelebeği değil başka bir yerde. Güvenilir bir yerde kontrolleri yapılırsa sonuca daha çabuk ulaşmış olursunuz.

Motosikleti
    xpulse 4v
    Alıntı gordost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

2012 model Suzuki UH 200 Burgman alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Motorsiklet ile ilgili bir sorum olacak. Gaz kelebeği ile ilgili sıkıntı yaşıyorum, motor yavaşlarken falan stop ediyor. Acaba bunu tamir etmenin kolay bir yolu var mıdır?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

sevgi ile kalın..
    hayırlı olsun. kazasız belasız surusler. gaz kelebeği oldugu kesin teşhis mi acaba ?
    gordost bunu beğendi.

teşekkür ederim yorumunuz için. motoru aldığım şahıs ve tanıdığım bu işi yapan bir arkadaşımız gaz kelebeğinden olduğunu söyledi, dediğiniz gibi gidip kontrol ettirmekte fayda var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:26 ----------

Kenan Bey teşekkürler. Gaz kelebeği olduğunu söyledi işten anlayan bir arkadaşımız, tabi bunun yanında tps kontrolünün de yapılmasının iyi olacağını söyledi.

Hondahastası - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Foruma hoş geldin. İlla bir yardım eden arkadaş çıkacaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)