Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni uye

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar arkadaslar foruma yeni katildim kirklareli de ikamet ediyorum yaklasik 20 senedir motorsiklet kullaniyorum son olarak mondial 2018 exreem sifir aldim. Avcilik ve balikcilikla ilgili oldugun icin tam bana gore bir motorsiklet diyebilirim fakat alali daha bir hafta olmasina ragmen km gostergesi pert ibre calismiyor haliyle sayacta saymiyor garantinin yolu gorundu gibibirde bu sabah basima gelen olay kontagi actigimda hicbir elektrik guc ibaresi yok ne vites bosta isigi yaniyor ne sinyaller nede farlar ise gec kaldigim icin kurcalayamadim henuz.
    Konuyla ilgili bilgi sahibi arkadaslar var ise yardimci olabilirler mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı cnr karaoaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaslar foruma yeni katildim kirklareli de ikamet ediyorum yaklasik 20 senedir motorsiklet kullaniyorum son olarak mondial 2018 exreem sifir aldim. Avcilik ve balikcilikla ilgili oldugun icin tam bana gore bir motorsiklet diyebilirim fakat alali daha bir hafta olmasina ragmen km gostergesi pert ibre calismiyor haliyle sayacta saymiyor garantinin yolu gorundu gibibirde bu sabah basima gelen olay kontagi actigimda hicbir elektrik guc ibaresi yok ne vites bosta isigi yaniyor ne sinyaller nede farlar ise gec kaldigim icin kurcalayamadim henuz.
    Konuyla ilgili bilgi sahibi arkadaslar var ise yardimci olabilirler mi?
    merhaba, sorununuzu tanışma başlığında yazarsanız pek cevap gelmeyebilir. moto sohbet kısmında açarsanız daha çok insan görür. bu aradad sorun aküden gibi görünüyor, eğer marş basmıyorsa 2. viteste vurdurup servise götürmenizde fayda var. garantiden hem aküyü ya da alternatör vb. gibi parçasında problem varsa onu, hem de km göstergesini değiştirebilirsiniz.
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Merhaba hoş geldiniz bende kırklarelindenim öncelikle hayırlı olsun hiç elektrik yoksa sigortayı kontrol edin km sayacı telli ise yanlış yerden geçirmiş olabilirler teli kopabilir

Yardimlariniz icin tesekkurler sorun cozuldu km lastigin dondurdugu disli kismindaki pul yamulmus hafif bi duzeltmeyle halloldu Elektrik konusuda kontak tam acmadigi icin yapmis oda cozuldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:24 ----------

Mertcan kardes goruselim bi ara hem tanismis oluriz hem turlariz

Mr.Bold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    @cnr karaoaca

merhaba bende kırklarelideyim bir gezi grubu oluşturursak süper olur
    Harbi Motorcu ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)