Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bucaktan Selamlar.

Motovento
    REKLAM ALANI
    gezginybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250 l
    Boş zamanlarımda ülkemiz Batı Toroslarda motosiklet gezisi ve alabalık avını severim, eğitim fakültesi mezunuyum hiç atanamadım, çeşitli işlerde çalıştım ve çalışıyorum. Günümüzün insanların maneviyatını bozan sosyal konular olan ''özellikle Yalan söyleme, torpil yaptırma-adaletsizlik ve ikiyüzlülükten'' nefret ediyorum. Doğayı ve hayvanları seviyorum.forum üyesi arkadaşlarla motosiklet teknik konularında sohbet ve çeşitli etkinliklerden haberdar olma ve bilgi paylaşımı amaçlı üye oldum yıl önce çok eski üyeliğim vardı fakat şifre ve mail adresimi unuttuğum için yeni üyelik açtım. Keyifli ve hayırlı sohbetler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:21 ----------

Bucaktan selamlar derken hatalı oldu, bazı arkadaşlar anlayamayabilir. Budur Bucak'tan.
    egem1194 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Aleyküm selam. BMC mekanından yazıyorsun yani.

Dayımla kamyonla ordan geçiyorduk 5-6 sene evvel. Burda BMC'den başka kamyona binmezler demişti. Aklımda öyle kaldı orası.

gezginybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250 l
    BMC mekanı diye şey yokta genelde BMC pro kamyonlar fiyatı itibarı ile iş görecek kamyon olarak yaygın, şu anda ilçe sanayisi sitesinde genelde o kamyonların kasa ve şöför maali boya işleri ile uğraşıyom(baba mesleği). Buranın sanayisi eski çok ünlüymüş fakat şimdi öyle değil.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Bende kamyon şoförüyüm. Şehre bölgeye göre tutuluyor kamyonlar. Mesela Konya. Man tutulur orda. Çok eskiden burunlu Man ile başlamışlar. Hala çoğunlukla Man kullanırlar.

63(Urfa) plaka kamyonların geneli Forddur. Kaçak mazot döneminde Axora geçtiler ama hala Ford kullananlar var. İveco'nun eski kasa tırlarını bu civarda çok nadir görürüm. (Aksaray) Ama İzmir'de çok kullanan var. Karadeniz bölgesinde kamyonda Dodge çok kullanılıyor. Hemde burunlu olanları. Tırda ise Scania Volvo. Hepde çok bakımlı, süslü olurlar.

Küçük sınıf kamyonda Aksaray'da IVECOdan başkasına binilmez. Ama Kayseri'de varsa yoksa ISUZU

Forumumuza hoşgeldiniz, keyifli zamanlar geçirirsiniz umarım.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kamyon şoförüyüm. Şehre bölgeye göre tutuluyor kamyonlar. Mesela Konya. Man tutulur orda. Çok eskiden burunlu Man ile başlamışlar. Hala çoğunlukla Man kullanırlar.

63(Urfa) plaka kamyonların geneli Forddur. Kaçak mazot döneminde Axora geçtiler ama hala Ford kullananlar var. İveco'nun eski kasa tırlarını bu civarda çok nadir görürüm. (Aksaray) Ama İzmir'de çok kullanan var. Karadeniz bölgesinde kamyonda Dodge çok kullanılıyor. Hemde burunlu olanları. Tırda ise Scania Volvo. Hepde çok bakımlı, süslü olurlar.

Küçük sınıf kamyonda Aksaray'da IVECOdan başkasına binilmez. Ama Kayseri'de varsa yoksa ISUZU
    sürü psikolojisi. bir bölgede birkaç kişi almayadursun, herkes aynısından almaya başlar.

Motosikleti
    Mondial Sentör 150
    kardeşim tefennideyim bende..mondial 110ft, akabinde falcon 150cc lik şimdide sentör kullanıcısı olarak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)