Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba ben de zehri aldım.. :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    uniquewish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    - Mondial 150 Mash + Skyteam 200
    Arkadaşlar merhaba uzun süredir forumu takip ediyorum ama bir motorsiklet sahibi olmadığım için üye olmamıştım pazartesi itibariyle ilk motorumu aldım ve buraya geldim. Umarım hoş sohbetimiz, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunacağımız bir ortam yakalayabilirim.. Kısaca kendimi tanıtayım. İsmim Mustafa 30 yaşındayım İstanbul / Beykoz'da yaşıyorum. Daha önceden motorsiklet deneyimim arkadaşlarımın motorlarını kullanmayla olmuştu ama kendi sahip olduğum ilk motorum mondi 150 mash oldu. Sıfır aldım şu an 50 km civarında başarılı bir rodaj süreci geçireceğimi umuyorum. Siz değerli arkadaşlarımla tanışmanın mutluluğunu yaşamak için can atıyorum diyebilirim. Sevgiyle kalın.. Görüşmek üzere..
    Quad87 ve badircik bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Şu an yok..
    hayırlı olsun ..

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Umarım ekipmanlı, bilinçli ve keyifli bir şekilde bir ömür motor sürersiniz.

Motosikleti
    Teşekkür ederim dost. Eklemeyi unuttum ama motoru almadan önce ekipmanlarımı tamamladım scooter üstünde nacizane terminatöre döndüm diyebilirim Mont olarak tavsiye isteyen olursa decathlondan kayak montu aldım rüzgarı oldukça kesiyor bilginize malum önümüz kış

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Alıntı uniquewish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim dost. Eklemeyi unuttum ama motoru almadan önce ekipmanlarımı tamamladım scooter üstünde nacizane terminatöre döndüm diyebilirim Mont olarak tavsiye isteyen olursa decathlondan kayak montu aldım rüzgarı oldukça kesiyor bilginize malum önümüz kış
    Aynen decathlonun kis ekipmanlari oldukca saglam dunyanin ve ulkemizin bircok kayak merkezinde bizzat test ettim eldivenleride iyidir bunun yaninda termal icliklerde basarili. Ice body armor ustune bu kislik mont yapilir mi guvenlik icin tartisilir hosgeldiniz bu arada

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Hoşgeldiniz aramıza motorunuz hayırlı olsun tekeriniz düz bassın. Motosikletinizden önce ekipmanınızı almış olmanızı takdir ettim. Bu arada motoRsiklet değil motosiklet aklınızda bulunsun.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Beykozdan selamlar o zaman belki bi gün denk geliriz bende cbr250 var

Motosikleti
    zabuzaretta uyarın için teşekkürler daha yeniyim öğreneceğim çok şey var yxl umarım denk gelir beraber sürüş keyfi yaparız selamlar herkese

Motosikleti
    Honda CBR250R
    turlamak istediğin zaman haberleşelim bende çok deneyimli değilim.turlarız.

Motosikleti
    Yeniden merhaba arkadaşlar eski scooterim mondial mash ile yaklaşık 10 bin km yaptıktan sonra tarz değişikliğine gidip sykteam 200 cc cross bir motosiklet aldım bugün. Bir kaç kere arkadaşımın beta croosu ile deneyimledim baktım hoşuma gidiyor bir deneyeyim dedim gerçi beta kadar torklu olmasa da yeterli geldi bana. Herkese iyi forumlar.

Merhabalar ben motor almayı düşünüyorumda iki motor arasında kaldım yamaha mt 125 ve honda cb 125r yeni çıkan naked versiyon ama bu sorum sadece ve sadece tip olarak diger seyleri zaten ayni sizce hangisinin tipi daha iyi?

Motosikleti
    fazer
    Hayırlı olsun hocam. Allah kaza bela vermesin. Dikkatli sürüşler

Motorcanavar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba. İyi zehirlenmeler, iyi forumlar hocam :D

yasinkeleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Merhabalar hoşgeldiniz iyi forumlar dilerim arkadaşım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)