Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba - Onur GÜRSOY

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Fiddle III 125
    Ardaşlar merhaba adım Onur, aranıza İstanbuldan katılıyorum ciddi bir araba tutkunu olarak, Zorlu istanbul koşullarında artık Motor hobiden ziyade zorunluluğa dönüşmeden başlamak istedim. Bu hafta içerisinde Fiddle III alıyorum. Soracağım sacma soruları sabırla cevaplayan cevaplamayan tüm arkadaşlara şimdiden Teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125
    Hoşgeldin Onur. Şimdiden hayırlı olsun ;)

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Alıntı Onur Gürsoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ardaşlar merhaba adım Onur, aranıza İstanbuldan katılıyorum ciddi bir araba tutkunu olarak, Zorlu istanbul koşullarında artık Motor hobiden ziyade zorunluluğa dönüşmeden başlamak istedim. Bu hafta içerisinde Fiddle III alıyorum. Soracağım sacma soruları sabırla cevaplayan cevaplamayan tüm arkadaşlara şimdiden Teşekkür ederim
    Hoşgeldiniz keşke SYM nin tekerlekleri daha büyük olan jet14-symphony vb modellerine baksan..

Malum ufaka tekerlekli scooter larda yol hız tümseklerde çukur yol çalışmaları az yüksek kaldırımlarda zor olur..

El arabası tekeri gibi ufak (10inch hatta 12inch) teker önermiyorlar bilgin olsun
    Sym-Kymco güzel kaliteli scooter modelleri var tekere dikkat

Motosikleti
    Fiddle III 125
    Alıntı xealous adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Onur. Şimdiden hayırlı olsun ;)
    Teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:56 ----------

Alıntı ibo8316 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz keşke SYM nin tekerlekleri daha büyük olan jet14-symphony vb modellerine baksan..

Malum ufaka tekerlekli scooter larda yol hız tümseklerde çukur yol çalışmaları az yüksek kaldırımlarda zor olur..

El arabası tekeri gibi ufak (10inch hatta 12inch) teker önermiyorlar bilgin olsun
    Sym-Kymco güzel kaliteli scooter modelleri var tekere dikkat
    Dediklerinizi dikkate alıcam, ama hem kücük hemde baslangıc olarak Fiddle istiyorum, yani komple arabayı bırakıp motora geçmediğim içim maxi scooter tarzı motor düşünmüyorum,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)