Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ayvalık Cunda adasından merhaba,

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha MT07 2016
    Merhaba değerli arkadaşlar,
    Nihayet Bende KTM 200 duke sahibi oldum,1 senedir sessizce forumda sizin yazdıklarınızı okuyor bir KTM hayali ile yatıp kalkıyordum biraz merak biraz endişe ile bütçeyi denkleştirme çabası içerisindeydim, eh beklediğim fırsat son günlerin indirim furyasından yararlandım ! 0km bir KTM sahibi olabildim, hepinize merhaba demek istedim, umarım keyifli paylaşımlarınıza beni de dahil edersiniz, sevgi ve selamlar,
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Öncelikle hoşgeldiniz...daha sonrasında hayırlı olsun, ktm cok iyi seçim. bu arada bu yaz eskişehirden ege akdeniz turu yapmayı planlıyorum Kaş da bitecek şekilde...Cunda da en sevdiğim yerlerden biridir,orayada uğramak istiyorum.belki rastlaşırız...
    semamca bunu beğendi.

beyler ayvalığa yakınım bende cf 150nk var
    semamca bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha MT07 2016
    Sagolun, tur güzergahı güzel gerçekten, iyi ve güzel geçmesini dilerim, belki rastlaşmayalım, mesaj atarsanız buluşalım, belki birer kahve içip sohbet etme imkanımız olur selam ve sevgiler...

Aspava38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki Z250SL
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullan, Gezilecek yerler listemde cunda adası da var kısmet bakalım ne zaman gidecez
    semamca bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bol bol fotoğraf çekin. bize cundayı gezdirin
    semamca bunu beğendi.

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    ayvalıktan birilerinin de aramızda şduğunu görmek gerçekten çok güzel,hele ki bu cunda adası ise öncelikle motorunuz hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın.ikincisi müsait olduğunuz bir gün mutlaka görüşelim bir kahve içelim tanışalım.ayvalık ta tek başımayım sanıyordum
    semamca bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha MT07 2016
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayvalıktan birilerinin de aramızda şduğunu görmek gerçekten çok güzel,hele ki bu cunda adası ise öncelikle motorunuz hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın.ikincisi müsait olduğunuz bir gün mutlaka görüşelim bir kahve içelim tanışalım.ayvalık ta tek başımayım sanıyordum
    merhaba,
    Teşekkür ederim, sohbet etme imkanımız olursa sevinirim genelde sarızeybek halısaha çay bahçesinde olurum, semih derseniz tanırlar selamlar

Motosikleti
    mondial rx3i
    Yazlari sarimsakliyada beklerim hepinizi ;)

Motosikleti
    Kawasaki Ninja zx636 Abs krt edition
    Başkan geçen açelyanaın önündeki ducatı ve ktm sizmiydiniz ?

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    semih bey merhaba,hoşgeldiniz.ben de sizin gibi emekliyim ve kısmet olursa bayram sonrası bursa,yalova tarafına eşimle ve motorumla gelmeyi planlıyorum.sizinle de tanışmak isterim.ayrıca birkaç yıl önce akdeniz,ege dolaşarak,çanakkale'ye de yine motorumla bir gezi yapmıştım ama vakitsizlik nedeniyle ayvalık ve cundaya gidememiştim.profilinizde tel.no.nuz yazmıyor.(geldiğimde iletişim için)umarım görüşürüz.ADANA'dan selamlar.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)