Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankaradan TekMarş Ali

Motovento
    REKLAM ALANI
    HrcRepsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Slm arkadaşlar,

Adım Ali, ne zamandır motor sürme hayalindeydim, MotoGP videoları ve Kenan Sofuoğlu motorsiklet almamdaki etkenlerden. Yıllar alabilir belki ama bende bir hız tutkunu olarak ilerde karşınıza çıkabilirim.

Nihayet sağlık belgesini aldım ve sınavı bekliyorum.
    B Sınıfı ehliyetim var, Arabam Mazda Lantis 1.8. Mazda ortamında namım Tek Marş Ali Motorsiklet ortamında da öyle olur inş.

Kayd olurken HrcRepsol nickini almamın sebebi Honda'dır. İnş ilerde temiz bir repsol sahibi oluruz. Motorsiklette yeni olduğum için, çin malı motorlarla başlıyacağım ya da cbf ya da ybr serisi olacak sanırım.

Motorsiklet ile ilgili çeşitli sormak istediğim şeyleri forumda konu açarak belirteceğim.

Tekeriniz düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    üyelik isminide tekmarş diye alsaydın daha hoşolurdu hondanın reklamı gibi olmuş hayırlı olsun

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    hoş geldiniz

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    Nam-ı diğer "Tek marş Ali" foruma hoşgeldin. Umarım etkilendiğin kişilerin mevcut durumlarını kendi bünyende görüp "ikarus" sendromunun kurbanı olmazsın. Sahibi olduğun motora alışma ve oryantasyon süresinin yaklaşık 30.000 km olduğunu ve hayalini kurduğun motoru kullanma tecrübenin gerekli eğitimleri aldıktan sonra 250.000 km olması uzmanların ve motosiklet eğitmenlerinin mesleki tecrübesidir.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnşallah namın gibi vücut bütünlüğün de tek olur

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Foruma hoşgeldiniz hocam. Koruma demirli bir Cbf150 ile başlangıç yaparsınız gibime geliyor Sonra hedefe doğru yavaş yavaş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)