Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yalova'dan Selamlar :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamünaleyküm cümleten motosiklet.net sakinleri Üye olmadan önce epey inceledim. Motosiklet üzerinde master yapmış hocalar gördüm. Bundan sonra umarım siz hocalarımızın, motosiklete gönül vermiş, dilinden anlayan arkadaşlarımın engin tecrübelerinden faydalanabilirim. Yarın da nasip olursa -modelini tam olarak hatırlayamıyorum ama Filinta ya da Çita olduğuna eminim- Kuba marka 150cc'lik bir motosiklet alarak başlayacağım ben de. Kuba hakkında görüşlerinizi alarak başlamak isterim forumu kullanmaya. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hayırlı olsun şimdiden , marka ve modeli tam öğrenip , forum "arama" kısmından yahut motosiklet modelleri > markalar > alt sekmelerden modelin kendi başlığına ulaşabilirsiniz.

Çok sağ olun. Yarın motosikletin devrini alır almaz soluğu burada alacağıma eminim.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Bence almadan önce araştır öyle karar ver ki bir pişmanlık yaşamar.

Motosikleti aldık bakalım. Modeli KM125-6 imiş. Alınca öğrendim.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin hemşehrim
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Newsted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SP200
    Keşke iyice araştırıp yedek parçası, yakıt tüketimi, ikinci el ise modeli, kmsi, piyasası ve özellikle kronik sorunları nedir ne değildir emin olarak alsaydınız.Yeni motora başlayacak birisi olarak ben de 3 ay öncesinden karar vermiştim motoruma ve artık rüyalarıma giriyor kendisi.Garibime gitti motoru aldıktan sonra modelini öğrenmeniz.Ama olmuş artık hayırlı olsun diyelim, umarım motorunuz sizi üzmez pişman olmazsınız aldığınıza.Tekeriniz düz bassın

Sağ ol var ol hemşehrim hoşbuldum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:11 ----------

Aslında durum biraz farklı. Ben scooter alacaktım. Sonra bir abimiz böyle böyle bir motosiklet var dedi. 2012 model. 2 yıldır kullanılmıyormuş. Garajda ihtiyaç fazlası olarak beklemiş. 500 liraya bırakıyor dedi. Baktım fena değil biraz bakımla adam olacak gibi. Öyle anlaştık ama modeline bakmak aklıma gelmedi o an. İlk vitesli motor heyecanı işte bizimki.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler