Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba arkadaşlar..

Motovento
    REKLAM ALANI
    zynpnrsnclkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr250 Cbr600f
    Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. Sormak istediğim bir kaç şey var.. Hem tanışmak hem bilgi edinmek istiyorum. 600f sahibi oldum ve biraz tereddüt içerisindeyim. Yeni aldım 2006 model daha önce kullanmadım tavsiyeleriniz nelerdir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Bi tencere helva kavurtsan cok makbule geçer..

Motosikleti
    Cbr250 Cbr600f
    250den geçen için biri içinde mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

Alıntı zynpnrsnclkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250den geçen için biri içinde mi ?
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi tencere helva kavurtsan cok makbule geçer..
    korkutma 250den geçiyorum

Birazdan buralar karışır gardını al. Neden o kadar eski modeli tercih ettin? Cesaretini tebrik ederim ben alamam o kadar eski 600lük

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Bu kadar yuksek beygir güç u kontrol etmek sandigin veya anlatildigi kadar kolay degil bence araya cbr 500 sıkıştırsaydin çünkü 600 f dedigin motor hatri sayilir bi güce sahip
    Ona gecmeden önce ki tecrube yeterli degilse tenkinli olman senin icin iyi olacaktir
    Bi abi tavsiyesi.

Motosikleti
    Cbr250 Cbr600f
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birazdan buralar karışır gardını al. Neden o kadar eski modeli tercih ettin? Cesaretini tebrik ederim ben alamam o kadar eski 600lük
    Isınmak için sonra ya kenarda kalır ya da elden çıkartabilirsem çıkartırım

Alıntı zynpnrsnclkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Isınmak için sonra ya kenarda kalır ya da elden çıkartabilirsem çıkartırım
    Hayırlı olsun. Umarım yeterli tecrüben, eğitimin vardır. Önce ki motosikletin neydi kaç bin km kullandın

Motosikleti
    Cbr250 Cbr600f
    Baya 250 kullandım ama tereddütüm yok değil kurs almayı düşünüyorum fakat 600rr alacakken bunu aldım aslında alırken buldum kendimi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

Cbr250 baya bir kullandım onu 3 yıl edirneden çıktım her yere gittim bilmemkaç km yani bir kere yaza yaptım çok şükür onda da ezik vuruk işte eğitim almak istiyorum bilmiyorum çok istek var kendime güveniyorum nitekim bu işlerde böyle yürümüyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

Cbr250 baya bir kullandım onu 3 yıl edirneden çıktım her yere gittim bilmemkaç km yani bir kere yaza yaptım çok şükür onda da ezik vuruk işte eğitim almak istiyorum bilmiyorum çok istek var kendime güveniyorum nitekim bu işlerde böyle yürümüyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Umarım yeterli tecrüben, eğitimin vardır. Önce ki motosikletin neydi kaç bin km kullandın
    Bende de onu alacak göz yoktu da baya temiz ve dinamikti yani denendi işte cbr250 var baya kullandım edirneden çıktım kendimi manisada kayseride buldum mesela dediğim gibi eğitim şart buna bence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler