Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu hastalığı bende kaptım :D Herkese merhaba !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bartez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct 250
    Öncelikle herkese merhaba, Ankara'dan Batu ben ,

Bi kaç yıl önce kuzenimin Kawasaki Vulcan'ına binmem ile başladı bu sevda.Daha sonra arkadaşlarıma artçı olarak devam ettirdim bu sevdayı :D Ama 27 Ağustos itibari ile 18 yaşıma giriyorum ve a2 ehliyetimi alıp kendi motorumu almaya karar verdim.Bu forumdan çok yararlanabileceğimi çok fazla tecrübeli abimin ablamın olduğunu görüp üye olmaya karar verdim.Her türlü tavsiyeye nasiyata açığım :D Şimdi gelelim kafa karışıklıklarıma bir kaç sorum var ..

İlk motorum olarak mondial mct 250 istiyorum tipine aşık oldum resmen.Bu motoru olan varsa konuşmayı tanışmayı çok isterim onun dışındada motor hakkında hem mct hem genel olarak tüm sohbetlere yardımlara açığım :D Neyse konuyu dağıtmadan mct hakkında görüş ve tavsiyeleri almak isterim.. Ayrıca Ankara'da kullanıcısı var ise buluşup motor hakkında bişeyler öğrenebilirsem sesini duyarsamda süper olur.Dediğim gibi mct dışındada motor ile alakalı her türlü tavsiyeyi bekliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Barutas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Güzel kardeşim, ben de senin gibi düşünerek, fiziken hoşuma giden bir motosiklet ile başlamak istemiştim. Ama forumda aramalar yapıp konuları okuyarak, Youtube üzerinde gerçekten bu sevdaya gönül vermiş kişileri dikkatle dinleyerek, başlangıç işinin kesinlikle ama kesinlikle 100-125cc bir motosiklet ile olması gerektiğine kanaat getirdim. Karar senin...
    Uçurumları sevenin, kanatları olmalı...

Interstellar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr250r
    ilk motoru 250cc olan biri olarak konuşuyorum; çok atak olmadığı sürece olay tamamen kullanıcıda bitiyor. 600cc motor alan bir arkadaşın konusu vardı bunu anlatan. ne kadar gitmek istersen o kadar gidiyor bu araçlar.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    yaş ile cc bence doğru orantılı. insan ne kadar genç ise o kadar korkusuz oluyor. hal böyle olunca ne kadar genç isen o kadar düşük cc almakta fayda var. motorun üzerinde en olgun adam bile anlık sinirine yenilip hata yapabiliyor. bu sebeple deneyim ile beraber cc yükseltmekte fayda var.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    bende kaptıydım virüsü sonra hasta olduk kaza yaptık :D

Motosikleti
    mondial x treme, mondial 100 uag (calindi)
    Benimde ilk motorum mct 250 idi. Bakarsan guzel motordur. Ancak temizini bulmak zor. Ben 2007 de sifir almistim. Motorla ilgili sorun olursa yardimci olurum

Bartez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct 250
    Alıntı mecho86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde ilk motorum mct 250 idi. Bakarsan guzel motordur. Ancak temizini bulmak zor. Ben 2007 de sifir almistim. Motorla ilgili sorun olursa yardimci olurum
    Büyük ihtimalle alıcam mctyi yakında çok fazla sorum var :D özel mesajdan numaranı atarsan whatsapptan falan sorayım abi sorularımı :D

Motosikleti
    mondial x treme, mondial 100 uag (calindi)
    Yazdim kardesim ozelden.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler