Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sezona Geç Başladık, ama olsun ;)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio X9
    Herkeşlere Merhabaaaaaaaa
    Öncelikle tüm site kurucularına, yöneticilerine ve emeği geçen tüm paylaşımcılara ayrı ayrı teşekkür etmeyi kendime görev bilirim (Hakkaten güzel bi düşünceye imza atılmış)

Birazda kendimden bahsetmem gerekirse;
    6,5 yaşındayken sahip olduğum ilk bisikletimden bu yana kadar her zaman 2 tekerci olmaya devam ettim. Günler ayları, aylar seneleri kovaladıkça motor hacimleri yaşımla doğru orantılı artmaya devam etti. Maddi durumum ve kız arkadaşım (şu anki nişanlım) izin verdiği sürece böylece devam edicek. Bu arada 23 yaşındayım. İzmirden katılıyorum. İzmir Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler 4. Sınıf öğrencisiyim. Tüm yarışmacılara başarılar diliyorum
    Bu gün güneş bir başka güzel doğdu bana, çünkü sonunda geceleri rüyalarıma girmeyi başaran o motosiklete sahip oldum. (Türkiye standartlarında taşıt alma prosedürlerinden dolayı azıcık problem yaşasam da) Murædıma erdim...
    Umarım beni de aranıza kabul edersiniz. Teşekkürler....

Piaggio X9

[IMG][/IMG]
    Arkadaki kişi ben değilim, AmmmAn yanlışlık olmasın
    adm12 ve cece89 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Hoşgeldin hayırlı uğurlu olsun Allah senin hayalini sna nasibetmiş inşallah benim hayalimide bana nasip etsin, çok değil yaa 2013-2014 yeşil siyah bir zx636 istiyorum o kadar artık kendimi dordurmam gaymaktaki adam gibi hissetmeye başladım camiye gidip "muturum, muturum" diye haykırasım var bu arada arkada ki adamı niye öyle horladın yaa unutma onunda bir ailesi bubaaa diye bağıran evlatları var tekrar hayırlı olsun

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    hayirli ugurlu olsun kisin motor surmek de guzeldir hafif sis ile aksam karanligi kivrilan orman yollari bide beyaz chopper olcak altinda hafif usuyecek hafif tirsacaksin gun dogana kadar gezicekain ohh icime huzir ilisti

Motosikleti
    Piaggio X9
    Alıntı 07mehmet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin hayırlı uğurlu olsun Allah senin hayalini sna nasibetmiş inşallah benim hayalimide bana nasip etsin, çok değil yaa 2013-2014 yeşil siyah bir zx636 istiyorum o kadar artık kendimi dordurmam gaymaktaki adam gibi hissetmeye başladım camiye gidip "muturum, muturum" diye haykırasım var bu arada arkada ki adamı niye öyle horladın yaa unutma onunda bir ailesi bubaaa diye bağıran evlatları var tekrar hayırlı olsun
    -Teşekkürler. İnşallah nasip eder. Bu konuda çok güzel bir söz var, istersin Evet! der istediğini verir. Hayır! der daha iyisini verir. Bekle! der en iyisini verir. İnsallah sana da en iyisini nasip eder.
    -Hiç horlarmıyım yaa. O kişi kahramanlarda Seco abi. Çok iyi kalpli bir insan. Motosikleti aldıkdan önce ve sonrasında çok yardımcı oldu. Ne yapsam hakkını ödeyemem. Bu devirde zor bulunan insanlardan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:40 ----------

Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayirli ugurlu olsun kisin motor surmek de guzeldir hafif sis ile aksam karanligi kivrilan orman yollari bide beyaz chopper olcak altinda hafif usuyecek hafif tirsacaksin gun dogana kadar gezicekain ohh icime huzir ilisti
    -Çok teşekkürler. Ama ah şu İzmir'imin kocaman damlalı yağmuru olmasa Geçen gün öyle yağdıki beni görenler jet skiyle geziyorum sandı

mutluemlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2021 r1250gs adw , vespa mickymause
    Hayırlı ugurlu olsun
    gule gule kullan
    Aramıza hoşgeldin.

cky35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125R
    hayırlısı olsun Allah kaza bela göstermesin. Geçen cuma bende yagmura yakalandım sudan çıkmış sıpa tabiri ile kendime gülmüştüm :D Güzel İzmirimin yagmuru fena Allahtan kar yok :D

pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    4 teker vücudunuzu, 2 teker ruhunuzu taşır.

Mutlu, kazasız sürüşler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)