Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba arkadaslar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Faen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700X
    Yaklasik mart ayindan beri forumu takip ediyorum fakat uye olmak bu gune nasip oldu. Yakin zamanda Turkiye'ye donecegim. Doner donmez de ilk isim oncelikle A2 ehliyet edinip sonra Bajaj Pulsar 200NS sahibi olmak olacak.

Hazir yazmisken, tecrubeli abi ve kardeslerime danismak istedigim bir kac sey var:
    1-Kask mevzuu: Cene acilir olursa daha rahat olacagimi dusunuyorum eger kapali kask olursa da gunes vizorlu ve az renkli bir kask istiyorum. Aklimdaki modeller: MDS MD200, Shark s700 Naka, AGV Numo. Hangisini tavsiye edersiniz? 500 liraya kadar baska tavsiyeniz varmi?
    2-Mont: Izmir'de yasayacagim. Cok fazla yagmur ve soguk olmaz. Yine de cikarilabilir su gecirmez ic astari olan fiyat olarak da 400 lirayi gecmeyecek bir mont. Venom Dynamic hem ucuz hem de bu ozelliklere sahip. Onerir misiniz?

Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Çene açılır alma bence full face daha iyi ve sağlamdır her koşulda , mont tavsiyem de yok ama motomax a bakabilirsin orada gayet uygun ya da motosiklet aksesuarları.com

Faen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700X
    Cevaplar icin tesekkur ederim. Cene acilir kasklarin kaza aninda cenesinin acildigini duymustum. Kapali kask alacagiz anlasilan.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    En sağlıklısı kapalı kask , mt kasklar var 5 yıldızlı sharptan fena değil gibiler fiyat olarak da uygun

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:05 ----------

Ve rica ederim
    Faen bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)