Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Daha Güvenli Trafik için...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbf 150
    Herkese Merhabalar,

Öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum.
    29 yaşında genç bir mühendisim ve yazılım sektöründe çalışmaktayım.

Arkadaşlar malumunuz İstanbulda Motosiklet kullanmak oldukça riskli durumda. Özellikle araçların patavatsız ve sinyalsiz ani şerit değiştirmeleri, emniyet şeridi ihlalleri vs son zamanlarda oldukça canımı sıkmış durumda.

Acaba kask kameraları ile bunları çekip grup olarak ortak bir yerde toplasak ve resmi makamalara iletsek daha verimli sonuçlar alabilir miyiz ?
    Plakadan araç sahiplerine ulaşabilir ve uyarabilir miyiz ?

Siz değerli arkadaşlarımın fikirlerinizi bekliyorum.
    Daha Güvenli Trafik için hep birlikte.....
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Mühendis Bey milleti kameraya izinsiz çekiyorsunuz diye sizi içeri atarlar, bu ülkede faydalı birşey yapmaya kalkışmak kasksız motor kullanmaktan daha tehlikeli bence bir 100 sene daha çok ama çok dikkatli olup yalnızca kendimizi kollayarak yaşamak zorundayız, belki 100 sene sonra yapılabilir söylediğin
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Yöntem'e katılmasamda,fikir oldukça güzel bence.Şöyle olabilir herkes kayıtını alıp e-posta ile göndersin mesela.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Bu ülkede cinayet işleyen tecavüzcü sapıklar felan ceza almıyor bence güzel yöntem ama etki etmez

Alıntı Pekbipicadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mühendis Bey milleti kameraya izinsiz çekiyorsunuz diye sizi içeri atarlar, bu ülkede faydalı birşey yapmaya kalkışmak kasksız motor kullanmaktan daha tehlikeli bence bir 100 sene daha çok ama çok dikkatli olup yalnızca kendimizi kollayarak yaşamak zorundayız, belki 100 sene sonra yapılabilir söylediğin
    katılmıyorum. kamerayı motorun üzerine sabitleyip üzerinede peluş bir oyuncak ile kamufle ederseniz polis cevirmelerde size küfür hakaret eder ise, bu kayıtlar ile savcılığa basvurup zaten yol kamerasının kayıtta olup özellikle polisleri cekmediğini belirtirseniz, o anki her haksızlığın maddi manevi karşılığını alabilirsiniz. Sadece sürünürsünüz mahkemelerde. Ha birde kapınıza 100 kişi dayanıp şikayetini geri al diye tehtid edebilirler. Başımıza gelmişti.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    mantık güzel ama bu ülkede yemez belki dış ülkelerden birinde yapar para kazanırsınız bizde akşam haberlerinde helal olsun türke bak haberlerini izlerken karnımızı kaşırız. İlla uyaracak olsa devlet mobeseden uyarırdı. istese mobeseden hatalı şerit değiştirenlere anında ceza yazar

Motosikleti
    Cbf 150
    Arkadaşlar kesinlikle haklısınız. Ancak ben daha umutluyum. Neden bizde de güzel gelişmeler olmasın. İdda ederim 10-20 kişi ile trafik düzenine ciddi katkılar sağlayabiliriz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler