Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sedat GÜVEN den Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedatguuven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST 1300 Pan European
    Selam Arkadaşlar,
    Nickimden de anlaşılacağı gibi Sedat Güven'im. Sanal topluluklarda nick kullanmak daha emniyetli olsada reel görüşmelerin yapıldığı, bir kültürü yaşadığımız motosiklet gruplarında hep ismimi kullandım.

46 Yaşındayım evli ve allah bağışlarsa 2 çocuk babasıyım. İthalat, ihracat, uluslararası taşımacılık firmasında İhracat müdürü ve hissedar olarak iş yaşamımı sürdürürken 2013 yılında işimi sevmediğime karar verdim ve ayrıldım. Şu anda ev erkeğiyim. Yeni bir işletme açma konusunda çalışma yapıyorum. Yakında Restaurant yeme içme ile ilgili bir işletme açmayı planlıyorum.

Motosiklet söylemeye gerek yok en büyük hobilerimden birisi. Bunun dışında scuba,kamp kurmak,fotoğraf çekmek hobilerim.
    Hala insanları seviyoruz ama gerçekten de anlaşmak konusunda sıkıntı çekiyoruz.Motosiklet Camiasındaki insanların hırslar ve duygusal sürtünmelerin olmadığı atmosferik bir ortam özlemi hepimiz duyuyoruz. İşte bu nedenle seçiciyim ve Kurucusu ve ilk başkanı olduğum Motosapiensrider, Bursaenduro ve Vstrom,grubuna üyeyim.

Motosiklet geçmişime gelecek olursak çocukluk yıllarını saymazsak 1992 yılından bu yana A2 ehliyete sahip ama bir fiil 1996 yılından bu güne kadar nonstop kullanıcısıyım. Kawasaki ZX6 Ninja, CBR 600F, XX1100 Blackbird ve en son olarak ST 1300 PAN EUROPEAN kullanıyorum.

2005-2007 yılları arasında Türkiye Motosiklet Federasyonu Yarış Komisyonu ve FIM PRO VIRTUTE ET SCIENTIA (Futbol'un UEFA veya FİFA'sı gibi) da Courses sur Route Road Racing Sporting Commissaire'liğini yapıp tıpkı motosiklet camiası gibi TMF de saçma planlan, oyunlar içinde olduğu için ayrıldım.

2000 li yıllarda tanıştım eğitimlerle. OMM, Jon Taylor dan aldığım eğitimlerle kendimi geliştirdim. Yanılmıyorsam 2009 yılında IAM Member oldum. 2008 de olabilir.
    Geçtiğimiz yıllarda da İngiltere de kurulu olan prestijli eğitim kurumları olan

IVV , DIAmonda gibi kurumların Akreditasyonlu eğitmeni oldum. (2012 Yılı)
    2013 Yılında da RoSPA 'nın Türkiyede Akredite etmiş Akreditasyon PLUS belgesi sahibi GiS Akademinin

RoSPA Motosiklet İleri Sürüş Eğitmeni (RoSPA Advanced Instructor)

DIAmond Motosiklet İleri Sürüş Eğitmeni (DIAmond Advanced Trainer)

IVV Akredite Motosiklet Temel ve Hakimiyet Teknikleri Eğitmeni (IVV Accr. Motorcycle Control Skills Trainer) eğitmenlik belgelerine sahip oldum.

Eğitim bitmek bilmeyen bir süreçtir ve burada da insanlardan öğrenecek çok şeyim olduğuna inanıyorum. Tanışmak ve birlikte yol, gezi yapmak isterim. Hepinize şimdiden teşekkürler.

astsborhan, sinadra ve Arda_Karaca bunu beğendiler.
    SEDAT GÜVEN
    IAM Member IVV Başlangıç ve Hakimiyet Eğitmeni
    DIAmond Advanced Instructor RoSPA Advanced Instructor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni seyhan 150
    abi hoşgeldin o kadar cok şey yazmıssınki çogunu anlayamadım neyse önemli olan iyi niyet samimiyet ben aydın lıyım suan midyatta görev yapıyorum 32 yasındayım ..... memnun oldum abi yeniden hosgeldin

Motosikleti
    ST 1300 Pan European
    Hoşbulduk kardeş
    Anlamadığın neyse zevkle açıklarım. Niyet ve Samimiyetimden şüphen olmasın. Yıllarca bu camiaya hizmet verdim, hiçkimse niyetimden ve samimiyetimden şüphe duymadı. MN grubunun da duymasını asla istemem.

Motosikleti
    kanuni seyhan 150
    yok abi estagfurullah insanın kendini geliştirmesi kadar güzel birsey yoktur bence o kadar eğitim almıssın bişeyler yapmaya çalışmışşın bunlar memnun edici ve gurur verci olaylar yanlış anlaşıldıysam özür dilerim olaya sadece biraz samimiyet ve espiri katmak istedim o kadar

Motosikleti
    rks 150
    abi hoş geldin arımıza katıldıgına çok sevindim senin gibi iyi egitmenleri görmek çok güzel

Motosikleti
    ST 1300 Pan European
    Alıntı sinadra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hoş geldin arımıza katıldıgına çok sevindim senin gibi iyi egitmenleri görmek çok güzel
    Çok teşekkür ederim. Hoşbulduk.
    SEDAT GÜVEN

ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    Hoşgeldiniz.. Forumun %95'ine sizin çeyreğiniz olmak yeter, ben dahil Yolunuz Ege'den geçerse Denizli'ye uğrayıp küçük seminerler ile bizleri de tecrübeleriniz ile bilgilendirmenizi isteriz

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Hocam hoşgeldiniz.

Sizin gibi İnsanlari burada görmek artik zor.
    Umarım kalıcı olursunuz.

Saygilar.

Motosikleti
    ST 1300 Pan European
    Bir kaç foto eklemek istedim, Kimbilir yollarda karşılaşırsak

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:41 ----------

Arkadaşlar yapmayın, hepimiz aynı yollardan geçtik. Hiçbirimiz anamızın karnından motorcu olarak çıkmadık. Burada kalıcı olmaya çalışacağım elimden geldiğince. Bir kişiye bile bir kelime öğretebilir, yol gösterebilirsem bundan mutluluk duyacağım.

Denizli çok merak ettiğim bir yer umarım bir gün onu da görürüz. Bu aralar pek fırsat olmuyor ama yeni sezonda neden olmasın?
    astsborhan ve sinadra bunu beğendiler.
    SEDAT GÜVEN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)