Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba...

Motovento
    REKLAM ALANI
    abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    arkadaşlar herkese merhaba..
    ben mt nin eski takipçilerindendim. ismim ahmet. asya 150t 19a modeli çin malı scooter ımla imkansızları başardım. türlü etkinliklere katıldım. eski üyelerden çıkaranlar olabilir belki.. velhasıl ben motorumu abimle birlikte kullanıyordum sonra benim ihtiyacım kalmamıştı, iş yerimin eve yakın olması sebebi ile motosikleti sadece hafta sonları kullnıyordum. abimde işe gidip geliyordu. oda araç aldığı için motosiklet fazla bir araç olarak kaldı ve sonuçta zararına sattım.. şimdi iş yerim epece uzaklaştı. araya evlilik falan tabi ev değişti. işyerimle ev arasında 40 km var.. tekrar dönme gibi bi ihtimal düşündüm fakat. 10 krş tan bile hesaplasam 250 tl yi buluyor aylık yakıtım. ve aylık kredi ödediğim için yol parası beni yoruyor. ayrıca iett dahada bi işkence oluyor. kendi özel 4 tekerim var ama iş için bir tanemotosiklet planı aşamasındayım. siz ne önerirsiniz..
    KIRMIZI BOĞA..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    2500-3000 aralığında, sıfır düşünürsen, salcano wolf ve mondial drift öneririm.. Forumda kimsenin itiraz etmeyeceği motorlardan..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    teşekkürler.. vay be mt ölmüş heralde kimseden cevap bile yok...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:59 ----------

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2500-3000 aralığında, sıfır düşünürsen, salcano wolf ve mondial drift öneririm.. Forumda kimsenin itiraz etmeyeceği motorlardan..
    o aralıkta ama çin düşünmüyorum artık..
    KIRMIZI BOĞA..

VlknDnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l>cbr250r>Tvs apache150>Wind hunter150
    Kymco,sym,honda türevi temiz scooterlar işinizi görecekdir hocam...
    Benim tavsiyem kymco agility 125...

porsche911tt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm200
    40 km uzun bir mesafe kayisli bir japon size agir gelir bence zincirli bir cup ya da commuter alin bence .honda innova modenas kriss tvs apache olabilir drift kullanmadim ama iyi gibi kayisli motor bence 40km yol icin mantikli degil

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Bence sizin ilacınız YBR veya CBF.

Veshasıl CBFin piyasası daha yüksek olduğu için, YBR bakmanız şahsımca tavsiye olunur.

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı VlknDnmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kymco,sym,honda türevi temiz scooterlar işinizi görecekdir hocam...
    Benim tavsiyem kymco agility 125...
    Kymco yu bende dusundum fakat yol mesafe hava sartlari ruzgar falan yakit sarfiyatini artiricak ve vitesli cbf, ybr veya apache daha mantikli ve saglam olur diye bi fikir olustu. Agilyty cty 125 de bir secenek olarak hala aklimin kosesinde

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:24 ----------

Alıntı porsche911tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    40 km uzun bir mesafe kayisli bir japon size agir gelir bence zincirli bir cup ya da commuter alin bence .honda innova modenas kriss tvs apache olabilir drift kullanmadim ama iyi gibi kayisli motor bence 40km yol icin mantikli degil
    Evet kayisliyi bende 2. Plana attim artik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:26 ----------

Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence sizin ilacınız YBR veya CBF.

Veshasıl CBFin piyasası daha yüksek olduğu için, YBR bakmanız şahsımca tavsiye olunur.
    Himm evet benimde dusuncem de cbf ybr veya apache vardi, dahada pekistirmis oldunuz tesekkurler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler