Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Motosiklet mi? Sevgili mi?

Katılımcı sayısı
4. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Motosiklet

1 25.00%
  • Sevgili

0 0%
  • Her ikisi

3 75.00%

Selam üstadlar :) Yeni üyeyim.

Motovento
    REKLAM ALANI
    MaNgAi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Merhaba

Ben Buğra Yıldız, 18 Yaşındayım, İstanbulda yaşıyorum ve şunu demem gerekiyor ki aşırı derecede motor tutkunuyum ve bu tutkumun olma sebebide " kavuşursan meşk olur kavuşamazsan aşk olur." sözü ile aynı olduğunu düşünüyorum. Yıllardan beri istediğim birşeydi motosiklet ancak ailemin karşı çıkma nedeni yüzünden bir türlü sahip olamadım bir motosikete. 5 SENELİK bir çaba sonucun da ailemide ikna ettim onlara gerekli güvenceyi verdim ve sonunda bikaç ay önce doğum günümde bir motosiklete sahip oldum. Tabi yazılana göre küçük bir şey gibi görülebilir biliyorum ancak ben emek verdiğimi hemde çok emek verdiğimi düşünüyorum bu motosiklete sahip olabilmek için.

Ağustosun 24'ünde ehliyet sınavına giriyorum.
    Şuanlık Mondial 125 Mh drift motoruna sahibim, Bu gelecek kışın sonlarına doğru bi cbr250r yada cbf250 sahibi olmayı düşünüyorum.

Benden bu kadar... Aranıza katıldığıma sevindim
    Ama galiba, bütün bu olanlara dayanamam, ama hazırım
    Sen giderken adımlarını sayarım
    Heyhat ! Ne yazık seni yanlış tanıdım sanırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HEROCAN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter
    hoşgeldin sadece temennim apaçi olmaman gaza gelipde pişmanlık duyabilecegin hatalar yapmaman aileni sırf motor sevdan yüzünden üzmemen aynaların yerinde gözün yolda her daim iki tekerininde yolda olması dileyimle

MaNgAi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    İlk önce şunu belirteyim ki tamamen bilinçli bir kullanıcı olduğumu düşünüyorum , 4 senedir vitessiz motosiklet kullanıcısıydım taa ki şu 4-5 ay öncesine kadar sonra vitesli ve belirteyim ki motora ilk başlamadan önce kendi imkanlarım ile "Temel kuralları araştırdım - Eğitim videolarını izledim - İlk yardım bilgileri edindim " Kısacası tamamen hoşgörülü, Bilinçli-Bilgili bir motosiklet kullanıcısıyım Çok teşekkür ederim uyarınız, tavsiyeniz ve düşünceleriniz için Sizede her daim kazasız belasız tutkulu sürüşler dilerim.
    Ama galiba, bütün bu olanlara dayanamam, ama hazırım
    Sen giderken adımlarını sayarım
    Heyhat ! Ne yazık seni yanlış tanıdım sanırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler