Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Hanimlar neredesiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Birinci grup güzel oluyor ama zannedersem en azından giyinmeyi biliyor
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    birinci grup daha kadınsı giyiniyor ama bunun yanında erkeklerin anlam veremediği olumsuz bulduğu özellikler de artıyor.

Konu hassas, çok detay verip de polemik yaratacağım diye çekiniyorum ama bence bu grup, kadınlar arası rekabete daha fazla dahil oluyor. Bunun getirdiği uzuuun alışveriş süreleri, önünden geçen başka kadınların kıyafetlerine arkasından (bazen normal bazen tuhaf ifadelerle) bakma, diğerleri hakkında yoğun dedikodu vb. durumlar.

Daha güzel olmak ve giyinmeyi bilmek konusuna katılmıyorum.

Ben de tozdan, topraktan, yağmur-çamurdan uzak duran, ampul değiştirmeyi bilmeyen, uzun tırnaklı, uzun topuklu çıtkırıldım kadınlardan hoşlanmam

Daha yazmıyorum yeter. Hanımlar alınmasın. Fikrimi belirttim.
    ÖzLeMKaYrA bunu beğendi.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Evet evet, bunların hepsini yapan biziz.

Alıntı anil89tas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabamla giderken, kendisine geçiş hakkı verdiğimde bana el sallayıp tebessüm eden sürücüler hep bayanlar oluyor.aynı şekilde motosikletle gezerken benim geçmem için bekleyenler de bayanlar oluyor.dalgınlıkla sinyalsiz şerit değiştirdiğimde kornayla uyarmak yerine arabanın içinde kendi kendine kızanlar da bayan sürücüler oluyor.Türkiye yollarının sizlere ihtiyacı var, hep destekçinizim

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birinci grup daha kadınsı giyiniyor ama bunun yanında erkeklerin anlam veremediği olumsuz bulduğu özellikler de artıyor.

Konu hassas, çok detay verip de polemik yaratacağım diye çekiniyorum ama bence bu grup, kadınlar arası rekabete daha fazla dahil oluyor. Bunun getirdiği uzuuun alışveriş süreleri, önünden geçen başka kadınların kıyafetlerine arkasından (bazen normal bazen tuhaf ifadelerle) bakma, diğerleri hakkında yoğun dedikodu vb. durumlar.

Ben de tozdan, topraktan, yağmur-çamurdan uzak duran, ampul değiştirmeyi bilmeyen, uzun tırnaklı, uzun topuklu çıtkırıldım kadınlardan hoşlanmam

Eee tabiki zevkler tartışılmaz..

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alınacak birşey yok kesinlikle, bu kişilik ve yetişme tarzıyla alakalı, ayrıca her bayan aynı şeyden hoşlanacak diye bir kaide de yok, sizin sınıflandırmanıza göre ben kendimi 2. tarzda görüyorum açıkçası ve bayanların sadece kendilerine yakışır şekilde giyinmeleri gerektiğini düşünürüm, çok abes olmadıkça dönüpte bakmam ne giydiğine ki o abesliğe herkes dönüp bakar...
    Motor ölüm korkusu değil, yaşam sevincidir...

hmm hmm hmm

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------

Alıntı Komutan1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pantalon giyen, çocuk doğuran, üstüne kariyer yapan Kadın, neden motosiklet kullanmasın ki ?
    Hangi devirde yaşıyorsunuz Beyler...?

Caddelerde ve burada cesaretle ortaya çıkan Motor Yoldaşlarını tebrik ediyorum.
    Kazasız Belasız sürüşler, keyifler dilerim..

işte beklediğim yorum bu..
    Komutan1968 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı Komutan1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pantalon giyen, çocuk doğuran, üstüne kariyer yapan Kadın, neden motosiklet kullanmasın ki ?
    Hangi devirde yaşıyorsunuz Beyler...?

Caddelerde ve burada cesaretle ortaya çıkan Motor Yoldaşlarını tebrik ediyorum.
    Kazasız Belasız sürüşler, keyifler dilerim..
    Eee bende onu söylüyorum işte Bilakis bu kadın motor kullansın.. Her işi başaran bir kadın motor mu kullanamayacak? Motor kullanan illaki kötü mü giyinmeli? Üstelik iş hayatında başarılı olan bir kadın ailesine de zaman ayırmak için özellikle istanbul gibi iğrenç trafiği olan bir şehirde kazanabileceği her vakti kazanmalı.. Sırf bu yüzden bile motor kullanması mantıklı..
    ÖzLeMKaYrA ve Narmin bunu beğendiler.

primavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder VS 600
    Bence her sey istemeye bagli. Gercekten motosikletin hakkini vermek isteyen bir kadinin ogrenme siniri yoktur.
    Ayni durum erkekler icin de gecerli. Isteseler ne guzel de yemek yapar, gomlek utulerler
    Komutan1968 bunu beğendi.

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı primavera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence her sey istemeye bagli. Gercekten motosikletin hakkini vermek isteyen bir kadinin ogrenme siniri yoktur.
    Ayni durum erkekler icin de gecerli. Isteseler ne guzel de yemek yapar, gomlek utulerler
    Çok güzel yemek yapar ve gömlek ütülerim. Ama istemiyorum, sorun orda
    Narmin ve zemsiz bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Ütü ile işim olmaz ama yemekte üstüme yoktur Üstelik yemek yapmaktan zevk alırım.. lakin gömlek ütülemek, vileda ile yerleri silmek...vb işleri yapacağıma 1.kuvvet komutanlığına her gün yemek pişirim daha iyi

Tulpar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650R
    kadın var kadın var ne erkeklere taş çıkarıcak psikopatlar var olay şu babasının yetiştirdiği kızlar extrem olaylarda daha kabiliyetli ... çok gözü kara bayan şöförlere denk geldim ama sayılılar..

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Hanımlar nerdesiniz ?

İsin Hakan :
    Çok güzel yemek yapar ve gömlek ütülerim.
    İsim Kürşat
    Ütü ile işim olmaz ama yemekte üstüme yoktur
    Noluyo yaw hani marjinal bizdik
    dreamkiller bunu beğendi.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Laf geldi biz de marjinal olduk :D

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    abicim 98 den beri ailemden ayrı yasıyorum yemek yapmayı bilmem garip degilki

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hani bayanlar kaybolmuşlar...
    İşte bizler onu yapmıyoruz...
    Her daim burdayız....
    dreamkiller bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Valla dogru söze ne hacet!!!

primavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder VS 600
    Hanımları özel mesajda topluyoruz ;)
    What would you do?

zemsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Burdayız da, gereksiz yere mesaj atıp kirlilik yapmıyoruz sadece. Laf gelir konuşuruz, laf yoksa boş yere geveleneceğimize kaldırımda oturup taş atacağımıza, taş toplayıp işimize gücümüze motorumuza bakarız ;)
    ÖzLeMKaYrA bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı zemsiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdayız da, gereksiz yere mesaj atıp kirlilik yapmıyoruz sadece. Laf gelir konuşuruz, laf yoksa boş yere geveleneceğimize kaldırımda oturup taş atacağımıza, taş toplayıp işimize gücümüze motorumuza bakarız ;)
    Burası zaten gereksiz yazılar bölümü...
    Yazın boşa gitmez....

Sizleri diğer faydalı topaklarda görmek te isteriz....
    ÖzLeMKaYrA bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Daha yeni trafiğe çıktım motorla 100 km yeni oldu. Erkek sürücüler den daha çok korkuyorum sinyal vermeden aniden dönmeler özellikle şehir içine yakın yerlerde sağ şeritte ilk gördüğü kaldırım kenarında aniden durup yolcu indiren servisler , tali yoldan girip hesapta yol veriyo ama burnunu sağ şeridin ortasına kadar sokmuş veya direk hiç durmadan girenler var . Bunlardan çekiniyorum. Senin altındakinin motor olduğunu görmeyip araç gibi tepki vermeni bekliyolar Motor sürenlerde pek tekin değil yolda başka bir motorcu görünce hemen kendi kendilerine yarışmaya başlıyolar :D Heleki ışıklarda yan yana geldiyseniz :D

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler