Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Antalya'dan Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 125 - ZNU
    Merhabalar, forumunuzu uzun zamandır takip ediyorum. Özellikle gezi bölümünden çıkmıyorum Antalya'da üniversite okuyorum. İlk harçlık aldığım günden beri biriktirdiğim parayla motosiklet alacağım. Ve bugün bunun için en büyük adımı attım. Eylül ayından beri sahibinden'i takip ediyorum. Pek çok kişiyle görüştüm motorla ilgili fakat hiç biri içime sinmedi diyebilirim.. Bütçem de kısıtlıydı neticede. Bugün Mondial 125 ZNU (kırmızı)modeli bir motoru görmeye gittim. ilan tarihi 20 şubat. gece yarısı konuldu yayına ilan. konur konmaz ben gördüm. o denli araştırıyorum yani gece adamı arayamadım, numarayı kayıt ettim bugün okuldan sonra aradım.
    Gittim, görüştüm.. Motorda tek sorun "oksitleşme" dediğiniz olay.. sol kolda böyle bir sıkıntı var. Bir de fiyat konusunda 1.500'den aşağıya inmiyor. Sanırım yarın bir motorcuya götürmeyi isteyeceğim, motorcu da olumlu şeyler söyler ise 1400 verip, bir sonraki ay 100 lira verip işlemleri tamamlamayı düşünüyorum.. tanıdığı bir sigortacı da varmış, 54 tl'ye sigorta yapacakmış. Muayenesi Ocak 17'de bitmiş. Onu da yaptıracağım. Adam bir sorun çıkmayacağını söyledi. işte böyle, ilk günden bu kadar uzun şeyler yazmayayım
    Adım Yekta.

edit: hah, bu arada dün forumdan çaldığım bir fotoğrafı telefonumda arka plan yaptım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:36 ----------

ha, bir şey daha... ben hiç böyle aşık olmamıştım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    akanmf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1
    kardeşim motorun hayırlı uğurlu olsuuun. güzel günlerde kullan. olurda geziler istanbula kadar uzanırsa haber edersin bi yemeğimi yer çayımı içersin
    brds bunu beğendi.
    Teker böle patlatılır
    https://www.youtube.com/watch?v=M5E9ByVKYzg

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    motorun hayırlı olsun kardeşim yaz için planlarımız var Antalya mt grubu olarak 1 2 organizasyon yaptık birlikte geçen yaz bu sene seni de aramızda görmek isteriz yaza hazır ol
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    Mondial 125 - ZNU
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun hayırlı olsun kardeşim yaz için planlarımız var Antalya mt grubu olarak 1 2 organizasyon yaptık birlikte geçen yaz bu sene seni de aramızda görmek isteriz yaza hazır ol
    Alıntı akanmf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim motorun hayırlı uğurlu olsuuun. güzel günlerde kullan. olurda geziler istanbula kadar uzanırsa haber edersin bi yemeğimi yer çayımı içersin
    Motoru yarın alayım da bir Önce sigorta sonra muayene, sonra da motora alışma-çalışma-kendimi geliştirme aşaması.
    Kendimi hazır hissedince sizinle iletişime geçmek için can atıyorum.
    Özellikle Olympos'a gitmek istiyorum, 78km. Aslında kafamda tek veya bir arkadaşımla -aynı motorda- gitmek var ama buradaki insanlar da eşlik edebilirler. Tarih olarak kafamdaki tek tarih; "kendimi hazır hissedince"

Cevaplarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim
    haa, bu arada.. antalya'da tanıdığınız bir motorcu sorsam çok ayıp etmiş olur muyum? Almadan önce bir motorcuya danışmak istiyorum da...
    Tekrar teşekkürler..

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    yok ne ayıp etmesi istediğinizi sorabilirsiniz çekinmeyin elimden geldiğince yardımcı olurum yanlız pek motorcu bilmiyorum merkezde ben şehir dışına götürüyorum da ama doğugarajının yukarısında hakkı tatoğlu i.ö.o. var okulun önündeki yoldan doğuya doğru giderken ilk motorcuda çok iş yaptırmıştım bi sıkıntı olmadı ama yine de bi araştırın dediğim gibi pek bilmiyorum servise götürebilirsiniz ayrıca
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    hoşgeldin yekovksi burada aradığını bulacaksın .

Motosikleti
    Mondial 125 - ZNU
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin yekovksi burada aradığını bulacaksın .
    Teşekkür ederim

motorun hayırlı ugurlu olsun dostum! Aramıza katılman ne güzel ( Bende daha motor yok ama caktırma )

Motosikleti
    Mondial 125 - ZNU
    Alıntı napolyon07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun hayırlı ugurlu olsun dostum! Aramıza katılman ne güzel ( Bende daha motor yok ama caktırma )

Teşekkür ederim, öyle demeyin bir laptop parasına sizin de bir motorunuz olabilir.
    Mondial 125 ZN lere bakın derim. Ben çok sevdim motoru. -daha tam olarak kullanamadım ama.- bugün ruhsatı aldım işte. Muayeneyi de yaptırdık mı işlem tamamdır. -arkadaşlarım arasında iyi kullanan biriyle yaptırıcam-

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    hoşgeldin hemşerim

motorun da hayırlı uğurlu olsun
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Motosikleti
    Mondial 125 - ZNU
    Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin hemşerim

motorun da hayırlı uğurlu olsun
    Teşekkür ederim...
    Bütün motorcu filmlerini izliyorum, hepsi de çok güzel.. son izlediğim gerçekten yaşanmış bir olay, bakmanızı tavsiye ederim..
    "Efsane Adam" Türkçe'ye çevrilmişi.. Orjinal adı; "The World's Fastest Indian" artık Türkçe'ye çeviren hangi kafadaymış bilemeyeceğim ama öyle işte...

Alıntı yekovski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim, öyle demeyin bir laptop parasına sizin de bir motorunuz olabilir.
    Mondial 125 ZN lere bakın derim. Ben çok sevdim motoru. -daha tam olarak kullanamadım ama.- bugün ruhsatı aldım işte. Muayeneyi de yaptırdık mı işlem tamamdır. -arkadaşlarım arasında iyi kullanan biriyle yaptırıcam-
    Dostum insallah kısa zamana bir ninja 250R alıcam. Kalıpsız motoru sevmiyorum, ozaman bulusur gezilere katılır tanısırız. Bizler daha çömüz nede olsa daha

hoş geldin yekta....gezilere senide alır gideriz...geride bırakmayız...takipte ol...
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-i...grubu-228.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)