Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cümleten İyi Akşamlar :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    Forumda pek yeni sayılmam; ama geçte olsa forumun genelinde bilgi paylaşımında hitap şekli olsun, sevinçte üzüntüde, birbirimizin yanında olabilmek için tanışmamız gerektiğini düşündüm. Adım Murat. 1993 Balıkesir doğumluyum; yine memleketimde Tarih 1. sınıf öğrencisiyim. Motosiklete merakım 2011 Ağustosta şehiriçi ulaşımı sebebiyle aldığım cub motorumla başladı. Başlangıçta beni motora, 4 tekere oranla masrafının az, trafikte nisbeten rahat oluşu yönlendirmişti. İnşaallah yakında, bana civar bölgeleri gezdirebileceğini umduğum 150cc naked/commuter alacağım. Sağlıcakla kalın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ha arkadasım senı kaçırmışım hoşgeldin aramıza.

sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    hocam hosgeldin sefa geldin . yavas yavas bulasir bu virus birdaha da cikmaz adamdan . hepimiz kiytirik sebeplerden baslamisizdir motora ama zaman gectikce vazgecilmez bir tutku haline gelmistir durum boyle...ha birde askerdeyken birsey duymustum her memleketten bir deli getir balikesirden tuttugunu getir diye bir soz..dogruluk payi varmi acep ??
    ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha arkadasım senı kaçırmışım hoşgeldin aramıza.
    Hoşbulduk.

Motosikleti
    KUBA CG 100 (2010 model 2000 km'de)
    Alıntı sapo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha birde askerdeyken birsey duymustum her memleketten bir deli getir balikesirden tuttugunu getir diye bir soz..dogruluk payi varmi acep ??
    Aklı başında birkaç kişiyle yaptığım sohbette bunun sebebini kurtuluş savaşına bağladılar. İşgal zamanında vatanı kurtarma yönünde atılan ilk adımlardan birisi de Balıkesirde gizlice yapılan Alaca Mescit toplantılarıdır. Ulu önderimiz işgalden kurtulmak için yurdun dört bir köşesinden vatanperver toplarken "diğer illerden seçip de getirin ama Balıkesirden tuttuğunuzu getirebilirsiniz" şeklinde söylediği rivayet edilir.

Hemşo hoşgeldin, memnun olduk.
    Tok olan alemi tok sanır. Aç olan alemde ekmek yok sanır.
    Lâ Edrî

Motosikleti
    Alıntı sapo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam hosgeldin sefa geldin . yavas yavas bulasir bu virus birdaha da cikmaz adamdan . hepimiz kiytirik sebeplerden baslamisizdir motora ama zaman gectikce vazgecilmez bir tutku haline gelmistir durum boyle...ha birde askerdeyken birsey duymustum her memleketten bir deli getir balikesirden tuttugunu getir diye bir soz..dogruluk payi varmi acep ??
    Hoşbulduk. Yanlış hatırlamıyorsam Atatürk Balıkesir'e geldiğinde söylemiş bu sözü.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:25 ----------

Alıntı ramcoo86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklı başında birkaç kişiyle yaptığım sohbette bunun sebebini kurtuluş savaşına bağladılar. İşgal zamanında vatanı kurtarma yönünde atılan ilk adımlardan birisi de Balıkesirde gizlice yapılan Alaca Mescit toplantılarıdır. Ulu önderimiz işgalden kurtulmak için yurdun dört bir köşesinden vatanperver toplarken "diğer illerden seçip de getirin ama Balıkesirden tuttuğunuzu getirebilirsiniz" şeklinde söylediği rivayet edilir.

Hemşo hoşgeldin, memnun olduk.
    Hoşbulduk; ben de memnun oldum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)