Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Gsx-r 600 cbr 600 rr

Motovento
    REKLAM ALANI
    samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    Bi arkadaşta gsx r var diyor ki çok rahatsız öyle böyle honda cbr ama çok rahat felan.

bende hep 600 cbr kiraladım ve bi 3000 km felan kullandım aslında bana o kadar da rahat gelmiyo aslında.

neyse bugün bi 10 km felan gsx r kullandım ama sanki bi chopper gibi geldi bana acayip rahat geldi nedense.

bundan bi 6 ay önce birisi söylemişti sen suzukiye binsen bi daha bırakmazsın hondadan daha rahat şimdi hangisi doğru söylüyo anlamadım :D ama bana suzuki baya rahat geldi yahu

bide not arkanızda yolcu taşıyacaksanız bu motoru tavsiye etmem arkadaki çok rahatsız oluyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Kawasaki Zx6R hepsinden daha iyidir.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    pok değil , kaka derim...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    Honda Kinetic ZX 100 & Kymco Agility 125
    zx6R mı hepsinden iyi.? CBR 600 RR Limited edition yada movistar'den şaşmam rahatlık konusunda.
    [B]Tek Kişi 79 Km/h, İki Kişi 76 Km/h, Üç Kişi 73 Km/h Dört Kişi 67 Km/h: Sen Neymişsin Be Kinetic... :bounce:
    Kymco Agility 125 9 Beygirlik 9.5 Nm Torkluk Mini Boss :mrgreen: [[COLOR="#FF0000"]Güvenlik İçin Kask Takın![/COLOR]:cat:] [/B]

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Performans olarak diyorum.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Alıntı sinanaydoqan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zx6R mı hepsinden iyi.? CBR 600 RR Limited edition yada movistar'den şaşmam rahatlık konusunda.
    Nasıl yani movistar ya da limited edition olunca , tricolordan yada siyahtan ,kırmızıdan daha mı rahat oluyor
    bilginozi, berkekolik1, dodooo ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    Alıntı sinanaydoqan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisinide kullandın mı da böyle söylüyosun yoksa şahşah lı rengarenk grenajlarından dolayımı bunu soyluyosun Demekki ben benim motoru maviye boyasam cok rahat olacak

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Honda yada Yamaha harici motor alınca önüne gelen her marka logosunu armasını motorundan söken yurdum insanının CBR 600RR movistar modelini beğenmesi çok şaşırtıcı. Ben o motoru alsam bütün etiketlerini sökerim olmadı maviye boyarım

Motosikleti
    Xmax 400
    Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl yani movistar ya da limited edition olunca , tricolordan yada siyahtan ,kırmızıdan daha mı rahat oluyor
    limited edition 3 defa kiraladım ama suzuki çok çok çok daha rahattı

performans demiyorum bakın sürüş rahatlığından bahsediyorum

2 motoruda kullanan yok galiba

kawasaki demiyorum suzuki gsx ve honda cbr ile alakalı merak ediyorum

bana söylenen farklı ama kullandığımda çok farklı idi.

gsx acayip rahattı sanki chopperdan inmiş gibi hiçbirşey yoktu çok rahat geldi

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    suzukiyi daha çok performansıyla duyuyoduk ama ilk defa daha rahat diyeni duydum o kadar fark olurmuki.hepsinde malum pozisyondayız
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suzukiyi daha çok performansıyla duyuyoduk ama ilk defa daha rahat diyeni duydum o kadar fark olurmuki.hepsinde malum pozisyondayız
    Belki selenin süngeri daha yumuşaktır

Motosikleti
    Xmax 400
    ali daha önce sadece 1 arkadaştan duymuştum suzuki rahat diye.

sele rahatlığı demeyeyim gidon tutuş açısı felan yine yatıyorsun fakat gidon hondaya nazaran biraz daha ileride yatarken felan hondada ki gibi dar alan kalmıyo

bence laflara aldanmayıp bi sürmek lazım.

dediğim gibi 13 km sürdüm ama acayip rahat geldi. bunun üzerine bir dahaki kiralamamda suzuki denicem yada arkadaş arka sokakta arasıra verirse denerim

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    valla bu rahatlık konusu tartışılır. otomobil degilki şu nedendir denilsin. bence senin yaşadıgın psikolojik bir durum. honda herkeste var suzuki az kişide.

suzuki kötü diye degil aksine daha iyi ama sagolsun suzuki tr yüzünden türkiyede hak ettigi degeri bulamadı. bugün 0 km cbr600rr 27000 e satılırken gsx-r600 euo üzerinden satıldıgından yaklaşık 50000 tl aradaki fiyat farkını hiçbir teknoloji kapatamaz.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Xmax 400
    fiyattır güçtür ızdır demiyorum

oturuş pozisyonudur felan acayip rahat geldi. pskolojik olduğunuda sanmıyorum aslında pek neyse benle aynı şeyi düşünene denk gelmedim hala

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Konu ile hiçbir alakam yok ama FELON adlı kullanıcının imzası çok hoşuma gitti çok doğru bir laf
    Sür gari

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    konuyu hortlatacam ama dun fuarda 5-6 farklı 600 luk modele oturdum, r6 almayı düşünüyordum ama baktım ki cidden pozisyon olarak çok rahatsız, ayakliklar baya bi geride kaldi, gidon çok asagida, 600rr nispeten daha iyi ayakliklar benim cbr250 ile aynı yerde gibi geldi, ancak yine bayagi eğilmek gerekiyo fakat gsxr600 gidon biraz yüksek ve sele de uzun daha rahat bi oturus sağlıyor, öyle hissettim.
    fakat hepsinden ziyade cbr650f en rahati idi. hem oturus olarak fazla yatmadan rahatca gidonu tutabiliyosunuz hem de yüksek suratte yatmak istediginizde fazla iki buklum olmuyosunuz ve ondeki siperlik de gayet yeterli.
    hem fiyat olarak da daha uygun sanırım cbr250 den sonra bi 650f alabilirim

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyu hortlatacam ama dun fuarda 5-6 farklı 600 luk modele oturdum, r6 almayı düşünüyordum ama baktım ki cidden pozisyon olarak çok rahatsız, ayakliklar baya bi geride kaldi, gidon çok asagida, 600rr nispeten daha iyi ayakliklar benim cbr250 ile aynı yerde gibi geldi, ancak yine bayagi eğilmek gerekiyo fakat gsxr600 gidon biraz yüksek ve sele de uzun daha rahat bi oturus sağlıyor, öyle hissettim.
    fakat hepsinden ziyade cbr650f en rahati idi. hem oturus olarak fazla yatmadan rahatca gidonu tutabiliyosunuz hem de yüksek suratte yatmak istediginizde fazla iki buklum olmuyosunuz ve ondeki siperlik de gayet yeterli.
    hem fiyat olarak da daha uygun sanırım cbr250 den sonra bi 650f alabilirim
    600rr 120 Beygir
    650f 87 Beygir

Cbr 250'den sonra 120 beygir fazla gelecektir. Gerçi 87 beygirde az değil benim görüşüm bu yönde.

koraycbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr

eskiymis ya la :)

Samet10 benden habersiz motora biniyosun bir de gelmiş foruma konu aciyosun benden kacamazsin Sorunun cevabına gelince ne kullansan bi hoşuna gidiyor neden acaba
    samet10 bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı Berkay* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600rr 120 Beygir
    650f 87 Beygir

Cbr 250'den sonra 120 beygir fazla gelecektir. Gerçi 87 beygirde az değil benim görüşüm bu yönde.
    beygiri o kadar önemli değil sonuçta her gün 200 km/s+ hızla gitmicem, ikiside hemen hemen aynı torku üretiyor, şehiriçinde 600rr i her türlü tokatlarsin
    velizrsln ve LifeisBike bunu beğendiler.

Motosikleti
    Xmax 400
    vay be

teee ne zaman açtığım konu :D koray cidden kaçmıyor senden de hani

benim kanımda at var galiba hacı :D beygirler görünce dayanamıyorum vuruyorum kırbacı çok hoşuma gidiyo :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)