Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Honda Cbr 250 - Yamaha R125 - Ninja 250 Motor Seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GT250R
    koso iyimiş git kawa al gösterge paneli tmm işte en iyisi kawa aralarinda ama ben gt alirdim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2011 Honda CBR 125
    senin yerinde olsam 0 cbr 250 alırdım

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Alacağın motorların hiçbiri pisteki aslının aynısı değil o yüzden sana zevk vermezler benim rs 250'yede bak sahibindende var.Ayrıca cbr 125 kullanmışsın gidipte yzf 125'bakıyorsun 125 lik motordan inipte tekrar 125 lik motora binilmez.Cbr 250 tek silindir biliyorsun sanırım.Benim motorlada ilgilenmezsen ninja 250 almalısın kesinlikle...
    Aprilia RS 250 GP Nº1

elbetteki ninja 250 r
    şimdi cbr 250 r ın altın elbiseli adam tanıtımını yapınca bu motordan dehşet soğudum. elde kalan depo kapağı gibi biraz titreyen ön cam hızlı olmayan motor gibi.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elbetteki ninja 250 r
    şimdi cbr 250 r ın altın elbiseli adam tanıtımını yapınca bu motordan dehşet soğudum. elde kalan depo kapağı gibi biraz titreyen ön cam hızlı olmayan motor gibi.
    en hızlısı değil ama en kalitelileri dedi 2tanede mana buldu depo kapağı ve ön rüzgarlık acun bey
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    yzf r125 i baştan ele birdefa
    cbr 250 ve ninja 250 hangisi hoşuna gidiyosa git onu al
    ama şunuda unutma ninja ve cbr 250 nin fiyatları hemen hemen 2. ellerde aynı ama cbr 250 tek silindir ninja 250r çift silindir bunuda göz ardı etmemek lazım
    Her asker yeşil bereli olamaz

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanirim Büyük ihtimal benim de secimim o olacak. Ama Sipariş verip beklemem gerekecek.
    Bekleme gerek yok, Maltepe Konşuk motorda 4 tane siyah, bir tanede tri-color rengi mevcut.
    Plaka ruhsat herşey dahil 9.000 TL'ye alabilirsin.

---------- Post added at 11:40 ---------- Previous post was at 11:38 ----------

Alıntı Non-Quattro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koso iyimiş git kawa al gösterge paneli tmm işte en iyisi kawa aralarinda ama ben gt alirdim
    Koso ekranlar ebay'de 325$'dan başlıyor. Yani Türk Lirası olarak yaklaşık 585 TL yapıyor.
    Kargosu gümrüğü cabası..
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

Motosikleti
    KTM 200 Duke
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bekleme gerek yok, Maltepe Konşuk motorda 4 tane siyah, bir tanede tri-color rengi mevcut.
    Plaka ruhsat herşey dahil 9.000 TL'ye alabilirsin.

---------- Post added at 11:40 ---------- Previous post was at 11:38 ----------

Koso ekranlar ebay'de 325$'dan başlıyor. Yani Türk Lirası olarak yaklaşık 585 TL yapıyor.
    Kargosu gümrüğü cabası..
    nasıl 9000liraya alınabiliyor? 9.250+palaka masrafı= anahtar teslim 9.600 dediler bana

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    şahsen o paraya gidipte tek silindir makina almam yaaaaaa
    Her asker yeşil bereli olamaz

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı Anarchy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl 9000liraya alınabiliyor? 9.250+palaka masrafı= anahtar teslim 9.600 dediler bana
    Hocam sıkı pazarlık yaptık, bu hafta alacağım inşallah. Plaka ve ruhsatı bekliyorum.
    Telefon ile ara Aslı hanım var orada, sanada o fiyatı verecektir. Bu arada yine ÖTV %22 yapacaklarmış diyorlar.
    D&B Honda'da 9.150 diyor fiyatı plaka ruhsat dahil.
    Bütün bayileri arayın bence teker teker, hepsi kafasına göre fiyat veriyor.
    Kadıköy mototal 9.400'ten bir kuruş aşağı inmem demişti bana.

---------- Post added at 11:57 ---------- Previous post was at 11:52 ----------

Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şahsen o paraya gidipte tek silindir makina almam yaaaaaa
    Bende 12.000 liraya almam Ninja'yı. Benzin göstergesi bile yok o paraya.
    Kurlar hergün değişiyor. İkinci elde durum farkeder tabii.
    Sıfır olsun benim olsun, ilk kontağı benim çevirmemin zevki paha biçilemez..
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 3 ay önce honda 2010 model cbr 125 aldim. Daha öncede yamaha ybr kullandiğim için aradığım zevki bana vermedi. Bunu Satarak 3 motor arasindan birini seçmek istiyorum ve kararsiz kaldim.

Bu Motorlar :

Honda Cbr 250 r 2011 Model 0 Yaklaşık Fiyati 9000 TL
    Yamaha R125 2011 Model 0 Yaklaşık fiyati 8,500 TL
    Ninja 250 R 2 nci El 2009 - 2011 Modelleri arasinada Verebileceğim Miktar 8000 ile 9000 arasi.

Yorum ve önerilerinizi Bekliyorum. Sizce Hangisini Tercih etmeliyim.

Teşekkürler.
    Senin YBR tecrüben var, sonra da CBR125 aldın. Sonra da bu motorlar arasında kaldın ve aralarında YZF125R var...Yanlış mı anladım? Bariz bir yalan yada saçmalık var burada. 2 tane 125lik tecrüben var sonra da "8500TL'ye 125cc motor mu alsam?" diyorsun...

Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja 250 tanıtımını Altın Elbiseli adam yaptıktan sonra bu motora karşı acayip soğudum.
    O adamın yaptığı tanıtımlara bukadar kulak asarsanız işiniz var derim. Saçma yorumları var, gereksiz yere motoru yerin dibine sokuyor. Değinmesi gereken noktaları ya atlıyor ya da teğet geçiyor. Ama biraz da sokak ağzı ile anlatınca çok popüler oluyor. Ben söyleyince hatalı oldum ama bir de siz dikkat edin, tanıtımlarda içerik olarak nekadar konuşuyor ne bilgiler veriyor diye. Ninja 250 ile birlikte kendisini de eleştirse biraz fena olmaz bence.

Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alacağın motorların hiçbiri pisteki aslının aynısı değil o yüzden sana zevk vermezler benim rs 250'yede bak sahibindende var.Ayrıca cbr 125 kullanmışsın gidipte yzf 125'bakıyorsun 125 lik motordan inipte tekrar 125 lik motora binilmez.Cbr 250 tek silindir biliyorsun sanırım.Benim motorlada ilgilenmezsen ninja 250 almalısın kesinlikle...
    Gözünü seveyim, o motoru bu arkadaşa satacaksan dur ben geleyim alayım. Cidden bak, yazık etme bari motora... (aklımdan da çıkmıyor RS ama şimdilik yapacak birşey yok...)
    #sürenadam

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Arkadaşlar yzf 125 sokmamin nededi sadece görünüş olarak cok hosuma gitmesi. Ama şuan fikrim değişti yzf den tamamen vazgeçtim diyebilirim. Çünkü Senelik izinde yaklaşık 2000 km yol yaptim istanbul afyon arasi bi arkadasın dediği gibi ben gidiyorum max 130 millet gidiyor 160 170 le Bir daki sezona inş cbr 250 veyada ninja arasinda bir seçim yapacağim. Tüm arkadaşlara cevaplari için tşk ederim.
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    seçimin ne oldu peki kardeşş_??

fatihkrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanunu Seyhan 150 şuan :HONDA CBF 150, fz6 Fazer
    ninja 250 yi salla satışta zarar edersin parçası pahalı.gözü kapalı honda cbr 250 r al hiç düşünme bence.ha fazla yaksın hızlı kaçsın dersen 30 bini gözden çıkar sen boşver.bu işin sonu yok.gözü kapalı cbr 250 r. honda bir dünya markası motor üzerine...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı fatihkrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninja 250 yi salla satışta zarar edersin parçası pahalı.gözü kapalı honda cbr 250 r al hiç düşünme bence.ha fazla yaksın hızlı kaçsın dersen 30 bini gözden çıkar sen boşver.bu işin sonu yok.gözü kapalı cbr 250 r. honda bir dünya markası motor üzerine...
    Adam çoktaaan almış ninjayı

fatihkrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanunu Seyhan 150 şuan :HONDA CBF 150, fz6 Fazer
    evt baya zaman olmuş...almıştır belkide hayırlısı herkeze kazasız belasız sürüşler...

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    cbr 250 r almandan yana olurum rahatlık desen 10 numra yakıtta okadar yakmıyor sürerken keyf alıyorsun,,, şuan fiyatı 10.300 plaka dagil resmi sitesinde 9900 yazıyor..

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    250lik kategorisinde yamaha motor cıkarana kadar,ninja 250
    YBRMANİA bunu beğendi.
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Arkadaşlar bu bölümü fazla takip etmediğimden dolayı msjlara şimdi cevap yazabiliyorum.

Evet kararım ninja oldu ve mart ayı başlarinda motoru aldım. Kesinle doğru seçip yapmışım. honda 250 r olsun yzf r125 olsun kullanma tecrübem oldu ve 250 kategorisinde en güçlü en atak makine ninja 250r. Yzfr125 görüntü olarak harika bir motor. Ama 250 cc çift silindir bir makinayı kullanııp yzf r125 bindikten sonra o hayalinizi kurduğunuz herşey bir anda uçup gidiyor. Sanki içi boş bi kutuya binmişimde gidiyormuşum gibi hissettim. Benim kullanıcı yorumlarım bu şekilde.

Bu sene sonunda nişan düğün hazırlıklarına başlıyorum dolasıyla motor kullanmaya bir müddet ara vereceğim ve motoru satacağım. Geçiş aşamasındaki arkadaşlara yardımcı olabildiysek ne mutlu bize.

Hoşcakalın iyi forumlar.
    Hondaaaaaaaa

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Bazı arkadaşlar ninjada tip yok demiş ; bu yoruma sadece pehh der geçerim.

Son 5-6 yıldır bu klasmanda tek lider tip-performans-fiyat açısından ninja 250r dır. Seçimin iyi olmuş atilla. Doğru seçim yapmış olduğuna sevindim.

Ninja ve cbr arasındaki fark şuanda 1000 tl hiç düşünmeden ninja alırım. Ezik tipli, 150 yi deviremeyen bir makineye o para verilmez.

Bu arada benzin göstergesi ve analog mevzusuna gelince bu motorlar zaten az yakan motorlardır, deponu fullersin gezersin zaten sana benzin ışığı yanınca belli km veriyor, o kmde 3-4 defa benzin istasyonu bulursun.

Dijitale çevirmek masraflı değil, bu kullanıcıya bağlı.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler