Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ninja 250r hakkında ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Arkadaşlar ninja 250r almayı planlıyorum ama benim boy 1.69 ayakların yerle temasında bi sorun olur mu olursa çözüm olarak neler ürete biliriz ?
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Yokuşlarda ve eyimli yollarda sorun olabilir... Onun haricinde pek sıkıntı çekmezsin, tek sorun bu ise motorunu al, dene, alışmaya çalış... Eğer olmazsa, alçaltma kitleri var http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...ltma-kiti.html Gibi....

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Peki bu alçaltma olayının motora bi zararı bi tepkisi oluyor ?
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    kawasaki 250r 2010
    arkadaşım sorun yaşıycanı zannetmiyorum gayet güzel bir makina

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı nazdorovya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sorun yaşıycanı zannetmiyorum gayet güzel bir makina

Makina mükkemlde benim sorum ayakların yerle temasında yani sıkıntı orda yoksa makina uçakk uçakkk

Motosikleti
    kawasaki 250r 2010
    kardeş gecen bir kız gördüm takribi 165 falan bmw 1200 makineye biniyodu sorun yaşamassın merak etme bi makinanın üzerine otur ozaman daha iyi anlarsın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki bu alçaltma olayının motora bi zararı bi tepkisi oluyor ?
    Forumları araştır derim, zira hiç rastlamadım alçaltılmış SS motora...
    Ama illahaki orjinali bozulduğu için noksanlar olacaktır diye tahmin ediyorum...

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Evet bende bi sürüş testi yapmak istiyorum ama antalyada malesef öyle bi seçeneğim yok çevremde yok yani saolun genede biraz daha araştırmaya devam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:23 ----------

Peki son bişey daha şuanki fiyatını tl üzerinden bilen warmı =) internet sitesinde 5.500 euro diyor bende o fiyat üzerinden hesap yapıyorum ama türkiyede biraz daha farklı oluomuş galiba kur dışında :S

Motosikleti
    kawasaki 250r 2010
    ben 45 gün evel aldım kardeş 4000 peşin 630 12 ay taksitle 11500 e geldi nakitte 10800 civarı ama euro düşük 10500 e kapatırsın biraz pazarlık yap

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:48 ----------

bir tavsiye siyahı cok güzel duruyo ama gece gözükmüyo birde üzerine konan tozla başetmek cok zor bilgine

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı nazdorovya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 45 gün evel aldım kardeş 4000 peşin 630 12 ay taksitle 11500 e geldi nakitte 10800 civarı ama euro düşük 10500 e kapatırsın biraz pazarlık yap

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:48 ----------

bir tavsiye siyahı cok güzel duruyo ama gece gözükmüyo birde üzerine konan tozla başetmek cok zor bilgine

Kardeşim hayırlı olsun en kısa zamanda kuyruğunu düzelt DİLLERE Gelmesin Kazasız Belasız Sürüşler Fiyat İçinde Yorumların İçinde Çok Sağol.

Motosikleti
    kawasaki 250r 2010
    sagol kardeş

hocam 250r gitmioki ya 190 ı zor görüo öle motoru napcan ona okadar vericene honda cbr 125 al 2011 modelleri geldi bende hcr renkli olanı var 6milyar anahtar teslim veriolar. ben 5milyara aldım yurtdısından. bana sorarsan honda cbr 125 al 250r ye vericen paradan kalan paraylada güzel bi modifikasyon yaptırt daha binmeden km sini deiştiriolar 360 km var bnde 322 yi gördüm ama cok masraf tutuo elime gecer gecmez bizim levent ustaya götürdüm 8milyara modifiye ederim dedi 7.250 ye anlastık yaptı 322 ye kadar cıktım yakında video cekmeyi düşünüyorum koyduğum zaman görürsün ee bu arada bişey sölicem eyer polis cevirirse motorun orjinal olmadığını farkederse ozaman gecmiş olsun derim bağlıyolar:D bende nos da var halic köprüsünün basında bastım vatan caddesinin orda 322 yi gördüm halic köprüsünden bakırköy inclirliye gitmem 1dk 11saniye sürdü ama dikkatli kullanmak lazım ben daha ehliey bile almadım:D
    bu arada cok yakıo km başı 7tl içiyo imdatttttt diorm artk atlamak istiyorum benzin dayanmıooorr:D

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ninja 250r almayı planlıyorum ama benim boy 1.69 ayakların yerle temasında bi sorun olur mu olursa çözüm olarak neler ürete biliriz ?
    Okan Bayülgen 1.68 ile Suzuki HAYABUSA kullanıyorsa sen Ninja'yı uçurursun...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Ninja 250R
    benm boyum 1.71, ve cok rahat kullanıorum. yani hic bir problem cekmezsin. saddece egimli alanda hangi tarafa basacagını bil, o konu da bilgili ol yeter ;)

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okan Bayülgen 1.68 ile Suzuki HAYABUSA kullanıyorsa sen Ninja'yı uçurursun...
    o hayabusaya bişeyler yaptırmıştır.
    Kardeşim hiç takma boyu kısa boylu olunca daha çok yakışıyorsun motora ben isterdim bıraz kısa olmayı

Yaw böyle bir başlık olmaz amacı sacma Dostum hangi motoru alırsan al ilk başlarda boyun kısa gelecek zaten. 1 78 boyla scooterda iki ayağım yere basmıyordu durduğum zaman. biraz alıştıkca motora artık küçük kalmaya başlayacak altında. bence al korkma korkun bu ise eğer. ben kefilim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mv agusta f4 2011
    Alıntı Cenk KARADAG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam 250r gitmioki ya 190 ı zor görüo öle motoru napcan ona okadar vericene honda cbr 125 al 2011 modelleri geldi bende hcr renkli olanı var 6milyar anahtar teslim veriolar. ben 5milyara aldım yurtdısından. bana sorarsan honda cbr 125 al 250r ye vericen paradan kalan paraylada güzel bi modifikasyon yaptırt daha binmeden km sini deiştiriolar 360 km var bnde 322 yi gördüm ama cok masraf tutuo elime gecer gecmez bizim levent ustaya götürdüm 8milyara modifiye ederim dedi 7.250 ye anlastık yaptı 322 ye kadar cıktım yakında video cekmeyi düşünüyorum koyduğum zaman görürsün ee bu arada bişey sölicem eyer polis cevirirse motorun orjinal olmadığını farkederse ozaman gecmiş olsun derim bağlıyolar:D bende nos da var halic köprüsünün basında bastım vatan caddesinin orda 322 yi gördüm halic köprüsünden bakırköy inclirliye gitmem 1dk 11saniye sürdü ama dikkatli kullanmak lazım ben daha ehliey bile almadım:D
    bu arada cok yakıo km başı 7tl içiyo imdatttttt diorm artk atlamak istiyorum benzin dayanmıooorr:D

işte cehalet işte gene bir kahraman daha .cbr gibi motorla 322 görmüşsün hız değil o ben özel yapım y2k motoruma 515 yaptım.ya böyle yalan söyleyince mutumu oluyosunuz anlamıyorum 190 gitmiyomuş nerde gördün 190 ı da konuşuyosun. basmak marifet sanki ...

ninjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    boy problemi yaşamassın. boyum 1.72 ayaklarımı tam basıyorum ve hafif dizimi bile kırıyorum. Gayet rahat ve dengeli motor.
    i.V.i.B.i

Motosikleti
    keşke olsa
    kawasaki ninja 250r işte bu markayı gördüğüm her sayfaya bişeyler yazmak istiyorum motorun m sinden anlamıyorum, çocukluğumdan beridir oyuncak motorsikletlerim de olmadı, hoş gelirdi ancak hiç merakım olmadı yaşım oldu 25 aldı bi merak. yaşam tarzıma uygun bir taşıt. başlamamı tavsiye edeceğiniz kuvvetle muhtemel (motorcular olarak) ( hız tutkum olmasada en büyük korkum kaza yapmak o yüzden çekincelerim var) karar kıldım bu motorda ancak yardıma ihtiyacım var boy konusunu merak ediyordum ki baktım ve yine benim gibi boyu 1.69 olan bi arkadaş feryat figan tabii sayfa sonunda konuyla ilgili aklımda bi soru işareti kalmadı. şimdi benim merak ettiğim şehir içinde kullanıma ne kadar uygun yani işime gidip gelebilirmiyim bu motorla? ben siyahtan başka bi renk düşünemiyorum gece görüntüde gerçekten bi sorun olurmu estetik parlak şeritler ile bu sorunu çözebilirmiyiz? 10 ay kadar sonra almayı bu süre zarfında da ehliyet ve sürüş eğitimi almayı düşünüyorum ki işin en kolay kısmı bunlar sanırım. fikren yardımcı olabilecek olan arkadaşlar varsa çok memnun olurum. çok uzattım özür dilerim saygılar...

Motosikleti
    JınLun JL-150
    bende hyosung gt 250 ile bunun arasında karasız kaldım kime sorsam hyosunga bulaşma diyorlar

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler