Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 600 F için alçaltma kiti

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 600 FS
    Arkadaşlar 600 F için alçaltma kiti ve montajı konusunda yardım edebilecek, yol göterecek bir arkadaş arıyorum. Ankara'da mümkünse..

ebay üzerinde 35TL-70TL arası uyumlu kitler var ama bu işten anlayan bir de usta lazım. Yardım lütfen..

(boy 175cm ama 2 ayak birden uzattığımda ayak uçlarım ancak değiyor. Dur kalklarda, yokuş dönüşlerinde vs. 2 ayak yerde tam bassın istiyorum.)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

resim koysaydın almak ıstedıgın urunu ona gore yardımcı olabılırdık
    normalde ebay'de kit adı altında satılan parcalar hardtail kit'tir ince uzun bir demir parcası farklı bıcımlerde olabılır amortısorun yerıne takılır,bu uygulama ıle beraber on amortısorlerıde ındırmek gerekecektır,surus aero dınamıgı acısından...
    montajı oldukca basıttır,motoru kaldırdıktan sonra tekerı krıko yada takoz benzerı bır cısımle kaldırman gereklı sonrasında o parcayı takıyorsun ıslem bu kadar basıt ben sportster ıcın sıparıs verdım bakalım surus nasıl olacak

Motosikleti
    HONDA CBR 600 FS

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Lower...#ht_2667wt_939

linki ekledim hocam. siz ankara'da mısınız?
    [COLOR="DimGray"]Gerçek zafer, kişinin kendisine karşı kazandığı zaferdir.[/COLOR]

deliklerin fazla olması 99-06 yılları arasındakı tum cbr 600f modellerı ıcın yapılmıs olmasından,bu parcaları taktıgında motorun 5 ıla 10cm arasını alcalacak,cukurlara dıkkat etmen gereklı,motoruna hakım arızalarıyla sen ılgılenıyorsan yapabılırsın yada herhangı bır motor ustasının yapabılecegı ınancındayım,istanbuldayım

Motosikleti
    HONDA CBR 600 FS
    hocam ilgin için teşekkür ederim.

evet açıklamasında da 1,5-3,5inç demiş.
    benim işimi 5 cm görcek. daha fazlasına gerek yok. yani istediğimiz ölçüde sabitleyebiliyoruz degilmi?
    [COLOR="DimGray"]Gerçek zafer, kişinin kendisine karşı kazandığı zaferdir.[/COLOR]

CBR600 F alçaltma

Avalon kardeşim , motora alçaltma yapabildin mi ? Benim de ayni tarz bir problemim var , yardimci olursan sevinirim .
    Saygilar.

Motosikleti
    ZX6-R
    2 kişi bindiğinde büyük ihtimal sorun olucaktır ama arka teker sürtebilir tümseklerde

arkadaslar 2006 cbr600f ile amerika versiyonu f4i ayni motorsiklet mi ? ona gore bir alçaltma kiti getirmek istiyorum , yardimci olursaniz sevinirim..

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Selam, sipariş verip kullanan var mı bu parçadan, biraz önce ben de verdim, geldiğinde göreceğiz ne kadar işe yaradığını, selvi boylu olmak zor

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı oytunilk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam, sipariş verip kullanan var mı bu parçadan, biraz önce ben de verdim, geldiğinde göreceğiz ne kadar işe yaradığını, selvi boylu olmak zor
    Oytun tam yerini bulmuşsun hoşgeldin...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

ben ss için degilde bobber için yaptrdıgım bir parcayı kullanıyorum.eger yaylı bır selen yoksa yoldakı en ufak cukurları acı bır sekılde hıssedeceksın.
    yaylı alcaltma kıtlerı var.onları tercıh edersenız daha ıyı olur

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oytun tam yerini bulmuşsun hoşgeldin...
    Hoşbulduk Ertekin' im buldum da basit bir parçayı bulamıyorum, bunu Turkiye' den temin edememek son derece düşündürücü Bir de Honda alayım rahat edeyim demiştim. Bunun yanında puig marka koruma takozu arıyorum (ben arıyorum diye muhtemelen) distribütörü dahil hiç bir yerde yok Üretici direk satış yapmıyor. Neyse dertlendim bakmayın siz bana

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Tekrardan selam, bu kitten ebay den satın alarak getirttim, ama airmail ile geleceğini farketdince umutsuzluğa kapılarak alternatif yolar aradım ve şansa el yapımı bir aparat bularak işimi gördüm. 1 hafta kadar sonra sipariş verdiğim parça geldi ve şuanda boşta, ihtiyacı olan arkadaş var ise benimle irtibata geçebilir.

Motosikleti
    HONDA CBR 600 FS
    msj'ımdaki parçayı ebay üzerinden aldım. ve Ankara'da bir motorsiklet servisine taktırdım.
    3 secenek var bu parcada: "orjinal yükseklik";"3.81cm"; "7.62cm"..
    1inç(3.81cm) secenegi kullandım ve çok memnunum.. önceden enduro gibiydi motor..)

Motosikleti
    ZX6-R
    baya kısasın galiba

Motosikleti
    HONDA CBR 600 FS
    yok. kısa değilim.. 175cm boy. ama şehiriçi dur kalklarda; iniş çıkışlı/meyilli dönüşlerde sıkıntı yaratıyordu şimdi çok rahatım..

ayrıca motor yere yaklaştıkça ağırlık merkezi de yere yaklaştığından; stabilitesi (gerek sıfıra yakın hızlarda; gerekse yüksek hızlarda) daha yüksek oluyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Bence orjinalini bozma...
    Gidişi, dönüşü, duruşu herşeyi çok değişir..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler