Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Süper Sport Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @the_cayman
    Honda bence böyle şeyler için itibarını zedelemez ..Distribütör firma böyle yapmış olabilir. Hondaya şikayet maili atmak gerek
    Türkiye'de distirbütör yoluyla yer almayan tek marka Honda. Honda Türkiye ile iletişim kurabilirsiniz. Farklı birşey diyeceklerini sanmıyorum. Sonuçta Honda satan mağazalar Honda Türkiye'ye bağlı. Ama yurtdışına bir mail atıp neden 2007 modelin Türkiye'ye gelmediğini sormak ilginç olabilir...

@Marlboro.Man
    Led sinyal taktırmak istiyorum.Nereden bulacağım.Korlas ta varda.Söylemiyim şimdi fiyatını.
    Birçok yerde özel indirimim var, belki birşeyler yapabilirim
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Mehmet
    bunlarıda benim akü gibi garantiye sokturamazmıyız.Heheheheh.Valla cidden şunu unutmayalım konuşalım ya.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hep SS'ler mi yarışacak?

http://www.youtube.com/watch?v=uXZ3JqALSQU
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Bir SS Klasiği..Kaskı kolunda...arkada yenge aplamız...bilindik alışagelmiş görüntü... bu sabah 10:00 civarı...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir SS Klasiği..Kaskı kolunda...arkada yenge aplamız...bilindik alışagelmiş görüntü... bu sabah 10:00 civarı...
    yanlış hatırlamıyorsam bu resimleri çektiğin gün ehliyet almaya gidiyordun. bu demektir ki uzun zamandır ehliyetsiz motosiklete biniyordun.
    http://www.motosiklet.net/forum/tazi...hafifligi.html

İğneyi kendine, çuvaldızı başkasına batır.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Bunca zamandır "motora ehliyetsiz binmeyin" derken boşa konuşuyormuşuz meğerse...

neveragain34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gn125 34 BD 4673 calındı CBF 150 yollarda
    GN 125 li caylaktan selam hepinize
    Selam vereyim dedim zira benim bebek buyudugu zaman yine çaka satacak motor olacak )
    Size iyi gazlamalar Fazla toz cıkarmayın takipteyim
    ONCE CAN GUVENLIGI!!!

dinmeyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR 8
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

mete han kardeşimiz gibi duyarlı, sorumlu vatandaşlarımız iğneyi de çuvaldızı da SS çilere batırırlar.

güzel kardeşim madem bu kadar doğrucu davutsun herhalde sıkışık trafikte arabalarla aynı hızda aynı şeritten gidiyorsun, karşıya geçerken emniyet şeridini kullanmıyorsun, ehliyetsiz motot asla kullanmıyorsun.

elbette bu yasakları işlemiyorsun çünkü sen iki yüzlü riyakar bi insan değilsin

kardeşim benim.
    sen hiç gözlerinde korku olan bir kartal gördün mü ?

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @dinmeyen
    mete han kardeşimiz gibi duyarlı, sorumlu vatandaşlarımız iğneyi de çuvaldızı da SS çilere batırırlar.
    SS'çilere ölüüüüüüüm ! Şerefsizler sizi! Altına 600cc, 1000cc makina alıp kullanamayanlar, wheelie ve stoppie yapamayanlar, otobanda 299 göremeyenler, diğer motorcuları kıskandıranlar, performans egsozu takıp 100 ile gidip etrafı gürültüye boğanlar, caddede caka satanlar, yarışanlar... Herkes size düşman oooolummmmm! Ben mi? Ben artık SS'çi değilim. Satıyorum motoru artık CBR125R ile gezecem

dinmeyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR 8
    kendimi ikna edebilmenin bi yolunu bulsam ben de satıcam. ama genlerimi değiştirmeden mümkün değil bu saatten sonra.

giyimi-servisi-lastiği-benzini-kredi taksiti derken 1 senedir bütün kazancımı, varımı-yoğumu motora yatırdım.

ev sahibi olmayan yaşını başını almış bi adamın yapacağı şey değil bunlar. ama kendimi kötü hissetmiyorum nedense, deli işi bu motor hakkaten
    sen hiç gözlerinde korku olan bir kartal gördün mü ?

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    honda niye 750 cc üretmiyor veya varsa getirmiyor hiç anlamıyorum(aslında anlıyorum da ).
    suzuki de bıraktı zaten 750 getirmeyi anlamadıgım sebepten
    600'ün alt devirleri çekse de 600 alsak

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bombayı bırakıp kaçmak istiyorum:

http://www.metacafe.com/watch/476450/cbr_600rr/

Gümüş rengi Honda, 1000RR değil mi ?
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çömez SS çi geldiiiiiii
    Arkadaslar en kısa zamanda mesela cumartesi aksamı bostancı da bulusmaya ne dersiniz ?
    Yada önerebileceginiz baska bir yer
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @CERRAHI

Biz de Yalova'da olacağız. Bence Cumartesi Anadolu yakası buluşma noktasına gel, hem de tanışmış oluruz. Festival boyunca da bol bol konuşuruz.
    Abi yeni bir şirkete basladım. Yani hem iş hem motor 1 2 ay sonrada cocuk falan o kadar cok sey yelindeniyor ki hayatımda inan bana ayak uydurmakta zorlanıyorum
    Abi cumartesi gunu calısıyoruz o nedenle katılamayabilirim. Ama aksam saatlerinde gelmeye calısırım kimbilir kafam eserse bakmısınız oradayım
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Bu gece Kenan'ın Ortaköy-Kuruçeşme arasında gösteri yapacağı duyumunu aldım 600RR ile... Ben orada olacağım katılmak isteyen olursa haber versin hem muhabbet ederiz ne zamandır toplanmıyoruz...

Bu arada , bir televizyon ekibiyle beraber Kenan gezerek motorcuları durdurup roportaj yapıyormuş ona göre
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    ne zamanmış kenanın gösterisi ?

Saatini tam olarak ben de bilmiyorum...
    Yarın akşam buluşma ayarlasak nasıl olur?

Cuma akşamı buluşaması:
    1-Nemrut
    2-CERRAHI
    3-GorkeM
    4-edy

Taskiranus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Yaklaşık bir haftadır 1. sayfadan itibaren başlığı okuyorum Ancak bitirebildim.Öncelikle yazılanlardan SS motosikletlerle ilgili çok şey öğrendiğimi söylemek istiyorum.İsterseniz birazda kendimi tanıtayım Adım özer 27 yaşindayim istanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum.Şu anda hayatımda ne kadar belirsizlikler ön planda olsada bildiğim şey er yada geç bir SS motosikletimin olacağı(allah ömür verirse tabii).Aranıza kabul ederseniz ne mutlu bana.Herkese Saygılar...

Shrieker'ın verdiği linkteki şu beyaz olana bittim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler