Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Süper Sport Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı tderida adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim 600Fi sattım. Valla shadow var ama hiiiç işim olmaz onunla. SS yada SB ye terfi edene kadar Kinetix'e talim edecegim. olsun hiç olmazsa 2 teker...

En güzeli varmış sende...Kinetix olsada binsem....Özledim keratayı......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tderida
    Gül gibi shadow varmış işte daha ne istiyorsun... 600RR'a kadar onunla idare et...

Not: 600RR ha , R6 falan diil

Bu arada , benim motor serviste yatıyor yatmasına da , çıkana kadar ben de aklımda bulunan şeyleri yapma fırsatı buluyorum...
    Mesela , Mehmet abimin yardımı sayesinde Cbr'a yeni bir kuyruk döktürttük...

Mehmet abiyi benim de yakalamam lazım... Şu işi kapmam lazım yaaa

Bu arada görkem motorun durumu ne

Harbi çürüdü alet ya
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tderida adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim 600Fi sattım. Valla shadow var ama hiiiç işim olmaz onunla. SS yada SB ye terfi edene kadar Kinetix'e talim edecegim. olsun hiç olmazsa 2 teker...
    hayırlı olsun hiç olmamasından daha iyidir , hepimizin böyle bir dönemi olur.
    rossi'de scooter'a biniyor,
    nemrut'da şu an scooter'a,
    boY'da cbr125,
    neler oluyor bu ss'çilere millet büyütür motorları bizimkiler gittikçe küçülüyor

Dün bir arkadaşa honda alması için tavsiyede bulundum ve 2 hafta içinde 2007 600rr alıyor. honda almasındaki en büyük nedenlerden biride benim. bana gelecek olan eleştirileri şimdiden duyar gibiyim
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Dün bir arkadaşa honda alması için tavsiyede bulundum ve 2 hafta içinde 2007 600rr alıyor. honda almasındaki en büyük nedenlerden biride benim. bana gelecek olan eleştirileri şimdiden duyar gibiyim
    demek sende doğru yolun farkına vardın.

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demek sende doğru yolun farkına vardın.
    aslında olay biraz değişik gelişti . bu arkadaş 2.el motor alırken hep dili yandı. yine 2.el gsxr 600 alıyordu bende 2.el alma git sıfır 600rr al dedim hondanın kötü bir marka olmadığını hatırlattım okadar , beraber honda bayisine gittik ve şu anda renk düşünüyor.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı edy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında olay biraz değişik gelişti . bu arkadaş 2.el motor alırken hep dili yandı. yine 2.el gsxr 600 alıyordu bende 2.el alma git sıfır 600rr al dedim hondanın kötü bir marka olmadığını hatırlattım okadar , beraber honda bayisine gittik ve şu anda renk düşünüyor.
    tebrik ederim gerçekten sağ duyulu yaklaşmışsın.

olay marka fanatikligi degil. 600rr den daha ucuz japon racing olsa onu tavsiye etmen daha dogru olurdu.

gerçekten bu satten sonra marka fanatikliğini bırakıp ekonomik olarak kişiye en uygun motor hangisi ise onu tavsiye etmek daha mantıklı.

bu yönden seni tekrar tebrik ediyorum r6 kullanıp arkadaşına 600rr önermen örnek bir davranış

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @edy
    hayırlı olsun hiç olmamasından daha iyidir , hepimizin böyle bir dönemi olur. rossi'de scooter'a biniyor, nemrut'da şu an scooter'a, boY'da cbr125,
    neler oluyor bu ss'çilere millet büyütür motorları bizimkiler gittikçe küçülüyor
    Susssss zaten deliriyorum. Motor sanayide öyle boş boş duruyor, biz CBR125 kullanıyoruz. Valla caddelerde binmeyi özledim beeee. Biri bana bir tur verse de içimi asfaltlara döksem yaaa. Temmuz-Ağustos aylarında hava sıcaklığı nedeniyle yarış olmayacak, ne yapıp edip motoru cadde versiyonuna döndürecem bu süre içerisinde. Yarış başka cadde başka aaaabicim
    Dün bir arkadaşa honda alması için tavsiyede bulundum
    Hadiiii canııımmmmmmm... Hayret bişi, çok şaşırdım Senin de almana az kaldı 600RR, zehiri verdik damardan bir kere

Bu arada bu haftaiçi birgün tekrar Kahve Dünyası'nda buluşma ayarlayalım. Meslea bu akşama ne dersiniz? Bana uyar. SS grubuna katılan yeni arkadaşların bazıları ile tanışamadım. Benim hatun da Ankara'da...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @edy

Susssss zaten deliriyorum. Motor sanayide öyle boş boş duruyor, biz CBR125 kullanıyoruz. Valla caddelerde binmeyi özledim beeee. Biri bana bir tur verse de içimi asfaltlara döksem yaaa. Temmuz-Ağustos aylarında hava sıcaklığı nedeniyle yarış olmayacak, ne yapıp edip motoru cadde versiyonuna döndürecem bu süre içerisinde. Yarış başka cadde başka aaaabicim

Hadiiii canııımmmmmmm... Hayret bişi, çok şaşırdım Senin de almana az kaldı 600RR, zehiri verdik damardan bir kere

Bu arada bu haftaiçi birgün tekrar Kahve Dünyası'nda buluşma ayarlayalım. Meslea bu akşama ne dersiniz? Bana uyar. SS grubuna katılan yeni arkadaşların bazıları ile tanışamadım. Benim hatun da Ankara'da...

Abi bana uyar ....

Artçı alabilir misiniz diyecem ama CBR125 var .. Çekmez o 2 kişiyi
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    @edy

Senin de almana az kaldı 600RR, zehiri verdik damardan bir kere

..
    Benim tanıdığım edy hayatta honda almaz.
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

tebrik ederim gerçekten sağ duyulu yaklaşmışsın.

olay marka fanatikligi degil. 600rr den daha ucuz japon racing olsa onu tavsiye etmen daha dogru olurdu.

gerçekten bu satten sonra marka fanatikliğini bırakıp ekonomik olarak kişiye en uygun motor hangisi ise onu tavsiye etmek daha mantıklı.

bu yönden seni tekrar tebrik ediyorum r6 kullanıp arkadaşına 600rr önermen örnek bir davranış
    ben zaten marka fanatiği değilim sadece yamaha'ya sempati duyuyorum. benim hondacılara takılmamın nedeni topiğe renk katmak.

@edy

garajda motorun var ama her ay 1 saat binebiliyorsun , yarışmak gerçekten çok masraf isteyen bir iş türkiyede. hem bir ton para harcıyorsun hemde motora binemiyorsun. çok paran ve vaktin olacak ki bol bol antreman yapacaksın, yarış için ayrı bir motor alacaksın, aldığın motoru baştan aşağıya donatacaksın. bu imkanlar olsa türkiyeden çok yarışçı çıkar ama malesef bu imkanlar çok zor sağlanıyor.

Alıntı ennginn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim tanıdığım edy hayatta honda almaz.
    hiç bir zaman asla dememem gerektiğini öğrendim.

bursa'da yaşanmaz diyordum 2 sene yaşadım.
    hiç kemiklerim kırılmadı diyordum 2 ay önce kolum kırıldı.

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    ben zaten marka fanatiği değilim sadece yamaha'ya sempati duyuyorum. benim hondacılara takılmamın nedeni topiğe renk katmak.

hiç bir zaman asla dememem gerektiğini öğrendim.

bursa'da yaşanmaz diyordum 2 sene yaşadım.
    hiç kemiklerim kırılmadı diyordum 2 ay önce kolum kırıldı.
    hayatı öğreniyorsun .............................
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

merhabalar ben bayılıyorum bu ss lara bu arada yeniyim ve bu forumda ilk yazım r6 yazdığına bakmayın aslında yok öyle bişey ama çok istiyorum.motosikletsizde katılınabiliyor değilmi buraya yani r6 ın yok git burdan demzsiniz dimi

işte sonunda bir yamaha'cı hemde R6'cı

tabiki katılabilirsin. motorun olmasına gerek yok. hoşgeldin. umarım katılımcı olursun.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F

tabiki katılabilirsin. motorun olmasına gerek yok. hoşgeldin. umarım katılımcı olursun.
    edy sonunda bir yamahacı buldu ama bu başlığı değiştirmemek için hala geçerli bir neden değil

Motosikleti
    F 650 GS
    edy

bende zaten sana marka fanatigi demedim . başkası olsa öyle tavsiyede bulunmaya bilirdi. ama sen farklı davranmışsın onun için tebrik ettim.

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @edy
    Hahahahahaaa, R6'cıymış, arkadaşın motoru bile yok Tabi bu aramıza katılamaz anlamına gelmiyor. SS fanı olsa da yeter. Kendini kandırma Erdem'cim. Ben arkadaşa bir tur attırır Honda'cı yaparım
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

edy

bende zaten sana marka fanatigi demedim . başkası olsa öyle tavsiyede bulunmaya bilirdi. ama sen farklı davranmışsın onun için tebrik ettim.
    sağol elint.

@boy,

mehmet yarın antreman varmı ?? belki gelirim.

@edy

Hahahahahaaa, R6'cıymış, arkadaşın motoru bile yok Tabi bu aramıza katılamaz anlamına gelmiyor. SS fanı olsa da yeter. Kendini kandırma Erdem'cim. Ben arkadaşa bir tur attırır Honda'cı yaparım

R6'sı yok ama R6 sevgisi yeter. senin honda hem 125 cc ondan bir zevk almaz. senin 1000lik garajda uyuyor.

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Elif_r6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar ben bayılıyorum bu ss lara bu arada yeniyim ve bu forumda ilk yazım r6 yazdığına bakmayın aslında yok öyle bişey ama çok istiyorum.motosikletsizde katılınabiliyor değilmi buraya yani r6 ın yok git burdan demzsiniz dimi

Çabuk kaç...!!!

Hondacılar kawacıların kahveyi basmışlar. Buraya geliyorlarmış..

Sonra!!

Ona göre..
    Aramıza Hoşgeldin..

Motosikleti
    R6'sı yok ama R6 sevgisi yeter. senin honda hem 125 cc ondan bir zevk almaz. senin 1000lik garajda uyuyor.
    1000'lik garajda uyuyor

Mehmet abi CBR125 ile geldiği zaman resmini çekmek lazım

Bu arada bende yamahacıyım yanlış olmasın

Yamaha + suzuki

tamerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR'dn HayalBuysa HayAbuSa ya Terfiiiiii
    Alıntı Elif_r6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle Hoşgeldin dielimm..edy !nın dediği gibi motorun olmasına gerek yok...SS i sevmen yteerliii...._?
    Bu arada nerdensinn ELİF_?
    [B][FONT="Comic Sans MS"]Motorsiklet ve Rottweiler En Büyük Tutkularımm..Şükürki ikisinede Sahibim..[/FONT][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler