Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Süper Sport Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dinmeyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR 8
    budur abi koptum yaa

@tamerr

arkadaş başın sağolsun. hoşgeldin, seni msn'e ekledim.
    sen hiç gözlerinde korku olan bir kartal gördün mü ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sizce içinden neler söylüyor?

If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

ooo my god aman tanrım diyor.ve (.....) yı yedik diyor.

Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hehehe adamın motor üstüne düşmeden kalpten gitmiştir yahuuu

tamerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR'dn HayalBuysa HayAbuSa ya Terfiiiiii

ilk hali bu
    iŞTE BEN ve benm ufaklıgın Son Hali iste

en son soldaki resim yeni lastiğimin deseni bakalım begencekmisiniz_?

cuma aksamı bulusma varmı?gelmeye calısırım ama yetrli derece bilmiorm
    [B][FONT="Comic Sans MS"]Motorsiklet ve Rottweiler En Büyük Tutkularımm..Şükürki ikisinede Sahibim..[/FONT][/B]

cuma günü kahve içme muhabbeti yapacağız büyük bir ihtimal. yarın kesinleşir. motorda güzel olmuş, biraz masraf yapmışsın motora. cuma gelirsen tanışmış oluruz. hemde motoru yakından görmüş oluruz. acemi olmandan çekinme, acemi olmak usta olmaktan daha sağlıklı. hiç birimiz usta değiliz zaten.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Motosikleti
    tek cekncem sızlere yolda uyamamak olur yoksa baska bısıy yok.yarın gelmeye calısıcam ..tek sorun annem ii olursa kesın gelirim ( malum kendını hhenz toparlayamadı..cokda yalnız bırakmakistemiormm)ama söz vermek istememem genede bende tanısmak isterim sizlerlee..acemilik konusunda sağlıklım olan aslında acemi kalmak sanırım ..
    [B][FONT="Comic Sans MS"]Motorsiklet ve Rottweiler En Büyük Tutkularımm..Şükürki ikisinede Sahibim..[/FONT][/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    selam arkadaşlar ya bişey soracam yardımcı olursanız sevinirim. 600F için kasko yaptıran veya fiyatlardan bilgisi olan var mı? ben bugün biyere sordum da yıllık 2900 ytl gibi bir fiyat verdiler her şeyi kapsıyo sadece açık otoparkta çalınması durumunda yüzde 25lik bir muafiyeti varmış. bu fiyat abartı mı normal mi??

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı edy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @mehmet, gorkem tanga giymez zannetmiyorum ama eğer giyerse, polis kesin durdurur.
    o zaman bana çiçekli bi kask da bulmanız lazım....

lan 2 dakka yokluğumuzda ne muhabbetler dönmüş tamam inceyiz de o kadar da deel yani , taktırmayın motorunuza disk kilidi
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ilk defa yaptırıyorsan normal. zamanla ucuzlar. zaten fazla şansın yok en fazla 3 sigorta şirketi yapıyor. şair sigorta var orayı araya bilirsin. http://www.sairsigorta.com/

Arkada pocket bike gibi durmuş Bu arada mont güzelmiş
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    edy aslında ilk kez yaptırmıyorum önceki motorun vardı (cbr 125) onu 600f'e devredecekler, 4 ayı kalmış o poliçenin, onun farkı 400 küsür ytl, bir yıllık toplamı da 2900 tutarmış, artı bu 4 aylık kısmı bittiğinde geri kalan kısmı için kısmı için yüzde 30 indirim olurmuş

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman bana çiçekli bi kask da bulmanız lazım....

lan 2 dakka yokluğumuzda ne muhabbetler dönmüş tamam inceyiz de o kadar da deel yani , taktırmayın motorunuza disk kilidi
    sen motorunu işini ne yaptın şikayet ettinmi ? varmı gelişme gorkem.

@@ donniedarko

ozaman normaldir fiyat

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    abi bu sayfa niye böyle bozulda ya

teşekkür ederim edy bu arada firma koç alliance

Alıntı edy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen motorunu işini ne yaptın şikayet ettinmi ? varmı gelişme gorkem.
    Şikayet yazısını yazdım fakat daha yollamadım , zira yollayacağım yeri de bulamadım, bilen varsa söylerse sevinirim... Bu arada bugün gittim bir tane cbf150 ödünç aldım servisten... Motorum yapılana kadar buu kullanıcam. Cbf500 alıyordum ama kazalıymış ne yazıkki...

Şikayet yazısını yazdım fakat daha yollamadım , zira yollayacağım yeri de bulamadım, bilen varsa söylerse sevinirim... Bu arada bugün gittim bir tane cbf150 ödünç aldım servisten... Motorum yapılana kadar buu kullanıcam. Cbf500 alıyordum ama kazalıymış ne yazıkki...
    tüketici haklarına
    http://www.sanayi.gov.tr/webedit/goz...px?sayfaNo=952

Madde 4/A- Sağlayıcı tarafından bildirilen reklam ve ilânlarında veya standardında veya teknik kuralında tespit edilen nitelik veya niteliği etkileyen niceliğine aykırı olan ya da yararlanma amacı bakımından değerini veya tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan veya ortadan kaldıran maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren hizmetler, ayıplı hizmet olarak kabul edilir.

Tüketici, hizmetin ifa edildiği tarihten itibaren otuz gün içerisinde bu ayıbı sağlayıcıya bildirmekle yükümlüdür. Tüketici bu durumda, sözleşmeden dönme, hizmetin yeniden görülmesi veya ayıp oranında bedel indirimi haklarına sahiptir. Tüketicinin sözleşmeyi sona erdirmesi, durumun gereği olarak haklı görülemiyorsa, bedelden indirim ile yetinilir. Tüketici, bu seçimlik haklarından biri ile birlikte 4 üncü maddede belirtilen şartlar çerçevesinde tazminat da isteyebilir. Sağlayıcı, tüketicinin seçtiği bu talebi yerine getirmekle yükümlüdür.

Sağlayıcı, bayi, acente ve 10 uncu maddenin beşinci fıkrasına göre kredi veren, ayıplı hizmetten ve ayıplı hizmetin neden olduğu her türlü zarardan ve tüketicinin bu maddede yer alan seçimlik haklarından dolayı müteselsilen sorumludur. Sunulan hizmetin ayıplı olduğunun bilinmemesi bu sorumluluğu ortadan kaldırmaz.

Daha uzun bir süre için garanti verilmemiş ise, ayıp daha sonra ortaya çıkmış olsa bile ayıplı hizmetten dolayı yapılacak talepler hizmetin ifasından itibaren iki yıllık zamanaşımına tabidir. Ayıplı hizmetin neden olduğu her türlü zararlardan dolayı yapılacak talepler ise üç yıllık zamanaşımına tabidir. Ancak, sunulan hizmetin ayıbı, tüketiciden sağlayıcının ağır kusuru veya hile ile gizlenmişse zamanaşımı süresinden yararlanılamaz.

Ayıplı hizmetin neden olduğu zararlardan sorumluluğa ilişkin hükümler dışında, ayıplı olduğu bilinerek edinilen hizmetler hakkında yukarıdaki hükümler uygulanmaz.

Bu hükümler, hizmet sağlamaya ilişkin her türlü tüketici işleminde de uygulanır.

Önce Honda Japonya'ya yollamak istiyorum...

Motosikleti

Arkada pocket bike gibi durmuş Bu arada mont güzelmiş
    saol grkem..ee ole görünüo abii napalım Boy 1-97..
    1000rr da binemessek yok yani motor kalmıo..saol ..rewitt mont güzel oldu yaa rahattda ..saol düşüncelerin icin..

1.97.... oh maşallah
    bende neden bu motor bu kadar küçük diyorum seni bi cbr125'e bindirelim ama motorun üzerindeyken çok uzun durmuyorsun... normal yani.

Motosikleti
    Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar ya bişey soracam yardımcı olursanız sevinirim. 600F için kasko yaptıran veya fiyatlardan bilgisi olan var mı? ben bugün biyere sordum da yıllık 2900 ytl gibi bir fiyat verdiler her şeyi kapsıyo sadece açık otoparkta çalınması durumunda yüzde 25lik bir muafiyeti varmış. bu fiyat abartı mı normal mi??
    walla sana su kadarını sölim verdikleri fiat tamamen bictikleri değerle alakalı..nasıl diceksin ben yaptrdım 1000RR a 2760YTL nasılmı?Değeri15300Ytl olarak gösterldi.kafana söle bi soru gelebilir.ben kendi motorum icin örnek verim ben motoru 17250 ye aldım.kasko 15300 full olmasına ragmen 15300 degere 2760 gelio.sunu sordum ben peki calındı dielim..bana 15300 mu odenicek dediğimde hyr eksper arastırır piasa fiatı neyse ortalaması alınıp verilr dedi.ynii altına füşmüo hemen hemen benm aldıgım fiatlarda oluo.17den kasko ypmak istediğimde bana 3200 verildi fat.ayrıca koc en pahalısıdır haberin olsun.ben isvicreden yaptrdım..istersn tanıdık var...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler