Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Süper Sport Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    freshpide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1
    ahanda ben...

2oo4 yamaha R1 RN12 sahibi, EgeKnn nin gosterdigi ilk resimdeki motorun aynisini yada benim avatardaki (herifin kilifi bile benimkine benzer yoksa bu emmim benimi cekdi? :-) )

...derken 15 sayfa oldugunu daha yeni gordum :-/

kim kim, kim neci, belirsiz olmus, bi listelensekmi ne... ?
    Too much Too soon means you get hurt.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sende hoşgeldin freshpide umarım kalıcı olursun. türkiyedeki en ıyı supersport topiği gerçi başkada yok galiba varsada ben bilmiyorum.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    edy ve Nemrut ile caddedeki Kahve dünyasında buluştuk. Bayağı muhabbet ettik. Az önce eve geldim. Hava çok soğuk ve nemli ama buna rağmen motora binmek çok güzel.

edy, seninle tanıştığıma gerçekten çok memnun oldum. Bizim ayarlarda adam bulmak çok zorlaştı artık. Bundan sonra sık sık görüşürüz. Diğer arkadaşlarla da tanıştırırım. Dışarıya çıktığında yanında birilerini istersen Nemrut ile bana haber verebilirsin.

Nemrut, olm yine kahve ısmarlamaktan yırttın. Bundan sonraki Kahve Dünyası buluşmamızda kahveler senden. Bir de utanmadan edy ye ödettin hesabı muhahahhahaha
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

bende gerçekten çok memnun oldun ikinizide tanımaktan , bundan sonra görüşüceğimize eminim. motor binmek güzeldi dediğin gibi. benzinim kalmamasına rağmen yolu uzattım e5'ten döndüm eve. bir kahvenin lafı olmaz herzaman beklerim.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Vaaay bee görüşme yapıyolar beni çağırmıyolar
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

herşey çok çabuk olu verdi. ne olduğunu anlamadan kendımı kahve dunyasında Nemrut ve Boy'la buluverdım.

grileo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZX-9R
    Bu şeye benziyor 2 kişiydiler hava soguk ve karanlıktı birşey anlayamadan oluverdi gibi..
    Bida bizide haberdar edin yaw..
    Motor sevdası basit bir çizimle bile kendini gösterir..

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Bugün İstanbulda yağmur yağacak dediler.Valla ya Allah dedim çıktım.Üstümede kalın bişeyler giydim.(İç donu felan ne yapayım be)Sonra gaz kolumda biraz(epey) boşluk vardı.Melih abiye gittim.Çayımı içerken o 2 dakkada halletti.Biraz muhabbet sonra gene biraz gezdim döndüm.Yağmurda yağmadı.Heheheheh.Şimdi pazartesi sabahına kadar ne yağarsa yağsın bende gezdim bu hafta. Pazartesiye sisli olacakmış.İnşallah sıcak olur birazda...
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS

bugun amerikadaki bir sitede bir başlık gördüm. ocak ayının motoru diye.o sitede her ay motosiklet güzellik yarışması düzenleniyor. herkes kendi motorunun resmini koyuyor ve üyelerde oy kullanıyor. bizde böyle birşey yapsak sizce nasıl olur.

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    @ edy,
    lüks motorları alan var alamayan var.
    yanlış anlaşılma söz konusu olabilir.
    istatistiklere göre Türkiye'de 250cc üstünü oluşturan motor sayısı %5 civarlarında bir şeydi...

derra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r repsol
    bende varım daha öncede yazdık ss kullanan olarak ama doğru dürüst kimseden ses seda yok valla,etrafta o kadr çok ss kullanan var sitede çok az:(
    :mrgreen:

ben o şelkide düşünmemiştim. modeline yada ne kadar pahalı olduğuyle ilgili değil. sitede baktığım motorlar içinde scooterlarda vardı. çok güzel değişiklikler yapmış motorda ve kazanmıştı. ama dediğin gibi yanlış anlayan olabılır. ben o yönden hiç düşünmemiştim.

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Teklif

Site yönetimine teklif edelim.
    En güzel motor sport olacak diye bir kural yok.
    Hatta Custom'lar daha şanslı.
    Olabilir neden olmasın?

yurt dışında bir çok sitede yapıyorlar bunu, hoşuma gitmişti. ben bir yamaha kullanıcı olarak bende şansım olduğunu düşünmüyorum. bu kadar çok honda hayranı varken. patriote'nin dediği gibi custom motorların daha çok sansı var. air-brush yaptırmıs bir scooter bile kazanabilir. sadece bir renk gelsin diye düşünmüştüm. türkiyede hiç rastlamadım motosiklet güzellik yarışmasına. site yönetimi böyle birşey yaparsa güzel olur gibi geldi.

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Boya ne oldu?

Edy geçenlerde motoru boyatmayı düşünüyorum demiştin ne oldu?
    Komik gelecek ama geçen gün motoru pist için hazırlarken daha önce hiç düşünmediğim bir şey aklıma geldi.
    Benim pist için kullandığım grenajlar, çamurluk kafa hep mavi.
    Dedim yahu ben bunları sarıya boyatsam. Bir de siyahını alsam. Canım o gün hangi renk motor kullanmak istiyorsa onu takar kullanırım.
    Sonra aklıma sen geldin.
    Boyatmak yerine eğer Türkiye'de uygun fiyatlıysa parçaları alıp değiştirsen?
    Hem pişman olursan geri dönüşümü kolay.
    Bu motor için değil ama yaza 2007 modelle değiştirebilirsem bu konuyu ciddi ciddi düşünüyorum.
    Burada kabuk için fiyatlar sorun değil ama kafa ve farlar pahalı.
    Yine de yapmaya çalışacağım.

çok yakında yaptıracam değişik bişey. en geç 1-2 ay içinde halledecem motoru . bende zaten fazla dan orjinal grenaj var. su an üstünde olan grenajı boyatıcam. öbür takımda oylece evde duruyor. senın dediğin gibi canın sıkıldımı değiştir. ama komple sokup takmak biraz uzun suruyor. ilk söküşüm 40 dak almıştı. ama toplamak 2,5 saatımı aldı. biraz zahmetlı iş ama güzel olur tabı her hafta başka renk motora bınmek.

Motosikleti
    Alıntı edy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok yakında yaptıracam değişik bişey. en geç 1-2 ay içinde halledecem motoru . bende zaten fazla dan orjinal grenaj var. su an üstünde olan grenajı boyatıcam. öbür takımda oylece evde duruyor. senın dediğin gibi canın sıkıldımı değiştir. ama komple sokup takmak biraz uzun suruyor. ilk söküşüm 40 dak almıştı. ama toplamak 2,5 saatımı aldı. biraz zahmetlı iş ama güzel olur tabı her hafta başka renk motora bınmek.
    .. Bence de güzel olur her hafta başka renk motora binmek

herşey çok çabuk olu verdi. ne olduğunu anlamadan kendımı kahve dunyasında Nemrut ve Boy'la buluverdım.
    Abi şaka yaptım zaten yaaa umarım güzel geçmiştir

Alıntı patriote adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Site yönetimine teklif edelim.
    En güzel motor sport olacak diye bir kural yok.
    Hatta Custom'lar daha şanslı.
    Olabilir neden olmasın?
    Bence de güzel olur

ben o şelkide düşünmemiştim. modeline yada ne kadar pahalı olduğuyle ilgili değil. sitede baktığım motorlar içinde scooterlarda vardı. çok güzel değişiklikler yapmış motorda ve kazanmıştı. ama dediğin gibi yanlış anlayan olabılır. ben o yönden hiç düşünmemiştim.
    İyi fikir

Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    edy ve Nemrut ile caddedeki Kahve dünyasında buluştuk. Bayağı muhabbet ettik. Az önce eve geldim. Hava çok soğuk ve nemli ama buna rağmen motora binmek çok güzel.

edy, seninle tanıştığıma gerçekten çok memnun oldum. Bizim ayarlarda adam bulmak çok zorlaştı artık. Bundan sonra sık sık görüşürüz. Diğer arkadaşlarla da tanıştırırım. Dışarıya çıktığında yanında birilerini istersen Nemrut ile bana haber verebilirsin.

Nemrut, olm yine kahve ısmarlamaktan yırttın. Bundan sonraki Kahve Dünyası buluşmamızda kahveler senden. Bir de utanmadan edy ye ödettin hesabı muhahahhahaha

Mehmet Abi bana da haber verin yaaaaaa bir dahaki sefere

Bende @edy'nin telefonu var ... Telefon numaralarımız olursa haberleşmemiz daha kolay olur .. GorkeM de gelmek istiyor bu arada
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @the_cayman
    Mehmet Abi bana da haber verin yaaaaaa bir dahaki sefere
    Tamam o zaman, bu aralar bir buluşma ayarlayalım. Tatlı su motorcusu olmayanlar gelir. Önümüzdeki haftaiçi bir akşam buluşalım bir yerlerde. Haftaya havanın durumuna bakıp ayarlamaları yaparız.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti

Bana uyar ama hafta sonu olsa daha iyi olur ... Ama haftaya hafta içi de olabilir sanırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler