Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

R25 aldım insanların tepkilerinden sıkıldım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    Alıntı brk194 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bide bu farın biri yanmıyor muhabbeti adami deli ediyor
    haaaa
    HAYAT KIZGIN BOĞA BEN KIRMIZI PELERİN: ::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    𐰋𐰘𐰔𐱅𐰇𐰼 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Bende bir R25 kullanıcısıyım.

İnsanların konuya hakim olmadan yaptıkları fikir beyanları benide delirtiyor.

Özellikle şu 2 teker şeytan işi lafı yokmu beni çileden çıkartıyor.

İş yerinde otoparkta yaşlıca bir amca sordu kaça aldın diye. 38 dedim. Bu fiyata araba alınırdı lafı gelecek diye kendimi hazırlamışken "4 daha koysan ybr alırdın" dedi. Motoru ayağıma düşürdüm, hala etkisinden çıkamıyorum :D

Consigliere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    L7 GSX-R 750+13' ZX-6R+14' HP4+15' Diavel Carbon
    400 yapan makine nedir yav? 😂 yok 500 yapıyor bu alet,yeşilköy’den bi koyuyorum silivriye 5dk da 500 ile beşiktaşa dönüyorum 😂

Harikasın ya. Sabah sabah beni güldürdün

Elbiseye ve kask a bakıp ta abi 600 lük mü kullanıyorsun diyorlar. Bende 150 lik bu diyorum. Ne gerek var bu kadar masraf etmişin diyorlar. Alem ne der se desin.
    R25 güzel motor, fiyatlar biraz yüksek ve bizde şikayetciyiz bu durumdan.

Motosikleti
    kuba kee100
    35 yasina geldim hayatimda almayi cok istedigim motosikleti anca alabildim... aldigim motorda cub model 100 cc ) agv k5 kask, arwic horguclu mont, büse race eldiven ve durt motosiklet pantolonu giyiyorum surerken (bu arada ekipman icin yorumlarinizi beklerim) ekipmana gulen olsa da umrumda degil acikcasi.. kendimi gelistirip zamanla buyutmek icin kucuk ccden basladim acikcasi ama motora bir binip inisim var dersin altimda ki 1000rr ya da benzeri )) kimin ne dedigi umrumda bile degil, bu para verilir mi diyen var, niye aldin ki diyen var.. iyi ki almissin diyen var.. motosiklette nerden cikti amacin ne diyen var.. aklina geleni diyen var )) cokta sey yapmamak lazim.. kendime bisiklet aldigim icin bu ne ya cocuk musun sen diyen var ) kafaya takmamak lazim gül gec

Eğer motosikletin fiyatı piyasasına göre normal ise, her türlü modelin kendine göre avantajı ve dezavantajı olacaktır, aynı fiyata alınan daha yüksek hacimli motosiklet doğal olarak daha eski olacaktır hem yakıt hem diğer masrafları daha fazla olacaktır. Sonuçta tamamen tercih meselesi. Eğer sen severek almışsan ve de memnunsan, piyasasına göre normal bir fiyata da almışsan, başka türlü konuşan olursa da "bi s*tirin gidin" deyip geçeceksin...

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Valla benim ironik yada bu şekilde tecrübem olmadı Pulsar ile. Aksine bir gün manavgat'ta ışıklarda dururken arabadan adam baktı ve 400'lük mü dedi. Yok ya dedim, sadece 200cc. Olsun ama güzel dedi. Boşver ve keyif almaya bak.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)