Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Katlanır plakalık takmak garanti dışı bırakırmı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Merhaba arkadaşlar R25'e katlanır plakalık takmak istiyorum amacım plakayı kapatmak falan değil zaten açık şekilde duracak ama görüntü olarak daha küçük olduğundan katlanır plakalık takmak istiyorum ama motorum bundan dolayı garanti dışı kalır mı ? Sonuçta sinyaller sökülecek falan ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tabii ki birakmaz. Orijinal elektrik sistemine mudahale etmedigin surece sinyalleri de takip kullanabilirsin. Yine garanti disi kalmaz, ya da kanunen kalamaz diyelim

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Cevabınız için Teşekkür ederim

Yani katlanır plakalık ile birlikte led sinyalleride bağlarsam sıkıntı olmaz değil mi ? Yoksa Led sinyalleri bağlamasam mı şimdilik ?

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Servisin çirkeflik katsayısına bağlı. Normalde mantıken garanti dışı bırakmaz ama ülkemizdeki servisleri biliyorsunuz koyulan yağ kendi markaları değil diye garanti dışı bırakanlar var.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Yetkili serviste yapılan aksesuarlarda garanti dışı kalmıyor diye biliyorum.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Yetkili serviste yapmazsak sıkıntı olur mu ki

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı VeliTrknn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yetkili serviste yapmazsak sıkıntı olur mu ki
    Servise bağlı. Şimdi beni seven x bir honda servisine istediğimi garantiden yaptırırım ama seni sevmez yapması gerekeni bile yapmaz.

Elektronik aksesuarları yetkili serviste taktır başın ağrımasın.

Yarın bigün motorun fabrika hatası olur beyin filan zarar görürse çamura yatmakta haklı adamlar. Bune kardeş bunu kim bağladı der sende led sinyallerinle mağdur kalırsın.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Anladım hocam haklısınız. Ben bugün kuyruğu sökmüştüm kendi imkanlarımla. ama sinyalleri bağlamadım şimdilik takmasam 1000 bakımına gittiğimde servise taktırsam olur herhalde. Yani orjinal sinyali söktüm diye sıkıntı yapmazlar heralde Çok soru sordum ama

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı VeliTrknn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım hocam haklısınız. Ben bugün kuyruğu sökmüştüm kendi imkanlarımla. ama sinyalleri bağlamadım şimdilik takmasam 1000 bakımına gittiğimde servise taktırsam olur herhalde. Yani orjinal sinyali söktüm diye sıkıntı yapmazlar heralde Çok soru sordum ama
    Şimdi şöyle anlatıyım. Bunu ne ben ne sen biliriz.
    Sen istediğin plakalığı tak istediğin sinyali tak servis sana bişey demez zaten. Ama olurda (büyük harflerle yazıyorum) ELEKTRONİK bir arıza verirse cihaz başka sebeplerden de olsa, üstüne yatma ihtimali mevcuttur.

Servise danışınız 1000 bakımında onlar montaj yapsın.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Tamam hocam anladım teşekkür ediyorum cevaplarınız için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)