Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: siz olsaniz 6-7 bin tlye hangisini alırsınız

Katılımcı sayısı
9. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Megelli 250R

3 33.33%
  • BM Calibre 250rr

3 33.33%
  • Ikinci el düşük modelli bilindik motorlar

4 44.44%
  • diğer

1 11.11%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.

Megelli 250R vs BM Calibre 250RR

Motovento
    REKLAM ALANI
    alivarol66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abilerim kardeşlerim. yaklaşık bir yıldır motosiklet kullanıcısıyım. scooter kulanıyordum taki manuel vitesli motorun hazzını alana kadar. boyum 190 ve iri yapılı bi racibg almak itiyorum. İki motorda kararsız kaldım. bir çok yorum okudum bu motorlar hakkında ama tabi en iyisini artılarını eksilerini kullancılarından öğrenmek isterim. Lütfen 'o motoru alacağına 2. el honda cbr al' falan demeyin. bu motolardan birini alacağım. yorumlarınız benim için çok değerli, şimdiden teşekkürler...
    1. Megelli 250r
    2. BM Calibre 250r

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Başlıklarını okuduysanız gerekli yorumları almışsınızdır zaten. Bumoto çinlinin hası , megellinin de üretimi durdu diye biliyorum. Her ikisi de sorun çıkarır. Hyosung gt 250 r daha sağlam bunlardan. Ama siz bilirsiniz tabi para sizin.

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Illa bu iki motordan biriyse megelli derim ben ama iki uc yorum sonra parani cope at daha iyi diyenler felan olcak moraliniz bozulacak gerek yok ekşına bence ikinci el uygun bisey alin
    Ertugyigit bunu beğendi.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    tabikide megelli
    30.000 km'yi devirmiş arkadaşlarımz var.
    buradan baka bilirsin halada kullanıyor motorunu. Tamam motor titreye bilir ama bu onun 5 para etmez anlamına gelmez.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-104.html
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Kullananlardan cevap verecek hic mi kimse yok. Artilari eksileri nedir bi yorum yapin lütfen

Bumoto'yu bende araştırmıştım bir aralar.En çok fan sorunu okudum sanırım motordaki fan dandik herkes değiştirmiş.Birde yaygın bir marka olmadığı için yedek parça sorunu varmış."-mış"lı cümleler kuruyorum çünkü ben kullanmadım sadece araştırdığımda bunlarla karşılaştım.Megelli'yi üstad anlatmış zaten ama megelli kulanıcılarının hoşuna gitmeyen bir video

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Yalnız bu videonun senaryo olduğu sonrada adamın ağzından döküldü , hatta facede screenshotlar bile vardı. Marka İngiliz üretim Çin montaj Çin herşey Çin , kısacası megelli böyle bir alet. Ha bir Yuki jinlun kadar kalitesiz değil tabi , ama bir Japon beklenemez.

Saga sola cevirince eli sıkışıyo demiş Barkın reis ama onu iki vida gevsetip sıkıp ayarlayabilirsin iki dakikalik iş. Ayrıca çok mukemmel ozellikler beklemiyoruz sonucta bu motorlardan. Uzun yolda pek sıkıntı çıkarmasın falan. Yoksa titresim istemiyosak bu motorlarin iki kati fiyatinda motor almamiz gerektigini ben de biliyorum...

karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Alıntı ELque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bumoto'yu bende araştırmıştım bir aralar.En çok fan sorunu okudum sanırım motordaki fan dandik herkes değiştirmiş.Birde yaygın bir marka olmadığı için yedek parça sorunu varmış."-mış"lı cümleler kuruyorum çünkü ben kullanmadım sadece araştırdığımda bunlarla karşılaştım.Megelli'yi üstad anlatmış zaten ama megelli kulanıcılarının hoşuna gitmeyen bir video

https://www.youtube.com/watch?v=4cBdM0AcVKY
    Ne videoymuş arkadaş Megelli dedinmi herkes barkın abiyi gösteriyor Başlangıç motorunu ustada beklentiler ve görüntü beklentiye soktuğu için, biraz kötü gibi olmuş.
    Bende ilk motor olarak Megelli listemde var.Adana da yetkili bayi var camgöz ve cengizmoto burada bütün parçaları stokta var, bayağı bir kurcaladım.Mt kulübünde arkadaşlarda yazmış yeterince.Parça montajından kaynaklanıyormuş çoğu durum.

Ben olsam megelli alırdım hatta bu aralar uyguna bir motor var Adana da Abilerden öğrendiğim fiyat=kalite.Bu fiyata güzel gibi geliyor..

Bence 6-7 bin liraya gidip dökük cbr almaktansa bu motorlardan birinden iyi kullanılmış 2012-2013 model almak daha mantikli geliyo bana

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

kullanan kimse yok mu bu motorları bi yardımcı olalım lütfen

Jrspawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250rr - CRF250L - Duke 390
    Boyunuz 1.90 ve iri yapılı bir racig istediğinizi belitmişsiniz. Yapı olarak BM, megelliden daha yapılıdır bende BM kullanıcısıyım ve yedek parça sıkıntısı çekmek istemiyorsanız megellinin yedek parçasını daha kolay temin edebilirsiniz. BM yedek parçasınıda İstanbul'da bulunan marantanın fabrikasından tedarik edebilirsiniz. İvmelenme açısından BM biraz daha iyi denebilir megelliden. Yakıt olarak aşağı yukarı aynıdır zaten. İmkanınız varsa ikisinide önermem Siz bu iki motoru seçenek olarak sunduğunuz için sadece bunların üzerinden değerlendirme yaptım.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    hocam megelli için vibratör diyorlar. ona göre.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Calibre onermem iki tane kullandim ama megelleyi bilmem.

Motosikleti
    Dragstar 650A
    bm yi bilmem ama megellinin kullanılacagı yok onun yerine arkadaşın dedigi gibi hyosung al megellide tip harika ama aynalar berbat dirsek yapıyo ve cok kötü titriyo megellisi olanlar elinden cıkarmaya bakıyo al bi hyosung kafan rahat satarkende alıcısıda var sorun yaratmaz

Neden onermezsiniz Calibreyi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:58 ----------

Megelli kullanan birileri var mi ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler