Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

600 cc Racing Tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cbr 250r 2014
    Selam arkadaslar suan yeni kasa cbr 250r kullanmaktayim sifir aldim 4000 kmdeyim ve cbr 600rr almak Istiyorum ama boyum 1.64 kilom 86 sizce ustesinden gelebilirmiyim 600rr in

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    bıraz km yap bence. 4 bım km ss motora gecmek ıcın az. 20-25 bın falan sonrada egıtım al ondan sonra cbr 250 nı verırsın bayıye ustune ekler honda cbr 600 rr alırsın.boy tecruben artınca cok problem olmaz bence ama bıraz kılo ver.

Motosikleti
    Honda CBR 125R, CBR 250R, Yamaha XJ6 Diversion S
    Bence de 4k 26.5bg den 125bg lere çıkmak için çok erken. 250 lik motor bisiklet gibi gelmeye başladıktan sonra, tamamen hakim olduğuna karar verince daha yumuşak geçişlerle ilerlemelisin bence. 60-70bg lik makinalara geçebilirsin mesela.

Motosikleti
    Honda Cbr 250r 2014
    Cok tesekkurler onerileriniz icin 10000 kmyi goreyim ondan sonra bakalim

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    aman kardesım acele etme hrgun motor kullan yol yap kıs dıye kullanmamazlık yapma gıyın sıkı sıkı hergun yol yap yaza kadar zaten baya bı km yaparsın sonra bı egıtım patlatırsın ss motora gecersın gercı araya bı 500 luk 50 bg bır motor koyarsan daha ıyı olur nacızane tavsıyem.

Motosikleti
    Honda Cbr 250r 2014
    Haklisin abi simdi cbr 500r ler 20000 civari o fiyata 600 rrlarda var 500lugu alsam ikinci eli pek canli degil zarar etme ihtimalim var ama dedigin gibi en iyisi baya km yapmak olur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    En az 20-30 bin km devir ama gene senin bileceğin iş

Motosikleti
    Honda Cbr 250r 2014
    Daha cok km daha cok tecrube yaz bi gelsinde gerisi kolay

Motosikleti
    Honda CBR 125R, CBR 250R, Yamaha XJ6 Diversion S
    bir de km yaparken her tür koşulda yapmaya çalış. Bol bol trafiğe de gir uzun yol da git. Hepsi ayrı tecrübe. Sadece haftasonları trafiksiz vakitlerde gezip, uzun yol yapıp şu kadar yol tecrübem var dersen kendini kandırırsın ;) Kazasız sürüşler...

Motosikleti
    Honda Cbr 250r 2014
    4000 kmnin en fazla 1800 u uzun yolda yapmisimdir zaten gerisi sehir ici ama daha cok km yapmam lazim dediginiz gibi
    saykokan bunu beğendi.

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Veysel20 arkadaşım; 18 bin km dir cbr 250 kullanıyorum hala CC yükseltmeyi düşünmüyorum.. sebebi ise ekonomik bi motor hiçbir türlü üzmüyor beni, diğer önemli sebep ise hala tecrübe ve sürüş olarak eksiklerim var ayrıca direkt 600rr değilde cbr650f önerebilirim arkadaşım yeni aldı.. Bende kullanma fırsatı buldum 250 den sonra gayet hoş makina ayrıca 87bg..600rr ise 119 bg ona göre biraz daha hata affeder bence.. Ama senin yerinde olsam ekipmanları Upgrade ederdim.. güzel bi arai shoei agv yada Bell kask.. Yağmur rüzgar almayan 4 mevsim ceket.. Eldiven..dizlik.. Bot ve hatta motosiklete güzel bi lastik Pirelli Michelin yada avon falan emin ol motorunu daha çok seveceksin.. Hiç acele etmeyin lütfen..
    KYorulmaz bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 250r 2014
    Ekipmanlarim var grex g9.1 kask held deri ceket richa tekstil dort mevsim mont eldiven dizlik bot ama daha lastikleri degistirmedim irc var ustunde ve dediginiz gibi ekipman tam iken motor daha bi hoş oluyor ekonomik yondende cok seviyorum motorumu acele etmemekte fayda var

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Alıntı veysel20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekipmanlarim var grex g9.1 kask held deri ceket richa tekstil dort mevsim mont eldiven dizlik bot ama daha lastikleri degistirmedim irc var ustunde ve dediginiz gibi ekipman tam iken motor daha bi hoþ oluyor ekonomik yondende cok seviyorum motorumu acele etmemekte fayda var
    Oh iyi bari ekipmanlar var.. Bilgim olmadığı için yazmıştım genelde ekipman olmadan motor aldığımız için..

Nasıl bir his olduğunu biliyorum (yüksek CC istemek) umarım diğer arkadaşlarla yardımcı olabilmişizdir.. Güvenli sürüşler..

Motosikleti
    tvs rtr 150 hyper edge
    onu bırakta sen 250 cbr'ı kaçtan bırakıyon bağa onu de

Motosikleti
    Honda Cbr 250r 2014
    Alıntı xcom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oh iyi bari ekipmanlar var.. Bilgim olmadığı için yazmıştım genelde ekipman olmadan motor aldığımız için..

Nasıl bir his olduğunu biliyorum (yüksek CC istemek) umarım diğer arkadaşlarla yardımcı olabilmişizdir.. Güvenli sürüşler..
    Ekipmanlarimi motorumu teslim almadan once aldim herkeze saygilar tesekkurler fikirleriniz icin

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:48 ----------

Alıntı tozlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha erken abi satmiyacagim bi kacyil sonra belki☺

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı tozlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu soruyu sormak için girmiştim şimdi gidiyorum

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı veysel20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar suan yeni kasa cbr 250r kullanmaktayim sifir aldim 4000 kmdeyim ve cbr 600rr almak Istiyorum ama boyum 1.64 kilom 86 sizce ustesinden gelebilirmiyim 600rr in
    hayır (net cevap)
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

benim tavsiyem biraz spor yapman lazım fit olursan motor sürüşün dahada gelişir. bazı durumlarda motor ata benzer ona hükmetmen lazım kaydı attı ona hakım olabilmen gerek

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    herkes kilometre yap demiş ama, dümdüz asfalt yola çıkıp da km yaptıktan sonra hiçbir faydası yok. şehir içi trafikte daha çok km yapmalısın, yerine göre bozuk yollara girmelisin, inişli çıkışlı yokuşlar olur, ıslak yollar olur vs.
    apisto bunu beğendi.

abi bence guzelce elindeki makineyle 30 km falan yapinca al gitsin

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)