Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

arkadaşlar boyum 2 metre spor modeller için yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    http://cycle-ergo.com/ Bu siteden istediğin motorda nasıl duracağına bakabilirsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    177 Boyum var 60 kiloyum 21 Yaşındayım 6 yıl Kickbox Yaptım Türkiye ve Avrupa birincisinden Dayak yemişliğim var Onun yanı sıra Sarışınım Yaz aylarında Esmere çalıyom
    Aylık Maaşım 1000,2000tl arası değişiyor Kendime uygun eş pardon Motor arıyorum arıyorum
    Şimdi Bazı arkadaşlar kızacak ve hatta geçmiş sayfada kızanlar bile var ama Birader Yazılmıyacak gibide değil ki Konu
    Sado

MEHMET TURAN kardeşim, çok sağol müthiş bir site bu bilmiyodum. EREN ÖZER kardo, olabildiğince çok bilgi verip bana akıl vereceklerin daha kapsamlı düşünceleri oluşsun istedim. Sarışının adı, esmerin tadı kardo.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı olesti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MEHMET TURAN kardeşim, çok sağol müthiş bir site bu bilmiyodum. EREN ÖZER kardo, olabildiğince çok bilgi verip bana akıl vereceklerin daha kapsamlı düşünceleri oluşsun istedim. Sarışının adı, esmerin tadı kardo.
    Şimdi senin güçlü olman boyunun iyi olması felan motoru sürmüyecek sürecek olan yeteneğin başlangıç için 250cc Geçmemeye bak he boyum uzun Enduro ancak sürebilirim diyorsan Onlarda 600cc ve üzeri Oluyor genelde Enduro alacam diyorsan bile önce bir 125,250cc al hiç yoksa bile kirala 1,2 hafta iyice bir vites nasıl atılır nasıl yokuşta kalkılır nasıl durulur bi tecrübe et hadi hakkında hayırlısı
    Sado

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Dostum sana hayabusa gider derdim ama tecrüben ne durumda kendine güvenin var mı bilemedim
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

Alıntı E_N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    profesyoel sporcuysan Audi bmw hıc paran yoksa wolkswagen al bin burdaki arkadaşlar zevk içinmi motora biniyo sanıyosun ?
    Bunun ne işi var motosiklet forumun da :D tabiki zevk için biniyolar ayağımı yerden kessin diye 30 bin liralık 600 yada 100 cc lik motora binilir mi

Dostum sana hayabusa gider derdim ama tecrüben ne durumda kendine güvenin var mı bilemedim
    kardo daha mezar yerimi almadım yoğun bakıma da rez yaptıriyim sonra alırım hayabusa

EREN ÖZER kardo, dediğin çok mantıklı kiralayıp deniyim en iyisi.

kardolar bu arada ankarada kiralama yeri var mı, madem deneye yanıla bulacağım rahat edip edemeyeceğimi ? ben ufak bi araştırma yaotım ama bulamadım kiralık motorsiklet veren bir yer.

Motosikleti
    2013 cbr 250 r
    DEĞERLİ ARKADAŞLAR SİZLERE BİR SORUM OLACAK.BENİM BOYUM 1,66 GT 250R ALMAK İSTİYORUM ACABA KULLANMADA SORUN YAŞARMIYIM SİZCE....SİZE GÖRE EN İDEAL BOY NEDİR?

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı olesti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siteye çok güvenme . En sağlıklısı canlı denemen.
    siteye göre benim şuan kullandığım motorda ayaklarımın yere değmesine 25 cm var
    1.68 60 kg Honda Africa twin. Dene gör istersen nasık duruyormuşum. Şuan motorda standarttan yüksek sele var ve geri itme dışında sorun yaşamıyorum. ( onuda çözdüm ya ön frenler sıkıyormuş ondan insende itemiyorsun bugün farkettim )

Alıntı kuuki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DEĞERLİ ARKADAŞLAR SİZLERE BİR SORUM OLACAK.BENİM BOYUM 1,66 GT 250R ALMAK İSTİYORUM ACABA KULLANMADA SORUN YAŞARMIYIM SİZCE....SİZE GÖRE EN İDEAL BOY NEDİR?
    Ben gtr kullanmıştım sizden 2 cm uzunum. Yeni başlangıç olucaksa çok sıkıntı yaşatabilir.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    yamaha xt 660 veya tenere 660'ı en üst amortisör seviyesinde kullanırsan bence sorun olmaz...bizim hocada var boyu 1.90...tabi biraz bütçeyi yükseltmek gerekiyor...gerçi o paralara temiz xt 660 bulunabilir bence....

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    boyunuz uzunsa düşük seleli motorları tercih ediniz

shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    kardo kardo kardo bu ne ya...

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    1,94 boyunda 87 kiloda birisiyim 2009 yılından bu zamana kadar gsr 600 motorumu kullandım. uzun yolculuklarda belirli bir süreden sonra bel ağrısı ister istemez yapıyor. yolculuk uzadıkça bel ağrısı şiddeti artarak süresi kısalıyor. mola zamanını uzun verirsen uzun yolculuklarda rahat sürebilirsim. naked tarzı süper sport gibi yatık sürüşten ziyade daha dik oturuş pozisyonuna sahip motordur. her araçta olduğu gibi maksimum koruma ve dikkat ile bu işi düşük hacimli motorlarla başlayarak çözeceğine inanıyorum.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cevaplar evlere şenlik olmuş!!

1.93 boyumla Agility 125 bile kullandım. Şuanki motorumda rahatım.
    Ama Supersportlar biz uzun boylular için değil, bu kesin.

Eğer sport istiyorum diyorsan en mantıklı tercih GT250R olacaktır. Epey kalıplı makine.

isaaras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kara Teke
    Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah herkes uzun boydan muzdarip. Ben kısa boydan. Genime tüküreyim .
    hocam senin mütahit malzemeden çalmış galiba

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:22 ----------

hocam sana enduro lazım 600 cc lik motorlar olur.kısaca tenere, xt , transalp , vstrom bunlar senın üzerine cuuk diye olur

alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    hyosung boyuna uygun gibi çünkü biraz büyük ve uzun kawasaki için bir şey diyemeyeceğim ama piyasa ve motor olarak kawasaki iyi, hyosung'u kötülemiyorum ama boşa geçme düştümü ocak söndürme gibi kötü huyları var :D

dostum bende 1,90 boyundayım gozun kapalı yamaha wr 125 x al gidişide fiyatıda guzel boyunada cuk oturur resımde gomeyle karar verme gerçekte çok daha kaslı duruyo

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)