Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

arkadaşlar boyum 2 metre spor modeller için yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

100 kiloyum yağsız fit vücudum var profosyonel basketbolcuyum kondüsyon ve kuvvet olarak üst düzeydeyim 20 yaşındayım (jigolo ilanı gibi oldu kusura bakmayın :D ) küçükken 1.80ken falan kullanmıştım scooter cinsi motorları, şimdi sport motorlar kullanmak istiyorum. herhangi bir fikri olan var mıdır, yaşayabileceğim sorun var mıdır ? bir de başlangıç motoru olarak hyosung gt250r ya da ninja 250 almak istiyorum sizce bu modeller mi benim için iyi gider yoksa başka bi önerisi olan var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Maşallah herkes uzun boydan muzdarip. Ben kısa boydan. Genime tüküreyim .
    APALA, fz6_fazer, Esrarengiz03 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    bende 193 boyunda biri olarak racinglerde hyo en büyük kasa ama ! sana yinede gitmez. oturuş pozisyonunda belin bileklerin ve boynun ağrır, sana Enduro lazım Crf250L, KLX250, yada benim SM motosikleti vereyim
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Felsefeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kondisyon ve kuvvet olarak ne düzeyde olduğunun konuyla ne alakası var, ben de 170 boyunda 70 kiloyum ve vücut geliştirme ile ilgileniyorum, eski futbolcuyum ne olacak şimdi? At zaptetmiyorsun altı üstü 250 cc motora bineceksin 150 50 kilo kız da olsan farketmez. O boyla da razing bakma bence, eğilemezsin. Başka uğraşlar ara.
    MR.bikoko bunu beğendi.
    En bağışlanamaz yanın bu işte;gücün var ve hükmetmek istemiyorsun!(Friedrich Nietzsche)

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah herkes uzun boydan muzdarip. Ben kısa boydan. Genime tüküreyim .
    aynen katılıyorum şehir içi çile oluyor bazenkardeşim genelde senin ebattakiler enduro yada cross kullanır ssler sana saplanmış gibi durur kondisyonla şehir içinde pek bişey elde edemezsin çok zorlanacağın yerler mutlaka olacak

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    1.92 cm. ye Varadero bile küçük geliyor, senin durum oldukça vahim.

E_N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    profesyoel sporcuysan Audi bmw hıc paran yoksa wolkswagen al bin burdaki arkadaşlar zevk içinmi motora biniyo sanıyosun ?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı E_N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    profesyoel sporcuysan Audi bmw hıc paran yoksa wolkswagen al bin burdaki arkadaşlar zevk içinmi motora biniyo sanıyosun ?
    Beyin hakkaten bedava!

ufuk-*- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne salak sepet cevaplar var ya konuyla ilgili değilse fikrin, ne diye konuyu kirletiyosun arkadaş,bende bu her konuya bir cevap verme saplantısına kıl oluyorum.5-6 senedir üyeyim şu siteye bi katkısı yoksa tutupta cevap yazmadım hiç bir konuya sırf yersiz bi şeyler olmasın diye.zevk için motora binilmez sanan,araba tavsiye eden arkadaşın yorumu cidden bomba olmuş,vay anasını doğru lan demiştir konuyu açan kesin!

dostum bende 2.02 boyundayım 3 yıldır silverwing kullanıyorum.supersporlarda trend motorların kalıbını küçültmek bir süredir.üreticiler muhtemelen hafif ve çevik olması için daha küçük tasarımlara yöneliyorlar. honda cbf 600 ve yamaha fazer de kısa deneyimlerim oldu,herhangi bir rahatsızlık hissetmedim ben.bizim durumda olan çok fazla motorcu yok o yüzden bence tavsiyelerden çok aklında olan modelleri deneyip karar vermeye bakmalısın.
    cort724 bunu beğendi.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    honda cbr 600f düşünebilirsin
    goruntude belki altında ufak görünebilir ama yatmadan kullanıldığı için belin pek ağrımaz
    bu tavsiye epey tecruben varsa eğer
    değilse 250 cclerde eline fırsat gecenleri sür dene hangisinin üzerinde kendini iyi hissediyorsan onu al
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    21 yaşındayım 1.73 boyundayım 75 kiloyum 3. seviye wing çun ve 3 senedir boks yapıyorum.kapışak mı uzun adam
    fz6_fazer ve Mengu16 bunu beğendiler.

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Kafa dumanlı herhalde dojfof
    fz6_fazer bunu beğendi.
    SONUNA KADAR İZİNDEYİM ATAM!

Dört teker bedenimi, iki teker ruhumu taşır.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    21 yaşındayım 1.73 boyundayım 75 kiloyum 3. seviye wing çun ve 3 senedir boks yapıyorum.kapışak mı uzun adam
    seninki şuna dönmüş
    175 boy.65 kilo
    yaşım 27
    4 yıllık üniversite mezunuyum
    işim var
    yarışmaya Antalyadan katılıyorum
    ev,araba hatta motor var
    taliplerimi bekliyorum
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teke tek streetball kapışın... Tadından yenmez

Hem sen Semmy schilt, Badr hari gibi adamlarıda döversin zaten değişik şeyler dene

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Zevk için binmiyorda fakir oldukları için mi biniyor kardeş Bi üstündeki yazan takendynin motorunun fiyatına bak.saydığın arabaları alabilecek fiyatta ama fakir heralde senin gözünde :D

şahsen zevk için motor alıcam, prof sporcu oldugumu belirtme nedenim artistlik yapmak değil, ss motorlarında kondüsyon ve kuvvet önemli ise akıl verecek arkadaşların bu bilgiye de sahip olması, ona göre yapması içindi.

kardo kapışalım ben de 9 senedir amatör boksla uğraşıyorum (özellikle yazları) de siklet farkını napıcaz adil olmaz ki 25 kilo fark basketbolda da olmaz, gel tavla falan atalım en iyisi.

Kondisyon ve kuvvet olarak ne düzeyde olduğunun konuyla ne alakası var, ben de 170 boyunda 70 kiloyum ve vücut geliştirme ile ilgileniyorum, eski futbolcuyum ne olacak şimdi? At zaptetmiyorsun altı üstü 250 cc motora bineceksin 150 50 kilo kız da olsan farketmez. O boyla da razing bakma bence, eğilemezsin. Başka uğraşlar ara
    ss motorların üzerine yatıp kullandığın için, benim düşüncem biraz da kuvvetli kondisyonlu olman gerektiği gibiydi, hele 2 metreyken daha bi iki büklüm olacağım için daha önem kazanır diye düşünmüştüm. futbolcu vgci olmanın bana bi sıkıntısı yok, fiziki koşulları belirterek akıl danışmam daha mantıklı olur diye düşündüm, normal bir insanın çekeceği sıkıntının benimkinden farklı olması daha olası gibi geldi, tanıdığım 2 metrelik motorcu da yok.

Düzgün cevap veren arkadaşlar, hepinizin önerilerini dikkate alacağım teşekkür ederim. Ancak enduro vs. kullanmak istemediğimi belirtmek isterim, ss motorlar tek tercihim. cbr600f de güzel duruyo

ufuk ve takendy ve mehmetmumtaz kardolar sizin çektiklerinize ortak olmaya, dertlerinizden iki yudum almaya geldim, sağolun yorumlarınız için.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Dolaşıcaksın bineceksin göreceksin.Şahsen 2 metre boyunda racinglere binenleri takip etmediğimden yardımcı olamicam.Tek diyeceğim denemen lazım

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Profesyonel basketbolcu isen, bu işe jübileden sonra başlamanı öneririm.Motordan düşmeyen motorcu yoktur, henüz düşmeyen vardır derler. En ufak bir kazada bir tarafını kırarsın, spor hayatın biter yada uzunca bir süre ara vermek zorunda kalırsın. Ben memur olduğum için sorun olmaz, ama sen sporcu olduğun için geleceğin kararır.Hele de süpersport kullanacaksan allah kolaylık versin.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    1.96

cbf150 kullanıyorum..

yeter
    birGarip..

Profesyonel basketbolcu isen, bu işe jübileden sonra başlamanı öneririm.Motordan düşmeyen motorcu yoktur, henüz düşmeyen vardır derler. En ufak bir kazada bir tarafını kırarsın, spor hayatın biter yada uzunca bir süre ara vermek zorunda kalırsın. Ben memur olduğum için sorun olmaz, ama sen sporcu olduğun için geleceğin kararır.Hele de süpersport kullanacaksan allah kolaylık versin
    babo kaç senedir tutuyorum kendimi, şu hayata bir kere geliyoruz, korumalıkla dikkatli kullanmayla kotarabileceğimi düşünüyorum. tabi sırf böyle olsa çok az kişi düşerdi, hayırlısı diyelim alacağım bi risk bu.

garip kardo, bu konuda pek bilgim olmadığı için soruyorum, bunu da üstüne yatarak mı kullanıyosun ?
    fz6_fazer bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)