Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

B SINIFI (Otomobil Ehliyeti) ile Kullanılan Motorlarda KAMPANYA

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motosiklet ehliyeti olmadan kullanabileceğiniz motosiklet modelleri Oktay Motor'da.

- Kredi kartına vade farksız taksit imakanı
    - Anında kredi imakanı

OKTAY MOTOR İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: Ziya Gökalp Mahallesi Bedrettin Dalan Bulvarı İşbatı Ticaret Merkezi No: 1 / 50 Başakşehir / İstanbul
    TEL: 0 212 655 70 70 / 0 212 549 79 73
    Oktaymotor.com
    Oktaymotormagaza.com

Google Haritası

REKLAM ALANI
    Motomax
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Joymax Z
    Ana sayfada artik haberi bırakıp iyice reklama geçtiniz. Çöp oldu artik burasi..

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sizlerde b ehliyetiniz ile 50cc motor alıp trafikte özgürce terör estirebilirsiniz

-oktay motor

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizlerde b ehliyetiniz ile 50cc motor alıp trafikte özgürce terör estirebilirsiniz

-oktay motor
    Haklısın. A ehliyeti olanlar mükemmel eğitimciler tarafından verilen üstün nitelikli ve ağır eğitimlerden geçerek ehliyet alıyor ve trafikte güvenli sürüş yapıyorlar

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın. A ehliyeti olanlar mükemmel eğitimciler tarafından verilen üstün nitelikli ve ağır eğitimlerden geçerek ehliyet alıyor ve trafikte güvenli sürüş yapıyorlar
    10 numara bir eğitim verilmiyor ama hiç motorla trafiğe çıkmaktan iyidir. En azından direksiyon eğitimiden birkaç kez trafiğe çıkılyor. O yüzden de her yeni ehliyet aldım/alacağım , hangi motoru alayım konusunun içinde güvenli sürüş eğitimi al tavsiyesi veriliyor.

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

A ehliyeti alırken mukkemmel bir eğitim aldım , hocam güvenli sürüş eğitmeni oldugu için ani problemler için bana 2 saatlik kurs dahilinde eğitim verdi.

Vermediğini varsayarsak A sınıfı ehliyet için kurs birşeyler ögretmese bile sınav icin temelini anlamanız gerekiyor, öyle ya da böyle fren gaz vites dur kalk kontra vs ogrenıyorsunuz.

4 tekerde aldıgınız bır egıtımın 50cc motora yeterlı olmasındakı mantık nedır ki.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A ehliyeti alırken mukkemmel bir eğitim aldım , hocam güvenli sürüş eğitmeni oldugu için ani problemler için bana 2 saatlik kurs dahilinde eğitim verdi.

Vermediğini varsayarsak A sınıfı ehliyet için kurs birşeyler ögretmese bile sınav icin temelini anlamanız gerekiyor, öyle ya da böyle fren gaz vites dur kalk kontra vs ogrenıyorsunuz.

4 tekerde aldıgınız bır egıtımın 50cc motora yeterlı olmasındakı mantık nedır ki.
    Aslında gerçek "m" sınıfı ehliyet ile kullanılmasına izin verilen araçlara binilse büyük sorun olmayacak.

Adam bunu alıp 50cc ile otobanda gidebilirmiyim, köprü geçebilirmiyim, işe git-gel 60km TEM'de gitsem sorun olur mu, zaten 50cc kask neyine yetmiyor gibi yaklaşımlarda bulununca...

Üstüne, 50cc mopet satan adam hali hazırda yanında "-Abi bunu alıyorsun, sana 125cc kit hediye ediyoruz." diye satış yapınca...

Yetmezmiş gibi yüksek hacim motosikletin orjinal egzozuna "-Bu çok gürültülü, ceza keseceeeem." derken, 50cc mopetleri en fazla fatura gösterip hatta "-Abey, bu 50 ci ci. Bunun ruhsat da plaka da yok ki" dediğinde ne egzozuna ne gücüne hiçbir deneme yapılmaksızın(yolları var emin olun) "-Temam, sen devam et" diyorsa...

Bence sorun bunlarda.

Yoksa 50cc ve 11kw altı makineler çok güzel, çok işlevsel olabilir. Ama insanlara yetmiyor. Yani makinenin yetmemesi değil, zihnen insana yetmemesi.
    espresso bunu beğendi.

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında gerçek "m" sınıfı ehliyet ile kullanılmasına izin verilen araçlara binilse büyük sorun olmayacak.

Adam bunu alıp 50cc ile otobanda gidebilirmiyim, köprü geçebilirmiyim, işe git-gel 60km TEM'de gitsem sorun olur mu, zaten 50cc kask neyine yetmiyor gibi yaklaşımlarda bulununca...

Üstüne, 50cc mopet satan adam hali hazırda yanında "-Abi bunu alıyorsun, sana 125cc kit hediye ediyoruz." diye satış yapınca...

Yetmezmiş gibi yüksek hacim motosikletin orjinal egzozuna "-Bu çok gürültülü, ceza keseceeeem." derken, 50cc mopetleri en fazla fatura gösterip hatta "-Abey, bu 50 ci ci. Bunun ruhsat da plaka da yok ki" dediğinde ne egzozuna ne gücüne hiçbir deneme yapılmaksızın(yolları var emin olun) "-Temam, sen devam et" diyorsa...

Bence sorun bunlarda.

Yoksa 50cc ve 11kw altı makineler çok güzel, çok işlevsel olabilir. Ama insanlara yetmiyor. Yani makinenin yetmemesi değil, zihnen insana yetmemesi.
    bölünmüş yollarda 45 km şehiriçi trafikte 30km hız sınırına sahip ama dediğiniz gibi amacına göre kullanılmıyor.

acıkcacı cc yukseltme olmasa bıle saatte 45 km hız bır kazada adam öldürmek için fazlası ile yeterli.

Bana kalsa bisiklete bile yeterlilik belgesi isterim. Cünkü cok kaza atlattım :D
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu süper takip cihazının takıldığı ve bolca fırça yenen yer değil mi burası?

ANES MOTOR

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)