Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

SKYTEAM (ST200TR, ST200SM)

Motovento
    REKLAM ALANI
    silves - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SKYGO 200
    evet arkadaşlar bu granajdan bende istiyorum TR de nerede bulabilirim bunu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı silves adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar bu granajdan bende istiyorum TR de nerede bulabilirim bunu
    dedigim gibi ben de arastiriyorum, ben bunu yurt disindan getirdim ama isteyen olursa daha getirmeyi dusunuyorum...

Alıntı sir_karakedi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yokmu istanbulda 0 skyteam satan bayii motoshop felan 0 skyteam arıyom elime birtakım imkanlar geçmişken alayım artık skyteam'i bi bilen varsa 0 st hakkında yazsın plsss
    Dip not: istanbulluyum :D

skyteam plssss istanbuldayım
    baksana buldum bi tane sifir, fiyati da uygun...http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...8&AdId=3171925
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Lospichos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SkyTeam (sM)
    arkadaşlar bundan sonra bende aranızdayım bendede skyuteam sm 200 var .. ve çok memnunum..ankarada dağlarda görebilirsiniz

bu ara bende o grenajdan çok aradım .. ama türkiyede yok sanırım.. olursa bende sipariş ettirebilirmiyim.. yada herkez gibi ramzey wolf kafası takacağım :(

Forumdan Uzaklaştırıldı sir_karakedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

saol uglykardeşim

Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dedigim gibi ben de arastiriyorum, ben bunu yurt disindan getirdim ama isteyen olursa daha getirmeyi dusunuyorum...

baksana buldum bi tane sifir, fiyati da uygun...http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...8&AdId=3171925
    saol dostum baktım linke hemde sm modeli kısa boyum için cok ideal cok cok saol yarın hemen irtibata geçicem umarım bi aksilik cıkmaz skyteam mı mı alırsam seni ziyarete gelcem motorum la

Motosikleti
    Tam sayiyi belirlersek subatin ortalarinda gidip getirecegim...
    sir karakedi, al su motoru da basliyalim artik gezilere

silves - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SKYGO 200
    Tamam + 1 aklında olsun

Lospichos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SkyTeam (sM)
    bendende +1

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    UgLychiLd dostum bende en kısa zamanda sky team alacagım.Getirtecek olur isen fiatı da uygunda bana da bi tane
    Born To Be wild,Live to Ride...

Motosikleti
    cbr 600 f6_beverly 200_skyteam 200
    Öncelikle görüşlerini yazan tüm yazarlara teşekkür ediyorum kendi adıma.
    Ben iki hafta önce cross modelini aldım bu motorun.fakat rahat çalışmaması,90 km hızı geçmekte zorlanması,farların bir el fenerininden öteye geçememesi,v.s... bunları hiç dert etmiyorum..bunlar aşılması güç olmayan birkaç ayrıntı.gelgelelim vibrasyon sorununa.ya kardeşim motor ucuz motor,iyi motor,seri motor da,bu vibrasyonu nasıl kesecez.servisleri arıyorum bunu yaşayacaksın diyor.çözüm;yok diyor adamlar.o kadar çok vibrasyon varki.kadıköyden maltepeye arka ayaklık gevşiyor gördüğüm.ve artık duramıyorum üstünde.hoş ben bunu dağda binmek için aldım.dağda binmek içinde,dağa gidene kadar iflahımı kesiyor be kardeşim.yokmu bunun bi çözüm yolu.öyle allandırıp,pullandırıp övmeye gerek yok.herkes bu sorunu göz ardı ediyor yada birtek ben yaşyorum.saygılar.bunu yeni alacaklar için ve çözüm bulanlar buraya yazsın diye paylaştım.iyi günler

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    bende mondial kt vardı ben sübap ayarı ile çok yol katettim şimdi vibrasyon nerede ise sıfır ama dediğin gibi en nihayetinde sky bi cros hani uzun yolda lastik değişimi çözüm olur bence

Forumdan Uzaklaştırıldı sir_karakedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ağzindan bal damlıyor :D:D:D:

ugly kardeşim şu an kıbrıstayım cumartesi döneceğim...
    bana verdiğin siteden firmaya ulaştım telefonda iyi izlenimler bıraktılar sm tr her modelinden varmış
    istanbula döner dönmez ilk işim firma ile direk temaasa gecmek önce bi motoru alam grenajıda değiştiriz

Motosikleti
    Alıntı zarganax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle görüşlerini yazan tüm yazarlara teşekkür ediyorum kendi adıma.
    Ben iki hafta önce cross modelini aldım bu motorun.fakat rahat çalışmaması,90 km hızı geçmekte zorlanması,farların bir el fenerininden öteye geçememesi,v.s... bunları hiç dert etmiyorum..bunlar aşılması güç olmayan birkaç ayrıntı.gelgelelim vibrasyon sorununa.ya kardeşim motor ucuz motor,iyi motor,seri motor da,bu vibrasyonu nasıl kesecez.servisleri arıyorum bunu yaşayacaksın diyor.çözüm;yok diyor adamlar.o kadar çok vibrasyon varki.kadıköyden maltepeye arka ayaklık gevşiyor gördüğüm.ve artık duramıyorum üstünde.hoş ben bunu dağda binmek için aldım.dağda binmek içinde,dağa gidene kadar iflahımı kesiyor be kardeşim.yokmu bunun bi çözüm yolu.öyle allandırıp,pullandırıp övmeye gerek yok.herkes bu sorunu göz ardı ediyor yada birtek ben yaşyorum.saygılar.bunu yeni alacaklar için ve çözüm bulanlar buraya yazsın diye paylaştım.iyi günler

dostum sen motoru sıfır mı aldın? eger sıfır aldıysan zaten bu aralar fazla gaz acmamaya dikkat et... 2.si ise ben de ilk bir ay o vibrasyonu cektim.. hatta arkama artcı bile alamiyodum... ilk bakimda butun vidalari sokup tekrar sıktılar sonra problemim cozuldu.. sonralari yine basladi.. cok hoplayip zıplamaktan.. vibrasyon yapan tum vidalari bulup aralarina tupculerde kullanilan lastiklerden koydum.. bidaha da vibrasyon demedi...
    eger motoru 2.el aldiysan 90 i gecmemesi kotu. ama iki haftaliksa iyi ac derim...

Alıntı sir_karakedi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ugly kardeşim şu an kıbrıstayım cumartesi döneceğim...
    bana verdiğin siteden firmaya ulaştım telefonda iyi izlenimler bıraktılar sm tr her modelinden varmış
    istanbula döner dönmez ilk işim firma ile direk temaasa gecmek önce bi motoru alam grenajıda değiştiriz
    oooooo.. hadi hayirlisi, bi skyteam daha geliyo haaa janti nickli arkadasta aliyor.. +2 Alplion sen de hizlandir artik su isler
    kardesim sen kazasiz belasiz gel, telefonlasiriz... bu arada kibris ta aksesuar fiyatlarini da arastirmissindir umarim...

Motosikleti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Az kaldı eli kulağında alıcam skyteam ı ugly kardeşimle ege turu yapcaz işallah
    arkadaşlar yukarda ugly kardeşimin verdiği topic asılsızdır benim adıma yapılan hani bir saldırı ve sizlere oynanan aşşalık bir oyundur ugly kardeşim yazmış linki benim öldüğüme dair fake yapan dengesiz birinin zırvalıklarıdır önemsizdir ama konuyu takip etmek isteyenler buyurabilirler

skyteam

arkadaslar bendede 200 lük bir skyteam var 2006 model yazdan beri kullanıyorum hic bir sorun cıkmadı hatta köpek gibi

Miximum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki dr650
    skyteam 200 3.200.arkadaşlar sizce uygunmu?

AsiWegA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR-600F, SkyTeam ST-200
    Herkese tekrardan selamlar.Arkadaslar Allah'a sükür motorları nişanlımın gazabından koruyabildim Satmıyorum cok şükür.Allah kimseye sevdiği iki şey arasında seçim yapma zülmünü yaşatmasın.Neyse istanbuldaki arkdasalar bu ayın sonunda biliyosunuz fuar var orda görüşmek dileğiyle.

Saygılar........Asiwega

nedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SkyTeam 200 SM idi bir zamanlar. Yeni yılda yeni motor olucak inşallah :)
    Tüm skycı arkadaşlara merhaba.. Artık bende aranızdayım ve işte motorum.

Alıntı Miximum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    skyteam 200 3.200.arkadaşlar sizce uygunmu?
    Arkadaşım ben 15.03.2007 akşamı plakasıyla birlikte 3000 ytlye SM aldım bide kros vardı son olarak ama muhtemelen satılmıştır o fiyata.

ktm tarzı bi grenaj yapsan çok klas olur bunlara

uglychıld ya senın o taktıgın kafadan turkıyede bulmamız mumkunmu sana bı sorum daha olacak bu performns egsozu ıse yarar mı taktırsak ben daha yenı crossa gecıs yaptım da crosslar hakkında pek bılgım yok ama suana kadar skyteam den cok memnunum bu fıyata alınabılcek en ıy motor bence

alplion bı sorum daha olacak bu performns egsozu ıse yarar mı taktırsak ben daha yenı crossa gecıs yaptım da crosslar hakkında pek bılgım yok

arkadslar ben daha yenı bı sky team aldım ama motorun kafadan memnun deılım deıstırmek ıstıyorum bu konuda bana yardımcı olursanız sevınırım nerden bulabılırım

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler