Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BAJAJ CHETAK KULLANICILARI YAR.DER. :)

Motovento
    REKLAM ALANI

merhabalar burda bajaj chetak kullanıcılarının olmadığını gördüm ve bu konu da olmalı diye düşündüm.
    ben 92 model bajaj chetak kullanıyorum.Buji olarak tavsiyem ngk buji çok iyi.parçalarını istiklal caddesinin sonundaki tünel çıkışının yanındaki vespa parçalarıda satan davut abiden alıyorum kime sorsanız gösterir.Her tamirci yapamıyor anlamıyor veya biyerini yapayım derken diğer yerini bozuyor bende eleye eleye zeynep kamil doğum hastanesinin çok yakınında baba oğul bajaj ve vespa tamiri tapan uğur-cüneyt ustaya götürdüm ve memnun kaldım.sizinde sıkıntılarınız ya da paylaşmak istediğiniz birşey olursa buradan haberleşmek isterim.Bilmediğim biçok şeyin çıkacağına eminim.
    MASTER_10 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhabalar
    Bajaj chetakı bıraktınız işinizi görüp geldiniz ve motor çalışmıyor ve ayak marşıyla defalarca denediniz çalışmadı.Yan kapağı açıp motorun ateşlemesini sağlayan bujiyi yerinden şimdi hangi lokma numarası bilmiyorum ama lokma yardımıyla çıkarın.bujinin ateşleme yaptığı yer islenmiş ve kararmıştır.tel fırça ile isli kısmı fırçalayıp temizleyin.tekrar denediğinizde büyük olasılıkla çalışacaktır.

hardtopfatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Turbo Sport 2G
    Satılık temiz bajaj arıyorum özelden mesaj atın

Merhaba arkadaşlar 1990 model bajaj chetak motorumu satıyorum pazarlık payım vardır
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-vespa-bajaj-bakimlari-yeni-308164744/detay/

H.D-H-V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arakadaşlar selam 1991 Bajaj Cheatak 12v electronic kullanıyorum , debriyaj balatamı değiştirmek için debriyaj balatasının ortasındaki somunu açacak anahtar bulamıyorum bilen değiştiren , anahtarı satan herkesten mesaj bekliyorum teşekkürler simdiden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)