Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

7500 tl bütçe ile hangi scooter ?

Motovento
    REKLAM ALANI

hayırlı uğurlu olsun. bence çok güzel seçim. güle güle kullanın. Allah kaza bela vermesin, tekeriniz düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Alıntı E-TEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci el x city 250
    Aklın yolu X-CİTY

Bikaç gundur joyride evo 200i araştırıyorum buyuk ihtimal scooter karar verirsem sym tercih edeceğim hiç duymadığım ve etrafta da pek gormediğim bir marka fiyatı çok pcx 150 ile 1500 civarı fark var ama sonuçta cc farkı da var. Hala nmax ve pcx125 aklımda fakat joyride çok heybetli uzun yollara da gayet guzel gidiyor forumdaki konusunda da joyride den tek şikayetçi olan var o da scooter a alışamadığından satmış motorla alakalı sorunu yokmuş diğer kullananlar %100 memnun fakat sağdan soldan 10bin lira verip ala ala bunu mu aldın honda yamaha ya kıran mı girdi diyecekler diye de çekiniyorum �� artçılı kullanacağım için de bel desteğini motor hacmini goz onunde bulunduruyorum okuduğum yorumlarda bagajına sığmayan eşya yok ve çok zor şartlarda bile 3lt yi geçmeyen yakıt tuketimi var yokuşlarda artçılı hiç sıkıntısız çıktım diyenler var. Eee ne duruyorsun joyride alsana ��

important22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pcx125 on karakter
    | 500px.com/Arranger | Youtube.com/channel/UCpMYGwzlf5cTevF5uVbXWeg/videos | Flickr.com/photos/132925453@N03 |

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    8000 civarı 20.000km altı x-city kesinlikle tavsiye ederim.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Artçılı uzun yolda kullanım için maksimum süratı 105 olan bir pcx hiç akıllıca gelmiyor bana. Evo, Xciting, X max, X city derim ben... Evo sorunduz 140 km görüyor. Red line a girmeden 120 yapıyor.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Xcity buradaki bayiye gidip inceledim çok guzel kalite kokan bir makine fakat ayakları karşıya uzatma şansı yok ayak olayı bnm için onemli bu yuzden xenter da duşunmuyorum ve 250 lik bana hem fiyat hem yakıt olarak çok gelecek aslında enfazla 150 lik diye çıktmıştım yola ama joyride ı beğendim ozellikle mat siyahı çok şık duruyor 30bin km kullandım hala ilk gun gibi performansta bi duşuş yok diyen bir kullanıcı vardı forum konusunda. İşte insanın aklında hep marka takılıyor tartışmasız pcx in satışı sym den çok daha kolay olur ama heryerde pcx gormekten artık bunaldım kızılay dağıtmış gibi nerde beyaz bi scooter gorsem %90 pcx çıkıyor.

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    Alıntı cann_er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xcity buradaki bayiye gidip inceledim çok guzel kalite kokan bir makine fakat ayakları karşıya uzatma şansı yok ayak olayı bnm için onemli bu yuzden xenter da duşunmuyorum ve 250 lik bana hem fiyat hem yakıt olarak çok gelecek aslında enfazla 150 lik diye çıktmıştım yola ama joyride ı beğendim ozellikle mat siyahı çok şık duruyor 30bin km kullandım hala ilk gun gibi performansta bi duşuş yok diyen bir kullanıcı vardı forum konusunda. İşte insanın aklında hep marka takılıyor tartışmasız pcx in satışı sym den çok daha kolay olur ama heryerde pcx gormekten artık bunaldım kızılay dağıtmış gibi nerde beyaz bi scooter gorsem %90 pcx çıkıyor.
    x city ile bir günde 500km civarı yol yaptım. ve aynı yolu arabayla gittiğimde daha çok yorulduğumdan eminim. ayak uzatma yerinin olmamasını bir eksi olarak görmeyin. ayak koyma yeri oldukça geniş ayaklar rahat hareket edebiliyor. uzun yolda ayaklar değil de totonun uyuşması asıl sorun. selesi biraz sert. gerçi benim motorum yeniydi 2. el 10.000 km üstü bi modelde sele yumuşamıştır diye tahmin ediyorum.

Gilera Nexus 250

xewor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X Crossrunner & QJ Motor LTM 125
    Aprilia Scarabeo 200 de iyidir. 19 beygir su soğutmalı falan. 2 kişi yola çıkılabilir.

Scarebeo bodrum bayiinde 2014 model sıfır 8.950 lira fiyat aldım lakin bir ay içinde satıldı 3 tane varmış hepsi gitti�� gel gelelim sym tipi çok daha guzel duruyor tabi aprillia nın kalitesi ve gucu daha iyi gibi duruyor şu anki sıfır fiyatı da 11 bin civarı karar vermek zor her saat fikir değişmeye başladı ��

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:32 ----------

Bu arada pcx 125 i kısa sureliğine test etme fırsatı buldum amortisorler çok sert bikaç kere uzerinden attı beni bnm kullandığım motordan mıdır bilmem gaz kolu çok sert donuyordu çekişi iyi fakat 110 u geçmiyor kesici var. Sonuç olarak artçılı seyahat pek hoş olmayacak gibinmax daha stoklara girmedi deneme şansım olmadı aea sitesinde nmax ı denerken pcx e 2.5 motor boyu fark atıyormuş dedi gerçi son hıza etkisi olmaz ama neyse sym joyride 200 evo ya bir adım daha yaklaştım kymco xciting de indirimdeymiş ama çok ağır ve buyuk biraz da ş.içi kullanacağımı duşunursek 250 lik makineler çok buyuk gelecek 150-200 cc arası iyi gelecek bna boyut olarak ne buyuk ne kuçuk.

coogle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i 2013 - Vespa LX 125 - 2014
    1. sym joymax 250i - 2013-2014 - 8-10 bın tl arası
    2. kymco xiting 250 - 2013-2014 - 7-9 bın tl arası
    3. daelim s3 2013-2014 - 7-9 bin tl arası

Uzun sure kullanacaksan eğer daelim tek geçerim ben alacaktım ama ev kredimi bitirince alıcam artık ilk motorum olucak

07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    Alıntı ksk-vokri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar tşkler mesajlarınız için
    dün itibari ile 2013 model xmax 250 almış bulunmaktayım (6500 km de)
    biraz kredi ile bütçemi arttırdım . çok tavsiye aldım sizlerden ancak aklın yolu bir dedim ve Japondan şaşmadım
    kazasız belasız günler dilerim
    adam 5 hafta önce motoru almış biz halen şu motor diyoruz vaykine vayyy

uçanmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aynı anda iki motor kullanıyorum
    Alıntı ksk-vokri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar tşkler mesajlarınız için
    dün itibari ile 2013 model xmax 250 almış bulunmaktayım (6500 km de)
    biraz kredi ile bütçemi arttırdım . çok tavsiye aldım sizlerden ancak aklın yolu bir dedim ve Japondan şaşmadım
    kazasız belasız günler dilerim
    Hocam şu an ki deneyimlerinizi anlatırmısınız tecrübeniz ilk aldığınız zamandan bu yana baya artmıştır

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)