Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

SYM GTS Evo 250i *Detaylı İnceleme ( Yeni Motorum )

Motovento
    REKLAM ALANI
    sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sana bizim kemal abinin burgman ı alsaydık sen suzuki kalitesine aşikar olduğundan sıkıntı da olmazdı
    hayırlısı olmuş abi...
    Kemal'in burgmanı çok düşündüm, telefon ile görüştüm. Suat abiyle birlikte bir akşam bana geleceklerdi, geciktiler keratalar. X-City ustamdan çok iyi derece ile not alınca, fiyat da uygundu, alıverdim gitti.
    Ne var ki; Ben pek sık motor değiştiren biri değilim, yıllarca binerim. VStrom 7.5 yıl kaldı, bakalım bu ne olacak?
    Garip bunu beğendi.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abi zaten bazı insanlar kişilik ititbari ile ne istediğini bilirler ne istediğini bilen adamsın vesselam
    eğer istediğini aldıysan uzun yıllar sana yol arkadaşı olur
    allah kaza bela vermesin
    bakalım biz v storm alınca kaç sene bineceğiz
    sereye bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Vstorm ben cok istedim , sym yi de satarken cok ama cok uzuldum 6 ayda 13.000km yaptim cok da keyif aldim ama gelelim araba alalim araba alalim baskilarina dayanamadim araba aldik. Biraz da para kalinca fiddle sym aldik.simdilik memnunuz

Hocam,aldiginiz motor da gercekten kaliteli.hem fiyati da uygun,kazasiz belasiz kullanin inşallah
    sereye bunu beğendi.

Kerem T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr600F
    Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vstorm ben cok istedim , sym yi de satarken cok ama cok uzuldum 6 ayda 13.000km yaptim cok da keyif aldim ama gelelim araba alalim araba alalim baskilarina dayanamadim araba aldik. Biraz da para kalinca fiddle sym aldik.simdilik memnunuz

Hocam,aldiginiz motor da gercekten kaliteli.hem fiyati da uygun,kazasiz belasiz kullanin inşallah
    Konunuzu bastan sona okudum gercekten sym yi almaya niyetlenen bircok insan icin en faydali konu olmus,oncelikle yeni arabaniz ve scooteriniz hayirli olsun kazasiz belasiz kullanin...
    Gts250ievo yu bende ciddi ciddi almayi dusunuyordum fakat aklimda hep racing tarzi oldugu icin hem de zaten pcx kullicisi oldugum icin gittim ninja250r aldim,500 km de beyaz bir melek ninjadan 1 hafta sonra pcx imi sattim ki toplamda 2 hafta kullandim 110 da kesici olmasi ve boyutlari nedeniyle pek rahat edemedim(1.85 100 kg),ninjamida ayni sekilde gecen yaz 20 bin km de yine burdan bi arkadasima sattim,racing-scooter ikilisi gercekten buyuk rahatlikti yani ninja her ne kadar 250cc de olsa kalkip markete onunla gidemiyordum e ayni sekilde arabaylada git gel surekli sehirici benzini iciyordu neyse artik sonunda bu yaz hayalini kurdugum 600F e kavustum hersey guzel hos,fakat isler bi sure sonra degisti,yine sehirici problemi tabiki 600F in isinmasi sogumasi harareti derken bisiklete kaliyorduk e arabamida degistirmistim onun yakiti bambaska bi boyut zaten sehirici icin bu sefer scooter yerine atv tercih ettim hem kardesimde sorunsuz kullanabilsin hemde arada arazi yaparim diye gayette memnunum cok sukur bi sorun cikarmadi,arazidede beni uzmuyor yani acikcasi baya memnundum taa ki bu konuya denk gelene kadar zaten ilk askim olan gts i bide burda okudum bakiyorum,konfor,yakit,kalite derken ask yine kiprasti :D ve su anda kibrista tatildeyim burda kiralayan 1-2 yer var derken bi baktim lobinin onunde siyah gts duruyor ) normalde her ne kadar beyaz takintilida olsam mat siyahi bambaska duruyormus,gittim inceledim(yakindan ilk incelememdi) ve kullanmadan asik oldum diyebilirim Tr ye donuste atv yi satip bundan almak istiyorum 8 bin civarina,su an aklimdaki tek soru kardesim,atv yi arkasinda ben varken vs kullaniyordu(15 yasinda) fakat scooter icin guvenemem zaten oda kullanmak istemez,sonucta atv de onun tamam derse atv yi satip ustune 1-2 koyup almayi dusunuyorum,tekrar bir racing-scooter ikilisi yapicam insallah
    Mesaj uzun oldu ama gts on planda butun motosiklet hayatimin ozetidir )
    sereye ve Garip bunu beğendiler.
    41KT260(Pcx 125)-S,41KT460(Ninja 250r)-S,41KT374(CBR 600F)...(Polaris sportsman 500)...

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    GTS EVO artık sıfır olarak satılıyor mu? Yerine JOYMAX mı pompalanmaya çalışılıyor, hakikaten üstün olduğu bariz bir özelliği mi var? GTS görsel olarak daha güzel duruyor sanki.
    Özetle; aradaki farklar nedir acaba?
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı Kerem T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konunuzu bastan sona okudum gercekten sym yi almaya niyetlenen bircok insan icin en faydali konu olmus,oncelikle yeni arabaniz ve scooteriniz hayirli olsun kazasiz belasiz kullanin...
    Gts250ievo yu bende ciddi ciddi almayi dusunuyordum fakat aklimda hep racing tarzi oldugu icin hem de zaten pcx kullicisi oldugum icin gittim ninja250r aldim,500 km de beyaz bir melek ninjadan 1 hafta sonra pcx imi sattim ki toplamda 2 hafta kullandim 110 da kesici olmasi ve boyutlari nedeniyle pek rahat edemedim(1.85 100 kg),ninjamida ayni sekilde gecen yaz 20 bin km de yine burdan bi arkadasima sattim,racing-scooter ikilisi gercekten buyuk rahatlikti yani ninja her ne kadar 250cc de olsa kalkip markete onunla gidemiyordum e ayni sekilde arabaylada git gel surekli sehirici benzini iciyordu neyse artik sonunda bu yaz hayalini kurdugum 600F e kavustum hersey guzel hos,fakat isler bi sure sonra degisti,yine sehirici problemi tabiki 600F in isinmasi sogumasi harareti derken bisiklete kaliyorduk e arabamida degistirmistim onun yakiti bambaska bi boyut zaten sehirici icin bu sefer scooter yerine atv tercih ettim hem kardesimde sorunsuz kullanabilsin hemde arada arazi yaparim diye gayette memnunum cok sukur bi sorun cikarmadi,arazidede beni uzmuyor yani acikcasi baya memnundum taa ki bu konuya denk gelene kadar zaten ilk askim olan gts i bide burda okudum bakiyorum,konfor,yakit,kalite derken ask yine kiprasti :D ve su anda kibrista tatildeyim burda kiralayan 1-2 yer var derken bi baktim lobinin onunde siyah gts duruyor ) normalde her ne kadar beyaz takintilida olsam mat siyahi bambaska duruyormus,gittim inceledim(yakindan ilk incelememdi) ve kullanmadan asik oldum diyebilirim Tr ye donuste atv yi satip bundan almak istiyorum 8 bin civarina,su an aklimdaki tek soru kardesim,atv yi arkasinda ben varken vs kullaniyordu(15 yasinda) fakat scooter icin guvenemem zaten oda kullanmak istemez,sonucta atv de onun tamam derse atv yi satip ustune 1-2 koyup almayi dusunuyorum,tekrar bir racing-scooter ikilisi yapicam insallah
    Mesaj uzun oldu ama gts on planda butun motosiklet hayatimin ozetidir )
    sizi hem şehir içi hem de şehirlerarası yolda çok memnun edeceğine eminim. mükemmel bir motordu. geçen sene ramazan bayramında Tekirdağ-ankara- kuşadası- tekirdağ yaptık. mükemmelbir yolculuktu. haaala tadı damağımda. yqkıtı da uygun. çok uygun hemde. şu anda 125 cc fiddle ile aynı yakıyordu 3.5 civarı. + - 0.2 lt

Allah gonlunuze gore versin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:16 ----------

Alıntı sereye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GTS EVO artık sıfır olarak satılıyor mu? Yerine JOYMAX mı pompalanmaya çalışılıyor, hakikaten üstün olduğu bariz bir özelliği mi var? GTS görsel olarak daha güzel duruyor sanki.
    Özetle; aradaki farklar nedir acaba?
    evet hocam gorsel olarak daha iyi. diğer formlarda okuduğum , yakıtı daha fazla ve yol tutuşu daha zayıf olduğunu biliyorum, alanların bir çoğu tekrar gts evo ya geçiyor.ama motorundn memnun olan daha iyi diyen de var. bi ısıtma sistemi var ortada, kışın biraz daha rahat olur. gostergeleri daha güzel vs vs derken ufak tefek farklılıklar. ele avuc sığacak bir farklılık yok. o aradaki fiyat farkına değer mi hayır tabikide .
    sereye bunu beğendi.
    birGarip..

Motosikleti
    PCX 125
    hayatında nelerden pişman oldun derlerse bir gün biri de bu beyazı sattığım içindir diyeceğim..
    birGarip..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler