Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kararsızın birine yardım edin lütfen !!!Scooter Tavsiye!

Motovento
    REKLAM ALANI
    fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar yuki 125 28h cup buldum temiz 2200 KM de. önde uzun siperlik camı ve arkada bagj takılı ,grenajlar temiz . tavsiye edermisiniz 1400 TL istiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bmw R60/6 - Honda İnnova
    yuki'yi tavsiye etmem hele hele cup tarzındaki motorunu asla Neden mi çok bariz bir şekilde motor ben kalitesizim diyor ve sizin paranızın çöpe gitmesini istemeyiz.
    Size tavsiyem fiddle scooter, çok ekonomik ve antalyada baya sık rastladığım bir model.
    Ama cup tarzı motosiklet isterseniz honda innova kullanıcısı olarak size + ve - lerini söyleyebilirim
    [B]Ölümün bizi nerede beklediği belli değil iyisi mi; biz onu her yerde bekleyelim..[/B]

ezme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 900
    ikisi de güzel ama benim oyum sym fiddle dan yana! Nedenini sorarsan sempatik bir görüntüsü var. kymco like 125 de güzel biraz daha fiyatı yüksek sym den ama kendi orjinal arka çantası ile geliyor.
    07 EEE 31

fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yuki cupu aldım. sym ve honda güzel motorlar ama fiyat olarak ciddi fark var arada. şimdilik bununla öğrenelim sonrasında kalite bi motor almak nasip olur umarım. herkese teşekkürler.

Motosikleti
    Honda PCX
    biraz nakitin varsa düşünmeden honda pcx al derim..sıvı soğutma, çift süspansiyon, start stop özellikli, kombine frenli, otoyolda da işini görür çok rahat son hıza çıkmakta olup seri bir motordur. Ben 2 haftadır kullanıyorum büyük ön yargılar ile aldım..fakat öyle değilmiş arkadaşım kullanan biri olarak sana tavsiyem.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sizin ilacınız bende kymco agility 50 yokuşa rampayada gelir yakıtı da koklar selesi de geniş bagajı da çook memnun olur çok dua edersiniz aldıkdan sonra

ama tabi ben istanbuldayım otobana da çıkarım derseniz önermem otoyol haricindeki yollarda rahat kullanılır ancak istanbulun her yanı otoban olunca
    şaka mı bu ya
    50 cc he
    geçende 50 cc ile 90 kmhız yapan sendin sanırım

otobana neden 50 cc önermiyosun bak ona şaşırdım
    Mustafa Kemal Atatürk

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Senin ihtiyaclarına en uygun ve en ekonomik araç budur. İşe gidip geleceksin az yakacak ve sorun cıkarsa bile heryerde yaptırabılecegın gıbı parca sorununda olmayacak. Bozuk yollar için buyuk tekerlekleri olan emektar mopedler sana tavsıyemdir.

Ha bu arada bu mopedler eskilerinden cok farklı olup CUP modellerdeki gibi yarı otomatık 4 vitesdir.

http://www.kanuni.com.tr/Pages/Urunl...a+90&Id=15&k=1

Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Kymco Agility 125
    beyler adama pcx öneriyorsunuz ama, pcxlerin fiyatları hiçte uygun değil ki?? 5000 TL bütçeyle pcx alınabilirmi?? konu açmadan önce bir sorayım ddm??

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)