her türlü motosiklete uyumlu olan bu soft çanta kendi imalatımdır.özel ayakkabı derisindendir yırtılmaya oldukça dayanıklıdır ve su geçirmez özelliktedir.her motosiklete sadece bir dakikada monte edilir ,bir dakikada çıkarılır.yolda esnemez gevşemez kırılma çıkma gibi sorunları yoktur.tahminim 50 lt olan bir plastik çantanın iki mislini alır.tüm eşyalarınızı toplar,ayrıca uzun bağları sayesinde çanta dolsa bile üzerine yatak çadır vs konarak çantanın içindeymiş gibi sağlam bir şekilde tutturulabilir.yakında bir motosiklete monte ederken çekilen video görüntülerini paylaşacağım. ben bu camida iki yıldır eğleşiyorum bu çantanın önemli bir eksik olduğunu farkettim ve mesleğim icabı böyle bir kalıp çıkarttım.referans için birkaç arkadaşımıza arge amacıyla yaptım kullanmaktalar,çanta hakkında bilgi alabilirsiniz.,internette yabancı sitelerde 350 dolara kadar satılan bu çanta maliyet gibi bir rakama sizlere yani arzu edene yapabilirim.fiyat veya bilgi için özelden sms atabilirsiniz.sağlıcakla kalınız. KONYA